Bus Matamoros San Nicolás de los Garza: Rozkład jazdy PKS

Autobus Matamoros ↔ San Nicolás de los Garza: Znajdź na CheckmyBus najtańszy bilet

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
2094 Firm - 5 661 800 Połączeń
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Fakty o autobusie z Matamoros do San Nicolás de los Garza

Najtańsze połączenie54,94 zł
Najszybsze połączenie3h 15m
Najwcześniejszy przejazd03:30
Najpóźniejszy pojazd22:50
Codzienne połączenia2 Ø
Dystans279,4 km
Firmy autobusoweClickBus MX, Futura, Senda TDN Diamante, Greyhound US
Obecnie nie udało nam się znaleźć połączeń między Matamoros a San Nicolás de los Garza. Poniżej znajdziesz listę tanich opcji przejazdu w pobliżu Matamoros oraz San Nicolás de los Garza, a także alternatywne formy transportu.
Today
Tomorrow
09.07
10.07
11.07
12.07
  • ClickBus MX
    03:30
    Reynosa, TS - Lotnisko
    Czas jazdy 3h 15m
    06:45
    Monterrey, NL - Dworzec Autobusowy
    od54,94 zł
  • ClickBus MX
    13:30
    Reynosa, TS - Lotnisko
    Czas jazdy 3h 15m
    16:45
    Monterrey, NL - Dworzec Autobusowy
    od59,38 zł
  • Futura
    22:50
    Reynosa, TS - Lotnisko
    Czas jazdy 3h 15m
    02:05
    Guadalupe, Central de Autobuses de Monterrey
    od76,39 zł
  • Futura
    21:00
    Matamoros, TS
    Czas jazdy 5h 5m
    02:05
    Guadalupe, Central de Autobuses de Monterrey
    od104,57 zł
  • Senda TDN Diamante
    19:15
    Matamoros, TS
    Czas jazdy 5h 15m
    00:30
    Monterrey, NL - Dworzec Autobusowy
    od146,68 zł
  • Senda TDN Diamante
    10:30
    Matamoros, TS
    Czas jazdy 5h 15m
    15:45
    Monterrey, NL - Dworzec Autobusowy
    od150,02 zł
  • Greyhound US
    11:30
    Brownsville, TX
    Czas jazdy 7h 15m
    18:45
    Monterrey, NL - Dworzec Autobusowy
    od154,74 zł
  • BlaBlaCar
    08:00
    Lotnisko Reynosa
    Czas jazdy 3h 0m
    11:00
    Monterrey, NL
    od31,19 zł
  • BlaBlaCar
    13:00
    Lotnisko Reynosa
    Czas jazdy 3h 0m
    16:00
    San Nicolás de los Garza
    od34,74 zł
  • BlaBlaCar
    07:00
    Lotnisko Reynosa
    Czas jazdy 3h 0m
    10:00
    Guadalupe
    od35,45 zł
  • BlaBlaCar
    17:30
    Brownsville, TX
    Czas jazdy 4h 10m
    21:40
    Monterrey, NL
    od44,66 zł
Obecnie nie udało nam się znaleźć połączeń między San Nicolás de los Garza a Matamoros. Poniżej znajdziesz listę tanich opcji przejazdu w pobliżu San Nicolás de los Garza oraz Matamoros, a także alternatywne formy transportu.
  • OCC
    09:00
    Guadalupe, Central de Autobuses de Monterrey
    Czas jazdy 1h 3m
    10:03
    Brownsville, TX
    od16,48 zł
  • OCC
    09:12
    Guadalupe, Central de Autobuses de Monterrey
    Czas jazdy 1h 3m
    10:15
    Brownsville, TX
    od16,48 zł
  • ClickBus MX
    00:25
    Monterrey, NL - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 3h 20m
    03:45
    Reynosa, TS - Lotnisko
    od54,94 zł
  • ClickBus MX
    05:20
    Monterrey, NL - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 3h 15m
    08:35
    Reynosa, TS - Lotnisko
    od59,38 zł
  • Futura
    11:54
    Guadalupe, Central de Autobuses de Monterrey
    Czas jazdy 3h 15m
    15:09
    Reynosa, TS - Lotnisko
    od76,39 zł
  • Greyhound US
    04:00
    Monterrey, NL - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 11h 10m
    15:10
    Brownsville, TX
    od128,37 zł
  • Senda TDN Diamante
    17:30
    Monterrey, NL - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 4h 55m
    22:25
    Matamoros, TS
    od145,29 zł
  • BlaBlaCar
    13:00
    Monterrey, NL
    Czas jazdy 2h 47m
    15:47
    Lotnisko Reynosa
    od35,69 zł
  • BlaBlaCar
    10:00
    Guadalupe
    Czas jazdy 3h 30m
    13:30
    Lotnisko Reynosa
    od42,72 zł
  • BlaBlaCar
    06:40
    Monterrey, NL
    Czas jazdy 4h 0m
    10:40
    Matamoros
    od43,42 zł
  • BlaBlaCar
    07:00
    Guadalupe
    Czas jazdy 4h 30m
    11:30
    Brownsville, TX
    od45,20 zł

Informacje o połączeniach autobusowych, udogodnieniach i obsłudze

Czy szukasz autobusu na trasie Matamoros - San Nicolás de los Garza? Znalazłeś się we właściwym miejscu! Kurs którego poszukujesz znajdziesz w rozkładach jazdy . Zwyczajowo okazyjne bilety są dostępne online, jednak nie rezerwuj podróży w ostatniej chwili lub w okresach wysokiego popytu - jeśli to możliwe. Nasza mała rada: wyszukaj odpowiednie kursy wcześnie oraz zawsze zestawiaj ze sobą oferty. Nic prostrzego: Kliknij "Znajdź połączenie" i wybierz kurs!

Przystanki autobusowe w Matamoros i San Nicolás de los Garza

Stacje
Calle San Marcos , 66437 San Nicolás de los Garza (Meksyk)
San Nicolás de los Garza (Meksyk)

Porównaj Matamoros i San Nicolás de los Garza

22,22 zł
2,93 zł
Matamoros
San Nicolás de los Garza
Przejazd taksówką w lokalizacji: Matamoros jest 87% droższy niż w lokalizacji: San Nicolás de los Garza.
6,15 zł
2,13 zł
Matamoros
San Nicolás de los Garza
Przejazd autobusem w lokalizacji: Matamoros jest 66% droższy niż w lokalizacji: San Nicolás de los Garza.
11,03 zł
4,43 zł
Matamoros
San Nicolás de los Garza
Duży kufel piwa w lokalizacji: Matamoros jest 60% droższy niż w lokalizacji: San Nicolás de los Garza.
5,46 zł
2,66 zł
Matamoros
San Nicolás de los Garza
1 litr wody w lokalizacji: Matamoros jest 52% droższy niż w lokalizacji: San Nicolás de los Garza.
20,65 zł
17,25 zł
Matamoros
San Nicolás de los Garza
Pełny posiłek w lokalizacji: Matamoros jest 17% droższy niż w lokalizacji: San Nicolás de los Garza.

Kontynuuj swoją podróż

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.