Bus Lizbona Lotnisko Lizbona (LIS): Rozkład jazdy PKS

✈ Autobus Lizbona ↔ Lotnisko Lizbona: Znajdź na CheckmyBus najtańszy bilet

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
2094 Firm - 4 291 084 Połączeń
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Fakty o autobusie z Lizbona do Lotnisko Lizbona

Najtańsze połączenie17,90 zł
Najszybsze połączenie0h 14m
Najwcześniejszy przejazd08:09
Najpóźniejszy pojazd21:00
Codzienne połączenia2 Ø
Dystans5,9 km
Firmy autobusoweAerobus Lisbon, Terravision, Flybus, Flibco

Najtańsze połączenie z Lizbona do Lotnisko Lizbona

Today
od 17,90 zł
Tomorrow
od 17,90 zł
18.07
od 17,90 zł
19.07
od 17,90 zł
20.07
od 17,90 zł
21.07

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • Aerobus Lisbon
    08:32
    Lizbona - Entrecampos
    Czas jazdy 0h 33m
    09:05
    Lizbona Lotnisko
    od17,90 zł
  • Aerobus Lisbon
    08:51
    Lizbona - Entrecampos
    Czas jazdy 0h 14m
    09:05
    Lizbona Lotnisko
    od17,90 zł
  • Aerobus Lisbon
    08:09
    Lizbona - Entrecampos
    Czas jazdy 0h 36m
    08:45
    Lizbona Lotnisko
    od17,90 zł
  • Aerobus Lisbon
    08:20
    Lizbona - Entrecampos
    Czas jazdy 0h 45m
    09:05
    Lizbona Lotnisko
    od17,90 zł
  • Terravision
    21:00
    Lizbona - Av. da Liberdade
    Czas jazdy 0h 0m
    21:00
    Lizbona Lotnisko
    od17,90 zł
  • Terravision
    20:40
    Lizbona - Av. da Liberdade
    Czas jazdy 0h 0m
    20:40
    Lizbona Lotnisko
    od17,90 zł
  • Flybus
    15:00
    Lizbona - Fontes Pereira de Melo
    Czas jazdy 0h 31m
    15:31
    Lizbona Lotnisko
    od24,61 zł
  • Flybus
    11:00
    Lizbona - Fontes Pereira de Melo
    Czas jazdy 0h 16m
    11:16
    Lizbona Lotnisko
    od26,40 zł
  • Flibco
    20:45
    Lizbona - Marquês de Pombal
    Czas jazdy 0h 30m
    21:15
    Lizbona Lotnisko
    od44,75 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Lizbona do Lotnisko Lizbona

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    10:30
    Lizbona
    Czas jazdy 3h 50m
    14:20
    Lotnisko Lizbona
    od4,48 zł

Najtańsze połączenie z Lotnisko Lizbona do Lizbona

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • Aerobus Lisbon
    08:20
    Lizbona Lotnisko
    Czas jazdy 0h 17m
    08:37
    Lizbona - Entrecampos
    od17,90 zł
  • Aerobus Lisbon
    08:40
    Lizbona Lotnisko
    Czas jazdy 0h 26m
    09:06
    Lizbona - Entrecampos
    od17,90 zł
  • Aerobus Lisbon
    08:20
    Lizbona Lotnisko
    Czas jazdy 0h 26m
    08:46
    Lizbona - Entrecampos
    od17,90 zł
  • Aerobus Lisbon
    08:40
    Lizbona Lotnisko
    Czas jazdy 0h 40m
    09:20
    Lizbona - Entrecampos
    od17,90 zł
  • Aerobus Lisbon
    08:20
    Lizbona Lotnisko
    Czas jazdy 0h 23m
    08:43
    Lizbona - Entrecampos
    od17,90 zł
  • Terravision
    21:00
    Lizbona Lotnisko
    Czas jazdy 0h 0m
    21:00
    Lizbona - Av. da Liberdade
    od17,90 zł
  • Terravision
    20:40
    Lizbona Lotnisko
    Czas jazdy 0h 0m
    20:40
    Lizbona - Av. da Liberdade
    od17,90 zł
  • Flybus
    11:00
    Lizbona Lotnisko
    Czas jazdy 0h 16m
    11:16
    Lizbona - Fontes Pereira de Melo
    od26,40 zł
  • Flybus
    18:00
    Lizbona Lotnisko
    Czas jazdy 0h 16m
    18:16
    Lizbona - Fontes Pereira de Melo
    od26,63 zł
  • Flibco
    21:00
    Lizbona Lotnisko
    Czas jazdy 0h 30m
    21:30
    Lizbona - Rossio
    od44,75 zł
  • Flibco
    21:00
    Lizbona Lotnisko
    Czas jazdy 0h 40m
    21:40
    Lizbona - Rossio
    od44,75 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Lotnisko Lizbona do Lizbona

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    10:50
    Lotnisko Lizbona
    Czas jazdy 6h 46m
    17:36
    Lizbona
    od13,43 zł

Informacje o połączeniach autobusowych, udogodnieniach i obsłudze

Twój lot jest już zarezerwowany ale nadal szukasz taniego środka transportu na lotnisko? Trafiłeś w dobre miejsce! Dzięki wyszukiwarce CheckMyBus znajdziesz tanie autobusy na trasie Lizbona ↔ Lotnisko Lizbona, których rezerwacja pozwoli Ci uniknąć wysokich opłat parkingowych czy kosztownego przejazdu taksówką! Wyniki naszego wyszukiwania pozwolą Ci porównać ceny i wybrać najbardziej dogodny czas wyjazdu. Poszukiwanie optymalnego transportu na lotnisko nigdy nie było takie proste!
Mierz wysoko! Nieważne, jak chcesz podróżować, wyszukiwarka połączeń CheckMyBus pozwoli Ci znaleźć najlepsze połączenie na lotnisko. Szukając przejazdu z Lizbona do Lotnisko Lizbona możesz sprawdzić, które oferty są najtańsze, najkorzystniejsze czasowo lub zapewnią Ci największy komfort podróży. Bagaż podręczny można zazwyczaj zabrać ze sobą bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat. W przypadku większych toreb lub walizek sprawa może wyglądać jednak inaczej. Jeśli chcesz zabrać z Lotnisko Lizbona do Lizbona bagaż nadmiarowy, to dokładnie zapoznaj się z ofertą przewoźników autokarowych świadczących usługi na tej trasie. W wynikach wyszukiwania znajdziesz szczegóły dotyczące dostępnych ofert przejazdu. Zapoznaj się również z listą promocji prezentowanych na naszej stronie. Podróżuj mądrze!
Udało Ci się kupić tani bilet na samolot, ale taksówka na lotnisko kosztuje fortunę? Wybierz połączenie autobusowe. Ceny biletów na przejazd z Lizbona do Lotnisko Lizbona zaczynają się obecnie od 17,90 zł. Mamy dla Ciebie wskazówkę: porównaj ze sobą czasy przejazdu, jeśli zależy Ci na szybkim transporcie na lotnisko. Zależnie od wybranej oferty mogą się one bowiem różnić. Najszybszy autokar zabierze Cię na miejsce w .

Przystanki autobusowe w Lizbona i Lotnisko Lizbona

Stacje
Aeroporto De Lisboa , 1700-008 Lotnisko Lizbona (Portugalia)

Porównaj Lizbona i Lotnisko Lizbona

17,09 zł
17,09 zł
Lizbona
Lotnisko Lizbona
Przejazd taksówką w lokalizacji: Lizbona jest 0% droższy niż w lokalizacji: Lotnisko Lizbona.
6,71 zł
6,71 zł
Lizbona
Lotnisko Lizbona
Przejazd autobusem w lokalizacji: Lizbona jest 0% droższy niż w lokalizacji: Lotnisko Lizbona.
6,71 zł
6,71 zł
Lizbona
Lotnisko Lizbona
Duży kufel piwa w lokalizacji: Lizbona jest 0% droższy niż w lokalizacji: Lotnisko Lizbona.
2,44 zł
2,44 zł
Lizbona
Lotnisko Lizbona
1 litr wody w lokalizacji: Lizbona jest 0% droższy niż w lokalizacji: Lotnisko Lizbona.
33,19 zł
33,19 zł
Lizbona
Lotnisko Lizbona
Pełny posiłek w lokalizacji: Lizbona jest 0% droższy niż w lokalizacji: Lotnisko Lizbona.

Kontynuuj swoją podróż

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.