Bus Monachium Pilzno: Rozkład jazdy PKS

Autobus Monachium ↔ Pilzno: Znajdź na CheckmyBus najtańszy bilet

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
2094 Firm - 5 661 466 Połączeń
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Fakty o autobusie z Monachium do Pilzno

Najtańsze połączenie75,87 zł
Najszybsze połączenie4h 5m
Najwcześniejszy przejazd00:25
Najpóźniejszy pojazd23:55
Codzienne połączenia4 Ø
Dystans221,1 km
Firmy autobusoweFlixBus, Eurolines Germany, RegioJet, SemiTimeS

Najtańsze połączenie z Monachium do Pilzno

Today
Tomorrow
od 75,87 zł
07.07
08.07
09.07
10.07

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • FlixBus
    23:55
    Monachium - Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
    Czas jazdy 4h 35m
    04:30
    Pilzno - Dworzec Autobusowy CAN
    od75,87 zł
  • FlixBus
    00:25
    Monachium - Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
    Czas jazdy 4h 5m
    04:30
    Pilzno - Dworzec Autobusowy CAN
    od75,87 zł
  • Eurolines Germany
    00:40
    Monachium - Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
    Czas jazdy 4h 25m
    05:05
    Pilzno - Dworzec Autobusowy CAN
    od79,93 zł
  • RegioJet
    00:40
    Monachium
    Czas jazdy 4h 25m
    05:05
    Pilzno
    od79,93 zł
  • FlixBus
    09:00
    Monachium - Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
    Czas jazdy 9h 0m
    18:00
    Pilzno - Dworzec Autobusowy CAN
    od93,68 zł
  • RegioJet
    00:40
    Monachium - Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
    Czas jazdy 11h 10m
    11:50
    Pilzno - Dworzec Autobusowy CAN
    od158,79 zł
  • SemiTimeS
    00:50
    Monachium - Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
    Czas jazdy 4h 15m
    05:05
    Pilzno - Dworzec Autobusowy CAN
    od165,22 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Monachium do Pilzno

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

  • Leo Express
    14:10
    Monachium - Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
    Czas jazdy 4h 10m
    18:20
    Pilzno - Dworzec Autobusowy CAN
    od16,56 zł
  • Leo Express
    14:55
    Monachium - Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
    Czas jazdy 3h 25m
    18:20
    Pilzno - Dworzec Autobusowy CAN
    od39,99 zł
  • Deutsche Bahn
    16:17
    Monachium
    Czas jazdy 5h 37m
    21:54
    Pilzno
    od102,26 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Monachium do Pilzno

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    20:40
    Monachium
    Czas jazdy -3h -20m
    17:20
    Pilzno
    od35,72 zł
  • BlaBlaCar
    17:20
    Monachium
    Czas jazdy 3h 59m
    21:19
    Pilzno
    od58,05 zł

Najtańsze połączenie z Pilzno do Monachium

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • FlixBus
    01:40
    Pilzno - Dworzec Autobusowy CAN
    Czas jazdy 4h 40m
    06:20
    Monachium - Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
    od75,87 zł
  • FlixBus
    01:40
    Pilzno - Dworzec Autobusowy CAN
    Czas jazdy 4h 5m
    05:45
    Monachium - Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
    od75,87 zł
  • Eurolines Germany
    00:20
    Pilzno - Dworzec Autobusowy CAN
    Czas jazdy 4h 25m
    04:45
    Monachium - Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
    od79,93 zł
  • RegioJet
    00:20
    Pilzno
    Czas jazdy 4h 25m
    04:45
    Monachium
    od79,93 zł
  • RegioJet
    18:05
    Pilzno
    Czas jazdy 10h 40m
    04:45
    Monachium
    od97,79 zł
  • SemiTimeS
    00:20
    Pilzno - Dworzec Autobusowy CAN
    Czas jazdy 4h 30m
    04:50
    Monachium - Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
    od165,22 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Pilzno do Monachium

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

  • Leo Express
    09:20
    Pilzno - Dworzec Autobusowy CAN
    Czas jazdy 3h 50m
    13:10
    Monachium - Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
    od58,39 zł
  • Deutsche Bahn
    15:05
    Pilzno
    Czas jazdy 5h 37m
    20:42
    Monachium
    od102,26 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Pilzno do Monachium

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    22:10
    Pilzno
    Czas jazdy 3h 10m
    01:20
    Monachium
    od75,91 zł

Informacje o połączeniach autobusowych, udogodnieniach i obsłudze

Pomimo tego, że ceny połączenia na trasie: Monachium - Pilzno zwykle zaczynają się od 79,93 zł, mogą one być również nieco droższe w okresach zwiększonego ruchu lub w przypadku rezerwacji na ostatnią chwilę. Dlatego właśnie warto poświęcić chwilę na zestawienie ofert! Wykorzystaj naszą stronę internetową aby znaleźć dogodne połączenia oferowane przez Eurolines Germany, FlixBus i RegioJet. Najszybszy autobus pokonuje trasę Monachium - Pilzno w zaledwie 4h 25m. Wystarczy kliknąć "Znajdź połączenie" by wybrać trasę i kurs!
Wybór autobusu, jako środka transportu wakacyjnej podróży staje się coraz bardziej popularny. Autokary są nie tylko niedrogie , ale też przyjazne dla klimatu. Podróżowania autobusem stało się również tak wygodne, jak w przypadku samolotu lub pociągu. W ostatnich latach przewoźnicy zaczęli zwracać większą wagę na dodatkowe udogodnienia dla podróżnych, takie jak gniazdka i Internet. Sprawdzając wyniki wyszukiwania na naszej stronie można od razu zobaczyć, jakie dodatkowe udogodnienia oferuje przewoźnik. Dla przykładu, kontakty znajdują się na pokładach autokarów firm: FlixBus. Liberalne podejście do przewożonego bagażu to również domena nowoczesnych przewoźników. Twoja podróż z Pilzno do Monachium może okazać się zdecydowanie łatwiejsza, jeśli sprawdzisz wszystkie szczegóły przed wyjazdem. Zwróć uwagę, gdzie znajdują się postoje autobusów w obu miastach, zanotuj czas odjazdu i zarezerwuj najlepszą opcję. Możesz skorzystać ze strony CheckMyBus aby zapoznać się ze zniżkami na przejazdy Monachium – Pilzno.
Bilety na przejazd z Monachium do Pilzno zaczynają się obecnie od 79,93 zł. Nie ociągaj się z zakupem, bo przed samym wyjazdem ich cena może wzrosnąć do 79,93 zł. Dlatego zachęcamy do porównania ze sobą wszystkich ofert z uwzględnieniem różnych czasów wyjazdu. Czasami wcześniejsza podróż wiąże się z niższymi kosztami. Miej również na uwadze czas podróży: Eurolines Germany zawiezie Cię do celu w 4h 25m. W przypadku innych przewoźników autobusowych będzie on prawdopodobnie dłuższy.

Przystanki autobusowe w Monachium i Pilzno

Stacje
Rokycanská , 30100 Pilzno (Czechy)
Husova 2713/60, 301 24 Pilzno (Czechy)
Železniční , 326 00 Pilzno (Czechy)

Porównaj Monachium i Pilzno

24,56 zł
9,71 zł
Monachium
Pilzno
Przejazd taksówką w lokalizacji: Monachium jest 61% droższy niż w lokalizacji: Pilzno.
12,06 zł
3,01 zł
Monachium
Pilzno
Przejazd autobusem w lokalizacji: Monachium jest 76% droższy niż w lokalizacji: Pilzno.
16,08 zł
5,02 zł
Monachium
Pilzno
Duży kufel piwa w lokalizacji: Monachium jest 69% droższy niż w lokalizacji: Pilzno.
3,01 zł
2,04 zł
Monachium
Pilzno
1 litr wody w lokalizacji: Monachium jest 33% droższy niż w lokalizacji: Pilzno.
40,75 zł
30,40 zł
Monachium
Pilzno
Pełny posiłek w lokalizacji: Monachium jest 26% droższy niż w lokalizacji: Pilzno.

Kontynuuj swoją podróż

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.