Bus Kopenhaga Praga: Rozkład jazdy PKS

Autobus Kopenhaga ↔ Praga: Znajdź na CheckmyBus najtańszy bilet

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
2094 Firm - 5 661 466 Połączeń
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Fakty o autobusie z Kopenhaga do Praga

Najtańsze połączenie222,78 zł
Najszybsze połączenie12h 55m
Najwcześniejszy przejazd08:00
Najpóźniejszy pojazd23:00
Codzienne połączenia2 Ø
Dystans634,9 km
Firmy autobusoweFlixBus, RegioJet, Comati PSG, Eurolines Germany, SemiTimeS

Najtańsze połączenie z Kopenhaga do Praga

Today
Tomorrow
07.07
08.07
09.07
od 312,57 zł
10.07

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • FlixBus
    16:50
    Kopenhaga - Ingerslevsgade DGI
    Czas jazdy 19h 55m
    12:45
    Praga - ÚAN Florenc
    od222,78 zł
  • RegioJet
    13:05
    Kopenhaga - Ingerslevsgade DGI
    Czas jazdy 17h 23m
    06:28
    Praga - ÚAN Florenc
    od299,50 zł
  • Comati PSG
    08:00
    Kopenhaga - Dybbølsbro St.
    Czas jazdy 14h 30m
    22:30
    Praga - ÚAN Florenc
    od312,57 zł
  • Comati PSG
    20:00
    Kopenhaga - Dybbølsbro St.
    Czas jazdy 13h 30m
    09:30
    Praga - ÚAN Florenc
    od312,57 zł
  • Eurolines Germany
    08:00
    Kopenhaga - Dybbølsbro St.
    Czas jazdy 14h 30m
    22:30
    Praga - ÚAN Florenc
    od312,57 zł
  • Eurolines Germany
    20:00
    Kopenhaga - Dybbølsbro St.
    Czas jazdy 13h 30m
    09:30
    Praga - ÚAN Florenc
    od312,57 zł
  • SemiTimeS
    23:00
    Kopenhaga - Ingerslevsgade DGI
    Czas jazdy 12h 55m
    11:55
    Praga - ÚAN Florenc
    od321,50 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Kopenhaga do Praga

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

  • Deutsche Bahn
    13:07
    Kopenhaga
    Czas jazdy 18h 55m
    08:02
    Praga
    od178,17 zł
  • Deutsche Bahn
    13:27
    Kopenhaga
    Czas jazdy 18h 35m
    08:02
    Praga
    od178,17 zł
  • Deutsche Bahn
    17:26
    Kopenhaga
    Czas jazdy 16h 1m
    09:27
    Praga
    od222,82 zł
  • Deutsche Bahn
    12:23
    Kopenhaga
    Czas jazdy 19h 45m
    08:08
    Praga
    od267,47 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Kopenhaga do Praga

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    22:10
    Kopenhaga
    Czas jazdy 12h 40m
    10:50
    Praga
    od236,66 zł
  • BlaBlaCar
    19:50
    Kopenhaga
    Czas jazdy 12h 10m
    08:00
    Praga
    od321,50 zł

Najtańsze połączenie z Praga do Kopenhaga

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • FlixBus
    16:15
    Praga - Dworzec Główny Wilsonova
    Czas jazdy 20h 50m
    13:05
    Kopenhaga - Ingerslevsgade DGI
    od214,25 zł
  • FlixBus
    18:30
    Praga - Dworzec Główny Wilsonova
    Czas jazdy 18h 35m
    13:05
    Kopenhaga - Ingerslevsgade DGI
    od236,57 zł
  • RegioJet
    23:00
    Praga - ÚAN Florenc
    Czas jazdy 17h 25m
    16:25
    Kopenhaga - Ingerslevsgade DGI
    od299,50 zł
  • Comati PSG
    02:45
    Praga - ÚAN Florenc
    Czas jazdy 12h 30m
    15:15
    Kopenhaga - Dybbølsbro St.
    od312,57 zł
  • Eurolines Germany
    02:45
    Praga - ÚAN Florenc
    Czas jazdy 12h 30m
    15:15
    Kopenhaga - Dybbølsbro St.
    od312,57 zł
  • SemiTimeS
    18:00
    Praga - ÚAN Florenc
    Czas jazdy 12h 30m
    06:30
    Kopenhaga - Ingerslevsgade DGI
    od321,50 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Praga do Kopenhaga

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

  • Deutsche Bahn
    16:48
    Praga
    Czas jazdy 19h 46m
    12:34
    Kopenhaga
    od267,47 zł
  • Deutsche Bahn
    18:53
    Praga
    Czas jazdy 19h 41m
    14:34
    Kopenhaga
    od289,80 zł
  • Deutsche Bahn
    18:28
    Praga
    Czas jazdy 17h 54m
    12:22
    Kopenhaga
    od312,13 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Praga do Kopenhaga

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    10:00
    Praga
    Czas jazdy 11h 0m
    21:00
    Kopenhaga
    od108,76 zł

Informacje o połączeniach autobusowych, udogodnieniach i obsłudze

Szukasz taniego autobusu na trasie: Kopenhaga - Praga? W takim razie możesz skorzystać z naszej bazy danych aby znaleźć najlepszą ofertę: nasi partnerzy prowadzą szybkie kursy, zajmujące zaledwie . Rzecz najważniejsza: autobus oznacza niedrogie podróżowanie, z cenami na trasie: Kopenhaga - Praga zaczynającymi się zwykle od 222,78 zł. Nie zapominaj: porównanie cen jest opłacalne!
Im więcej opcji przejazdu autobusem wyboru, tym trudniej zazwyczaj zdecydować się na tę najlepszą. Od tego jest CheckMyBus: szukając transportu na trasie Kopenhaga - Praga znajdziesz kilku przewoźników, którzy po niej kursują. W takich przypadkach warto porównać ze sobą dostępne oferty. Dzięki CheckMyBus znajdziesz najszybsze i najwygodniejsze opcje przejazdu z Kopenhaga do Praga i z powrotem. Wystarczy kliknąć "Znajdź połączenie" by wybrać trasę i kurs! W wynikach wyszukiwania sprawdzisz, który przewoźnik oferuje dodatkowe miejsce na na nogi, ma przyjazną politykę bagażową albo pozwala zabrać ze sobą zwierzaka lub bagaż nadmiarowy. Na trasie z Kopenhaga do Praga, tacy przewoźnicy jak FlixBus, pozwolą Ci również na transport roweru. Sprawdź dostępne oferty i dokonaj wyboru!
Podróżowanie autokarem to jeden z najtańszych sposobów na odwiedzenie rodziny albo wyjechanie na wycieczkę zagraniczną. Znalezienie taniego biletu na przejazd z Kopenhaga do Praga nie jest trudne. Pomocna informacja: zarezerwuj połączenie wcześniej, aby nie przepłacić.

Przystanki autobusowe w Kopenhaga i Praga

Stacje
Za Ženskými domovy / Ostrovského , 150 00 Praga (Czechy)
Bryksova , 198 00 Praga (Czechy)
Sokolovská , 190 00 Praga (Czechy)
Wilsonova 300/8 , 110 00 Praga (Czechy)
Wilsonova 300/8, 120 00 Vinohrady, Tschechien , Praga (Czechy)
Praga (Czechy)
Milady Horákové 115/107, 160 00 Praga (Czechy)
Kurta Konráda 495/8, 190 00 Praga (Czechy)
Vinohradská 1183/83, 120 00 Praga (Czechy)
Tomíčkova 2234, 148 00 Praga (Czechy)
Praga (Czechy)
Křižíkova 6, 186 00 Praga (Czechy)
U Vršovického nádraží 872/4, 101 00 Praga (Czechy)
Paříkova 100/13, 190 00 Praga (Czechy)
J. Želivského , 130 00 Praga (Czechy)
K Metru 4, 155 00 Praga (Czechy)
Wilsonova 8, 110 00 Praga (Czechy)
K Červenému vrchu , 160 00 Praga (Czechy)

Porównaj Kopenhaga i Praga

33,11 zł
10,87 zł
Kopenhaga
Praga
Przejazd taksówką w lokalizacji: Kopenhaga jest 68% droższy niż w lokalizacji: Praga.
14,38 zł
4,02 zł
Kopenhaga
Praga
Przejazd autobusem w lokalizacji: Kopenhaga jest 73% droższy niż w lokalizacji: Praga.
26,96 zł
5,86 zł
Kopenhaga
Praga
Duży kufel piwa w lokalizacji: Kopenhaga jest 79% droższy niż w lokalizacji: Praga.
6,25 zł
2,26 zł
Kopenhaga
Praga
1 litr wody w lokalizacji: Kopenhaga jest 64% droższy niż w lokalizacji: Praga.
44,99 zł
31,93 zł
Kopenhaga
Praga
Pełny posiłek w lokalizacji: Kopenhaga jest 30% droższy niż w lokalizacji: Praga.

Kontynuuj swoją podróż

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.