Bus Lleida Sant Julià de Lòria: Rozkład jazdy PKS

Autobus Lleida ↔ Sant Julià de Lòria: Znajdź na CheckmyBus najtańszy bilet

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
2094 Firm - 5 661 800 Połączeń
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Fakty o autobusie z Lleida do Sant Julià de Lòria

Najtańsze połączenie66,93 zł
Najszybsze połączenie2h 15m
Najwcześniejszy przejazd03:00
Najpóźniejszy pojazd03:00
Codzienne połączenia1 Ø
Dystans118,6 km
Firmy autobusoweCooperativa Interurbana Andorrana, S.A.

Najtańsze połączenie z Lleida do Sant Julià de Lòria

Today
Tomorrow
09.07
10.07
11.07
12.07

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • Cooperativa Interurbana Andorrana, S.A.
    03:00
    Lleida - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 2h 15m
    05:15
    Sant Julià de Lòria - Av. Francesc Cairat
    od66,93 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Lleida do Sant Julià de Lòria

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    18:30
    Lleida
    Czas jazdy 2h 20m
    20:50
    Sant Julià de Lòria
    od49,08 zł

Najtańsze połączenie z Sant Julià de Lòria do Lleida

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • Cooperativa Interurbana Andorrana, S.A.
    18:30
    Sant Julià de Lòria - Av. Francesc Cairat
    Czas jazdy 3h 0m
    21:30
    Lleida - Dworzec Autobusowy
    od66,93 zł
  • Cooperativa Interurbana Andorrana, S.A.
    04:00
    Sant Julià de Lòria - Av. Rocafort
    Czas jazdy 3h 45m
    07:45
    Lleida - Dworzec Autobusowy
    od142,78 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Sant Julià de Lòria do Lleida

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    14:00
    Sant Julià de Lòria
    Czas jazdy 1h 50m
    15:50
    Lleida
    od26,77 zł
  • BlaBlaCar
    07:30
    Sant Julià de Lòria
    Czas jazdy 2h 20m
    09:50
    Lleida
    od44,62 zł

Informacje o połączeniach autobusowych, udogodnieniach i obsłudze

Poszukujesz autobusu na trasie: Lleida - Sant Julià de Lòria? Zastosuj naszą stronę internetową żeby znaleźć optymalne opcje podróży. Jeśli chcesz sprawnie dotrzeć na miejsce wybierz najszybsze połączenie, czyli taki oferowany przez . Znajdziesz zapewne połączenia pokonujące trasę w minimalnie dłuższym czasie, lecz mimo pozornego niedopasowania do Twoich potrzeb - to właśnie te połączenia mogą okazać się najbardziej korzystne. Dlatego warto zainwestować chwilę w porównanie cen! Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze podróżując na trasie: Lleida - Sant Julià de Lòria, zdecyduj się na najbardziej korzystne w cenie od 66,93 zł. Uwaga: Jeśli będziesz zastanawiać się zbyt długo lub trafisz na okres zwiększonego popytu, bilety mogą być minimalnie droższe. Zdecyduj: kliknij "Znajdź połączenie" i wybierz najlepsze połączenie!
Im więcej opcji przejazdu autobusem wyboru, tym trudniej zazwyczaj zdecydować się na tę najlepszą. Właśnie dlatego powstał CheckMyBus: szukając transportu na trasie Lleida - Sant Julià de Lòria znajdziesz kilku przewoźników, którzy po niej kursują. W takich przypadkach warto porównać ze sobą dostępne oferty. Dzięki CheckMyBus znajdziesz najszybsze i najwygodniejsze opcje przejazdu z Lleida do Sant Julià de Lòria i z powrotem. Wystarczy kliknąć "Znajdź połączenie" by wybrać trasę i kurs! W wynikach wyszukiwania sprawdzisz, który przewoźnik oferuje dodatkowe miejsce na na nogi, ma przyjazną politykę bagażową albo pozwala zabrać ze sobą zwierzaka lub bagaż przekraczający dopuszczalne wymiary. Na trasie z Lleida do Sant Julià de Lòria, tacy przewoźnicy jak Movelia, pozwolą Ci również na transport roweru. Sprawdź dostępne oferty i dokonaj wyboru!
Jeśli szukasz połączenia autobusowego, to koniecznie zwróć uwagę na dwie rzeczy. Pierwsza to ceny biletu przejazdu z Lleida do Sant Julià de Lòria. Są one zazwyczaj tańsze, jeśli kupisz je z wyprzedzeniem. Zwlekając musisz liczyć się z ryzykiem, że podrożeją. Druga kwestia to czas podróży, który może różnić się w zależności od wybranej oferty. Wybierz najszybszy autokar, jeśli nie chcesz spędzać zbyt wielu godzin w transporcie.

Przystanki autobusowe w Lleida i Sant Julià de Lòria

Stacje
Av. Francesc Cairat , AD600 Sant Julià de Lòria (Andora)
Av. Rocafort 2, AD600 Sant Julià de Lòria (Andora)

Porównaj Lleida i Sant Julià de Lòria

Kontynuuj swoją podróż

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.