Bus Londyn Parma: Rozkład jazdy PKS

Autobus Londyn ↔ Parma: Znajdź na CheckmyBus najtańszy bilet

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
2094 Firm - 5 653 204 Połączeń
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Fakty o autobusie z Londyn do Parma

Najtańsze połączenie178,94 zł
Najszybsze połączenie26h 50m
Najwcześniejszy przejazd16:00
Najpóźniejszy pojazd16:00
Codzienne połączenia1 Ø
Dystans1 074,0 km
Firmy autobusoweFlixBus

Najtańsze połączenie z Londyn do Parma

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych w inne dni.

  • FlixBus
    16:00
    Londyn - Victoria Coach Station
    Czas jazdy 2h 50m
    18:50
    Parma - Viale Toschi Pilotta
    od178,94 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Londyn do Parma

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych w inne dni.

  • OUI.sncf
    05:40
    Londyn
    Czas jazdy 15h 4m
    20:44
    Parma
    od729,53 zł
  • OUI.sncf
    09:24
    Londyn
    Czas jazdy 15h 35m
    00:59
    Parma
    od1 235,28 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Londyn do Parma

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling w inne dni.

  • BlaBlaCar
    04:00
    Londyn
    Czas jazdy 16h 0m
    20:00
    Parma
    od505,75 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Parma do Londyn

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych w inne dni.

  • OUI.sncf
    06:10
    Parma
    Czas jazdy 13h 29m
    19:39
    Londyn
    od1 413,41 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Parma do Londyn

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling w inne dni.

  • BlaBlaCar
    13:30
    Parma
    Czas jazdy 15h 20m
    04:50
    Londyn
    od398,33 zł
  • BlaBlaCar
    04:00
    Parma
    Czas jazdy 17h 10m
    21:10
    Londyn
    od540,91 zł
  • BlaBlaCar
    02:00
    Parma
    Czas jazdy 20h 50m
    22:50
    Londyn
    od631,07 zł

Informacje o połączeniach autobusowych, udogodnieniach i obsłudze

Ceny na połączenia autokarowe na trasie: Londyn - Parma zaczynają się od 178,94 zł. W okresach zwiększonego ruchu jednak, mogą być odrobinę droższe - dlatego warto poświęcić chwilę na porównanie cen! Wykorzystaj naszą wyszukiwarkę online aby znaleźć dogodne kursy oferowane przez FlixBus. Najszybszy autobus pokonuje trasę Londyn - Parma w zaledwie . To proste: kliknij "Znajdź połączenie" aby wybrać kurs!
Wybór autobusu, jako środka transportu wakacyjnej podróży staje się coraz bardziej popularny. Autokary są nie tylko tanie, ale też przyjazne środowisku naturalnemu. Podróżowania autobusem stało się również tak wygodne, jak w przypadku samolotu lub pociągu. W ostatnich latach przewoźnicy zaczęli zwracać większą wagę na dodatkowe udogodnienia dla podróżnych, takie jak gniazdka i Internet. Sprawdzając wyniki wyszukiwania na naszej stronie można od razu zobaczyć, jakie dodatkowe udogodnienia oferuje przewoźnik. Dla przykładu, kontakty znajdują się na pokładach autokarów firm: FlixBus. Liberalne podejście do przewożonego bagażu to również domena nowoczesnych przewoźników. Twoja podróż z Parma do Londyn może okazać się zdecydowanie łatwiejsza, jeśli sprawdzisz wszystkie szczegóły przed wyjazdem. Zwróć uwagę, gdzie znajdują się przystanki autobusów w obu miastach, zanotuj czas odjazdu i zarezerwuj najlepszą opcję. Możesz skorzystać ze strony CheckMyBus aby zapoznać się ze zniżkami na przejazdy Londyn – Parma.
Wybierając najlepsze połączenie autokarowe należy zwrócić uwagę na dwa aspekty. Pierwszym z nich jest cena. Obecnie koszt biletu za przejazd z Londyn do Parma zaczyna się od 178,94 zł, ale w przypadku rezerwacji na ostatnią chwilę może on wzrosnąć. Drugi to zaś czas podróży, który może się znacząco różnić w zależności od wybranej oferty. Jeśli nie chcesz spędzać zbyt wielu godzin w autokarze, wybierz najszybszy możliwy przejazd.

Przystanki autobusowe w Londyn i Parma

Stacje
A1 - Autostrada del Sole , 43122 Parma (Włochy)
Via Villa Sant'Angelo , 43122 Parma (Włochy)
Piazza Carlo Alberto Dalla Chiesa 11, 43121 Parma (Włochy)
Via Carra , 43122 Parma (Włochy)
Viale Paolo Toschi 12, 43121 Parma (Włochy)
Via Carra 1-7, 43122 Parma (Włochy)
Viale delle Esposizioni 393A, 43126 Parma (Włochy)

Porównaj Londyn i Parma

37,17 zł
41,40 zł
Londyn
Parma
Przejazd taksówką w lokalizacji: Londyn jest 11% tańszy niż w lokalizacji: Parma.
12,41 zł
5,37 zł
Londyn
Parma
Przejazd autobusem w lokalizacji: Londyn jest 57% droższy niż w lokalizacji: Parma.
22,33 zł
19,02 zł
Londyn
Parma
Duży kufel piwa w lokalizacji: Londyn jest 15% droższy niż w lokalizacji: Parma.
4,40 zł
1,79 zł
Londyn
Parma
1 litr wody w lokalizacji: Londyn jest 60% droższy niż w lokalizacji: Parma.
31,12 zł
50,13 zł
Londyn
Parma
Pełny posiłek w lokalizacji: Londyn jest 38% tańszy niż w lokalizacji: Parma.

Kontynuuj swoją podróż

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.