Bus Mediolan Vitoria-Gasteiz: Rozkład jazdy PKS

Autobus Mediolan ↔ Vitoria-Gasteiz: Znajdź na CheckmyBus najtańszy bilet

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
2094 Firm - 5 661 800 Połączeń
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Fakty o autobusie z Mediolan do Vitoria-Gasteiz

Najtańsze połączenie282,41 zł
Najszybsze połączenie21h 0m
Najwcześniejszy przejazd06:30
Najpóźniejszy pojazd11:10
Codzienne połączenia9 Ø
Dystans988,9 km
Firmy autobusoweRede Expressos, ALSA, BlaBlaBus, Marino Autolinee, FlixBus

Najtańsze połączenie z Mediolan do Vitoria-Gasteiz

Today
Tomorrow
09.07
10.07
11.07
12.07

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • Rede Expressos
    09:00
    Mediolan - Lampugnano
    Czas jazdy 23h 45m
    08:45
    Vitoria-Gasteiz Dworzec Autobusowy
    od282,41 zł
  • ALSA
    09:30
    Mediolan - Lampugnano
    Czas jazdy 22h 40m
    08:10
    Vitoria-Gasteiz Dworzec Autobusowy
    od294,59 zł
  • ALSA
    09:00
    Mediolan
    Czas jazdy 23h 10m
    08:10
    Vitoria-Gasteiz
    od294,59 zł
  • Rede Expressos
    09:00
    Mediolan - Lampugnano
    Czas jazdy 23h 10m
    08:10
    Vitoria-Gasteiz Dworzec Autobusowy
    od294,59 zł
  • BlaBlaBus
    09:30
    Mediolan - Lampugnano
    Czas jazdy 22h 40m
    08:10
    Vitoria-Gasteiz Dworzec Autobusowy
    od307,99 zł
  • Marino Autolinee
    07:20
    Mediolan - Lampugnano
    Czas jazdy 0h 50m
    08:10
    Vitoria-Gasteiz Dworzec Autobusowy
    od307,99 zł
  • BlaBlaBus
    11:10
    Mediolan
    Czas jazdy 21h 0m
    08:10
    Vitoria-Gasteiz
    od330,26 zł
  • BlaBlaBus
    09:00
    Mediolan - Lampugnano
    Czas jazdy 23h 10m
    08:10
    Vitoria-Gasteiz Dworzec Autobusowy
    od330,30 zł
  • FlixBus
    06:30
    Mediolan - Lampugnano
    Czas jazdy 1h 40m
    08:10
    Vitoria-Gasteiz Dworzec Autobusowy
    od535,54 zł

Najtańsze połączenie z Vitoria-Gasteiz do Mediolan

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • FlixBus
    12:50
    Vitoria-Gasteiz Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 1h 10m
    14:00
    Mediolan - Lampugnano
    od245,41 zł
  • ALSA
    20:10
    Vitoria-Gasteiz Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 23h 20m
    19:30
    Mediolan - Lampugnano
    od263,35 zł
  • Rede Expressos
    20:00
    Vitoria-Gasteiz Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 23h 30m
    19:30
    Mediolan - Lampugnano
    od263,35 zł
  • BlaBlaBus
    20:45
    Vitoria-Gasteiz Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 22h 10m
    18:55
    Mediolan - Lampugnano
    od307,99 zł
  • ALSA
    20:45
    Vitoria-Gasteiz Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 22h 45m
    19:30
    Mediolan - Lampugnano
    od330,30 zł
  • BlaBlaBus
    20:45
    Vitoria-Gasteiz Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 22h 45m
    19:30
    Mediolan - Lampugnano
    od330,30 zł
  • Union Ivkoni
    16:30
    Vitoria-Gasteiz
    Czas jazdy 20h 0m
    12:30
    Mediolan
    od385,52 zł

Informacje o połączeniach autobusowych, udogodnieniach i obsłudze

Znalezienie autokaru na podróż na trasie: Mediolan - Vitoria-Gasteiz które będzie dla nas optymalne, jest naprawdę proste i przystępne. Dzięki naszej stronie internetowej odszukasz oferty dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań. Rzeczy które warto sprawdzić to czas trwania przejazdu oraz ceny biletów, gdyż mogą się one znacząco różnić. Zazwyczaj połączenie Vitoria-Gasteiz - Mediolan udaje się zarezerwować za kilkadziesiąt złotych. Jednak jeśli zarezerwujesz podróż w okresie zwiększonego popytu, niestety oferty mogą być nieznacznie droższe. Wybór jest Twój: wystarczy kliknąć "Znajdź połączenie" by znaleźć odpowiednią trasę!
Znalezienie najlepszego połączenia z Mediolan do Vitoria-Gasteiz może okazać się wyzwaniem, jeśli nie wiesz, gdzie szukać. Dzięki naszej stronie internetowej sprawa staje się prostsza Porównaj ze sobą wszystkie oferty i wybierz najtańszy bilet, jeśli chcesz zaoszczędzić, najszybszą podróż, jeśli zależy Ci na czasie albo najwygodniejszy autokar, jeśli cenisz sobie komfort przejazdu. Darmowa opcja zabrania ze sobą bagażu, obecność klimatyzacji czy zapewnienie pasażerom dodatkowego miejsca na nogi, to obecnie standard. Niektórzy przewoźnicy idą jednak o krok dalej – w ich pojazdach pojawiają się Internet i gniazdka oraz porty USB. Podaj nam swoje miejsce wyjazdu, cel oraz preferowaną datę podróży, a nasza wyszukiwarka zajmie się resztą. Na trasie Vitoria-Gasteiz – Mediolan darmowy internet bezprzewodowy będzie do Twojej dyspozycji w autokarach FlixBus. Pomożemy Ci wybrać najlepszą opcję, dzięki czemu Twoja podróż z Mediolan do Vitoria-Gasteiz będzie wygodniejsza niż w przypadku samolotów lub pociągów.

Przystanki autobusowe w Mediolan i Vitoria-Gasteiz

Stacje
N-622 , 01196 Vitoria-Gasteiz (Hiszpania)
Adriano VI 1, 01008 Vitoria-Gasteiz (Hiszpania)
Vitoria-Gasteiz (Hiszpania)
Comandante Izarduy Kalea 22, 01006 Vitoria-Gasteiz (Hiszpania)
Plaza de Euskaltzaindia s/n, 01010 Vitoria-Gasteiz (Hiszpania)

Porównaj Mediolan i Vitoria-Gasteiz

27,19 zł
22,32 zł
Mediolan
Vitoria-Gasteiz
Przejazd taksówką w lokalizacji: Mediolan jest 18% droższy niż w lokalizacji: Vitoria-Gasteiz.
6,70 zł
5,58 zł
Mediolan
Vitoria-Gasteiz
Przejazd autobusem w lokalizacji: Mediolan jest 17% droższy niż w lokalizacji: Vitoria-Gasteiz.
22,32 zł
7,81 zł
Mediolan
Vitoria-Gasteiz
Duży kufel piwa w lokalizacji: Mediolan jest 66% droższy niż w lokalizacji: Vitoria-Gasteiz.
1,77 zł
4,02 zł
Mediolan
Vitoria-Gasteiz
1 litr wody w lokalizacji: Mediolan jest 56% tańszy niż w lokalizacji: Vitoria-Gasteiz.
60,58 zł
133,91 zł
Mediolan
Vitoria-Gasteiz
Pełny posiłek w lokalizacji: Mediolan jest 55% tańszy niż w lokalizacji: Vitoria-Gasteiz.

Kontynuuj swoją podróż

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.