Bus Konstancja Kraków: Rozkład jazdy PKS

Autobus Konstancja ↔ Kraków: Znajdź na CheckmyBus najtańszy bilet

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
2094 Firm - 5 653 204 Połączeń
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Fakty o autobusie z Konstancja do Kraków

Najtańsze połączenie205,79 zł
Najszybsze połączenie18h 25m
Najwcześniejszy przejazd14:30
Najpóźniejszy pojazd22:45
Codzienne połączenia6 Ø
Dystans830,4 km
Firmy autobusoweFlixBus, Sindbad, Eurolines Germany

Najtańsze połączenie z Konstancja do Kraków

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych w inne dni.

  • FlixBus
    22:30
    Konstancja Dworzec Główny Döbeleplatz
    Czas jazdy 21h 45m
    20:15
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    od205,79 zł
  • FlixBus
    22:45
    Konstancja Dworzec Główny Döbeleplatz
    Czas jazdy 21h 30m
    20:15
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    od205,79 zł
  • FlixBus
    15:35
    Konstancja Dworzec Główny Döbeleplatz
    Czas jazdy 18h 40m
    10:15
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    od219,22 zł
  • FlixBus
    15:50
    Konstancja Dworzec Główny Döbeleplatz
    Czas jazdy 18h 25m
    10:15
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    od219,22 zł
  • Sindbad
    14:30
    Konstancja
    Czas jazdy 20h 40m
    11:10
    Kraków
    od304,34 zł
  • Eurolines Germany
    14:30
    Konstancja Dworzec Główny Döbeleplatz
    Czas jazdy 20h 40m
    11:10
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    od326,72 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Konstancja do Kraków

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych w inne dni.

  • Deutsche Bahn
    20:46
    Konstancja
    Czas jazdy 0h 6m
    20:52
    Kraków
    od243,48 zł
  • Deutsche Bahn
    20:53
    Konstancja
    Czas jazdy 1h 8m
    22:01
    Kraków
    od402,36 zł
  • Deutsche Bahn
    21:16
    Konstancja
    Czas jazdy 0h 45m
    22:01
    Kraków
    od402,36 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Konstancja do Kraków

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling w inne dni.

  • BlaBlaCar
    04:00
    Konstancja
    Czas jazdy 11h 50m
    15:50
    Kraków
    od223,78 zł

Najtańsze połączenie z Kraków do Konstancja

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych w inne dni.

  • FlixBus
    19:00
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 19h 5m
    14:05
    Konstancja Dworzec Główny Döbeleplatz
    od196,84 zł
  • Sindbad
    16:00
    Kraków
    Czas jazdy 20h 15m
    12:15
    Konstancja
    od241,69 zł
  • Eurolines Germany
    16:00
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 20h 15m
    12:15
    Konstancja Dworzec Główny Döbeleplatz
    od259,59 zł
  • Sindbad
    16:00
    Kraków
    Czas jazdy 19h 45m
    11:45
    Konstancja
    od324,48 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Kraków do Konstancja

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych w inne dni.

  • Deutsche Bahn
    14:07
    Kraków
    Czas jazdy 21h 9m
    11:16
    Konstancja
    od536,63 zł
  • Deutsche Bahn
    14:07
    Kraków
    Czas jazdy 20h 58m
    11:05
    Konstancja
    od536,63 zł
  • Deutsche Bahn
    06:06
    Kraków
    Czas jazdy 17h 25m
    23:31
    Konstancja
    od536,63 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Kraków do Konstancja

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling w inne dni.

  • BlaBlaCar
    12:00
    Kraków
    Czas jazdy 12h 40m
    00:40
    Konstancja
    od223,78 zł
  • BlaBlaCar
    11:20
    Kraków
    Czas jazdy 13h 10m
    00:30
    Konstancja
    od277,49 zł

Informacje o połączeniach autobusowych, udogodnieniach i obsłudze

Istnieje wiele kursów autobusowych dostępnych na trasie: Konstancja - Kraków, dlatego warto poświęcić chwilę na zestawienie ofert! Najpewniej uda Ci się zarezerwować tani bilet za 205,79 zł, ale kiedy popyt jest wzmożony bilety stają się droższe. Stanie się tak też w przypadku rezerwacji na ostatnią chwilę. Wybierając spośród firm Eurolines Germany albo FlixBus zauważysz też, że czas trwania przejazdu może się różnić w zależności od tego, którego przewoźnika autobusowego wybierzesz. Na trasie: Konstancja - Kraków najszybszy autokar wykonuje kurs w zaledwie . W naszych wynikach wyszukiwania dostrzeżesz to na pierwszy rzut oka. Wystarczy kliknąć "Znajdź połączenie" by wybrać trasę i kurs!
Znalezienie taniego biletu z Konstancja do Kraków może okazać się wyzwaniem, jeśli nie wiemy, gdzie szukać. Dlatego właśnie jesteśmy my – chcemy umożliwić Ci dokonanie najlepszego wyboru. Dzięki naszej bazie danych możesz sprawdzić dostępne opcje i wybrać najkorzystniejszą z nich. Wybierz najszybszą opcję przejazdu, jeżeli się spieszysz, zwróć uwagę na najtańsze połączenia, jeżeli chcesz zaoszczędzić albo zerknij na wyposażenie na pokładzie autokaru, jeśli cenisz sobie komfort przejazdu. Obecnie klimatyzacja, dodatkowa przestrzeń na nogi czy dostęp do przekąsek stają się standardem, jednak niektórzy przewoźnicy oferują dodatkowe udogodnienia, takie jak Internet i gniazdka. Wprowadź punkt swojego wyjazdu oraz miejsce docelowe podróży i jej datę, a następnie pozwól naszej wyszukiwarce działać. Wybierając przykładowo połączenie z Kraków do Konstancja, darmowe Wi-Fi znajdzie się w autokarach takich przewoźników, jak FlixBus. Dzięki naszej bazie danych znajdziesz najlepszą opcję przejazdu między Konstancja i Kraków, która będzie bardziej komfortowa niż pociąg lub samolot.
Tanie podróżowanie to coś, co lubisz? W takim razie nie omieszkaj sprawdzić ofert na połączenia autokarów, bo to jedna z najtańszych form przejazdu między miastami. Aby nie wydać wielu pieniędzy upewnij się, że porównasz ze sobą wszystkie dostępne oferty – mogą się one między sobą znacząco różnić. Czasami kilka złotych zostanie nam w kieszeni, gdy wybierzemy wcześniejszy przejazd. Dla trasy Konstancja - Kraków ceny biletów zaczynają się obecnie od 205,79 zł. Zwróć również uwagę na czas podróży. Firma . W przypadku innych przewoźników autokarowych czas ten może być większy.

Przystanki autobusowe w Konstancja i Kraków

Stacje
Reymonta , 30-059 Kraków (Polska)
Kościuszkowców , Kraków (Polska)
ul. Stanislawa Worcella 12, Kraków (Polska)
Kraków (Polska)
Wadowicka 1, Kraków (Polska)
Bosacka 18, Kraków (Polska)

Porównaj Konstancja i Kraków

41,18 zł
8,00 zł
Konstancja
Kraków
Przejazd taksówką w lokalizacji: Konstancja jest 81% droższy niż w lokalizacji: Kraków.
12,61 zł
3,80 zł
Konstancja
Kraków
Przejazd autobusem w lokalizacji: Konstancja jest 70% droższy niż w lokalizacji: Kraków.
23,63 zł
7,00 zł
Konstancja
Kraków
Duży kufel piwa w lokalizacji: Konstancja jest 71% droższy niż w lokalizacji: Kraków.
5,36 zł
1,87 zł
Konstancja
Kraków
1 litr wody w lokalizacji: Konstancja jest 66% droższy niż w lokalizacji: Kraków.
94,55 zł
21,59 zł
Konstancja
Kraków
Pełny posiłek w lokalizacji: Konstancja jest 78% droższy niż w lokalizacji: Kraków.

Kontynuuj swoją podróż

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.