Bus Lipsk Pilzno: Rozkład jazdy PKS

Autobus Lipsk ↔ Pilzno: Znajdź na CheckmyBus najtańszy bilet

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
2094 Firm - 5 662 876 Połączeń
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Fakty o autobusie z Lipsk do Pilzno

Najtańsze połączenie129,42 zł
Najszybsze połączenie8h 35m
Najwcześniejszy przejazd17:00
Najpóźniejszy pojazd17:00
Codzienne połączenia1 Ø
Dystans191,6 km
Firmy autobusoweFlixBus

Najtańsze połączenie z Lipsk do Pilzno

Today
Tomorrow
11.07
12.07
13.07
14.07

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • FlixBus
    17:00
    Lipsk - Dworzec Główny
    Czas jazdy 8h 35m
    01:35
    Pilzno - Dworzec Autobusowy CAN
    od129,42 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Lipsk do Pilzno

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

  • Deutsche Bahn
    21:31
    Lipsk
    Czas jazdy 10h 28m
    07:59
    Pilzno
    od133,94 zł
  • Deutsche Bahn
    21:17
    Lipsk
    Czas jazdy 10h 42m
    07:59
    Pilzno
    od133,94 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Lipsk do Pilzno

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    11:30
    Lipsk
    Czas jazdy 4h 10m
    15:40
    Pilzno
    od58,24 zł

Najtańsze połączenie z Pilzno do Lipsk

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • FlixBus
    08:20
    Pilzno - Dworzec Autobusowy CAN
    Czas jazdy 7h 25m
    15:45
    Lipsk - Dworzec Główny
    od212,70 zł
  • FlixBus
    08:30
    Pilzno - Dworzec Autobusowy CAN
    Czas jazdy 7h 15m
    15:45
    Lipsk - Dworzec Główny
    od212,70 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Pilzno do Lipsk

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

  • Deutsche Bahn
    14:22
    Pilzno
    Czas jazdy 6h 8m
    20:30
    Lipsk
    od156,34 zł
  • Deutsche Bahn
    14:22
    Pilzno
    Czas jazdy 6h 22m
    20:44
    Lipsk
    od156,34 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Pilzno do Lipsk

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    02:10
    Pilzno
    Czas jazdy 3h 40m
    05:50
    Lipsk
    od49,56 zł

Informacje o połączeniach autobusowych, udogodnieniach i obsłudze

Jeśli chcesz skorzystać z połączenia autobusowego na trasie: Lipsk - Pilzno, napotkasz ceny biletów rozpoczynające się od 129,42 zł oraz czas podróży w granicach . Dlatego zestawianie różnych opcji zawsze jest pomocne. Wykorzystaj naszą stronę internetową aby znaleźć idealne kursy Lipsk - Pilzno oraz porównać oferty firm: FlixBus i RegioJet. To proste: wystarczy kliknąć "Znajdź połączenie" i gotowe!
Wybór autobusu, jako środka transportu wakacyjnej podróży staje się coraz bardziej popularny. Autokary są nie tylko niedrogie , ale też przyjazne środowisku naturalnemu. Podróżowania autobusem stało się również tak wygodne, jak w przypadku samolotu lub pociągu. W ostatnich latach przewoźnicy zaczęli zwracać większą wagę na bonusy dla podróżnych, takie jak Internet i gniazdka. Sprawdzając wyniki wyszukiwania na naszej stronie można od razu zobaczyć, jakie bonusy oferuje przewoźnik. Dla przykładu, kontakty znajdują się na pokładach autokarów firm: FlixBus. Liberalne podejście do przewożonego bagażu to również domena nowoczesnych przewoźników. Twoja podróż z Pilzno do Lipsk może okazać się zdecydowanie łatwiejsza, jeśli sprawdzisz wszystkie szczegóły przed wyjazdem. Zwróć uwagę, gdzie znajdują się postoje autokarów w obu miastach, zanotuj czas odjazdu i zarezerwuj najlepszą opcję. Możesz skorzystać ze strony CheckMyBus aby zapoznać się ze zniżkami na przejazdy Lipsk – Pilzno.
Chcesz wyjechać gdzieś na kilka dni, ale Twój budżet nie jest obecnie w najlepszej kondycji? Autokary to świetna opcja! Za podróż z Lipsk do Pilzno zapłacisz tylko 129,42 zł wybierając połączenie FlixBus. Pamiętaj, że jeśli zarezerwujesz przejazd na ostatnią chwilę, jego cena może wzrosnąć. Pomocna informacja: zwróć uwagę na czas podróży. Najszybszy autobus dowiezie Cię najszybciej do miejsca docelowego.

Przystanki autobusowe w Lipsk i Pilzno

Stacje
Rokycanská , 30100 Pilzno (Czechy)
Husova 2713/60, 301 24 Pilzno (Czechy)
Železniční , 326 00 Pilzno (Czechy)

Porównaj Lipsk i Pilzno

24,64 zł
9,74 zł
Lipsk
Pilzno
Przejazd taksówką w lokalizacji: Lipsk jest 61% droższy niż w lokalizacji: Pilzno.
11,65 zł
3,02 zł
Lipsk
Pilzno
Przejazd autobusem w lokalizacji: Lipsk jest 75% droższy niż w lokalizacji: Pilzno.
13,44 zł
5,04 zł
Lipsk
Pilzno
Duży kufel piwa w lokalizacji: Lipsk jest 63% droższy niż w lokalizacji: Pilzno.
1,15 zł
2,04 zł
Lipsk
Pilzno
1 litr wody w lokalizacji: Lipsk jest 44% tańszy niż w lokalizacji: Pilzno.
38,82 zł
30,52 zł
Lipsk
Pilzno
Pełny posiłek w lokalizacji: Lipsk jest 22% droższy niż w lokalizacji: Pilzno.

Kontynuuj swoją podróż

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.