Bus Hatay Konya: Rozkład jazdy PKS

Autobus Hatay ↔ Konya: Znajdź na CheckmyBus najtańszy bilet

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
2094 Firm - 5 661 800 Połączeń
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Fakty o autobusie z Hatay do Konya

Najtańsze połączenie51,74 zł
Najszybsze połączenie8h 0m
Najwcześniejszy przejazd06:00
Najpóźniejszy pojazd23:00
Codzienne połączenia8 Ø
Dystans373,0 km
Firmy autobusoweIsparta Petrol, Özkaymak Turizm, Has Turizm

Najtańsze połączenie z Hatay do Konya

Today
Tomorrow
09.07
10.07
11.07
12.07

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • Isparta Petrol
    18:00
    Hatay - Antakya Central bus station
    Czas jazdy 8h 0m
    02:00
    Konya - Şehirlerarası Dworzec Autobusowy
    od51,74 zł
  • Isparta Petrol
    19:00
    Hatay - Antakya Central bus station
    Czas jazdy 9h 0m
    04:00
    Konya - Şehirlerarası Dworzec Autobusowy
    od51,74 zł
  • Özkaymak Turizm
    06:00
    Hatay - Antakya Central bus station
    Czas jazdy 9h 30m
    15:30
    Konya - Şehirlerarası Dworzec Autobusowy
    od51,74 zł
  • Has Turizm
    17:15
    Hatay - Antakya Central bus station
    Czas jazdy 9h 0m
    02:15
    Konya - Şehirlerarası Dworzec Autobusowy
    od57,49 zł
  • Has Turizm
    17:30
    Hatay - Antakya Central bus station
    Czas jazdy 9h 0m
    02:30
    Konya - Şehirlerarası Dworzec Autobusowy
    od57,49 zł
  • Has Turizm
    17:40
    Hatay - Antakya Central bus station
    Czas jazdy 9h 0m
    02:40
    Konya - Şehirlerarası Dworzec Autobusowy
    od57,49 zł
  • Has Turizm
    19:15
    Hatay - Antakya Central bus station
    Czas jazdy 9h 0m
    04:15
    Konya - Şehirlerarası Dworzec Autobusowy
    od57,49 zł
  • Has Turizm
    23:00
    Hatay - Antakya Central bus station
    Czas jazdy 8h 15m
    07:15
    Konya - Şehirlerarası Dworzec Autobusowy
    od57,49 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Hatay do Konya

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    19:00
    Hatay
    Czas jazdy 7h 30m
    02:30
    Konya
    od31,62 zł
  • BlaBlaCar
    10:00
    Hatay
    Czas jazdy 7h 0m
    17:00
    Konya
    od44,27 zł

Najtańsze połączenie z Konya do Hatay

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • Isparta Petrol
    01:45
    Konya - Şehirlerarası Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 9h 0m
    10:45
    Hatay - Antakya Central bus station
    od46,57 zł
  • Isparta Petrol
    03:45
    Konya - Şehirlerarası Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 9h 0m
    12:45
    Hatay - Antakya Central bus station
    od46,57 zł
  • Özkaymak Turizm
    09:00
    Konya - Şehirlerarası Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 10h 30m
    19:30
    Hatay - Antakya Central bus station
    od51,74 zł
  • Has Turizm
    02:00
    Konya - Şehirlerarası Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 9h 0m
    11:00
    Hatay - Antakya Central bus station
    od57,49 zł
  • Has Turizm
    02:30
    Konya - Şehirlerarası Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 9h 0m
    11:30
    Hatay - Antakya Central bus station
    od57,49 zł
  • Has Turizm
    03:00
    Konya - Şehirlerarası Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 9h 0m
    12:00
    Hatay - Antakya Central bus station
    od57,49 zł
  • Has Turizm
    11:00
    Konya - Şehirlerarası Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 9h 0m
    20:00
    Hatay - Antakya Central bus station
    od57,49 zł
  • Has Turizm
    23:30
    Konya - Şehirlerarası Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 9h 0m
    08:30
    Hatay - Antakya Central bus station
    od57,49 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Konya do Hatay

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    07:30
    Konya
    Czas jazdy 6h 30m
    14:00
    Hatay
    od28,17 zł
  • BlaBlaCar
    17:10
    Konya
    Czas jazdy 7h 0m
    00:10
    Hatay
    od44,84 zł

Informacje o połączeniach autobusowych, udogodnieniach i obsłudze

Znalezienie dobrego autobusu na trasie: Hatay - Konya to nie nauka ścisła - jest to proste i przystępne. Zastosuj naszą wyszukiwarkę online aby znaleźć odpowiednie oferty, jako że kursy oferowane są przez kilku różnych operatorów autobusowych, w tym Busbud i Özkaymak Turizm. Jeśli się spieszysz zarezerwuj najszybsze połączenie, który pokonuje trasę Konya - Hatay w zaledwie . Jeśli natomiast chcesz zaoszczędzić kilka złotych, wybierz niedrogie połączenie, w cenie 51,74 zł. Opcje tanie są zazwyczaj dostępne, jednak opłaty mogą być wyższe jeśli rezerwujez podróż na ostatnią chwilę lub w czasie zwiększonego popytu. Kliknij "Znajdź połączenie" i zarezerwuj bilet!
Znalezienie taniego biletu z Hatay do Konya może okazać się wyzwaniem, jeśli nie wiemy, gdzie szukać. Dlatego właśnie jesteśmy my – chcemy umożliwić Ci dokonanie najlepszego wyboru. Dzięki naszej bazie danych możesz sprawdzić dostępne oferty i wybrać najkorzystniejszą z nich. Wybierz najszybszą opcję przejazdu, jeżeli się spieszysz, zwróć uwagę na najbardziej korzystne połączenia, jeżeli chcesz zaoszczędzić albo zerknij na udogodnienia w autobusie, jeśli cenisz sobie komfort przejazdu. Obecnie klimatyzacja, dodatkowa przestrzeń na nogi czy dostęp do napojów stają się standardem, jednak niektórzy przewoźnicy oferują dodatkowe udogodnienia, takie jak Wi-Fi i gniazdka. Wprowadź punkt swojego wyjazdu oraz miejsce docelowe podróży i jej datę, a następnie pozwól naszej wyszukiwarce działać. Wybierając przykładowo połączenie z Konya do Hatay, darmowe Wi-Fi znajdzie się w autokarach takich przewoźników, jak Özkaymak Turizm. Dzięki naszej bazie danych znajdziesz najlepszą opcję przejazdu między Hatay i Konya, która będzie bardziej komfortowa niż pociąg lub samolot.
Masz zamiar odwiedzić rodzinę albo wyjechać na kilka dni, ale nie chcesz wydawać zbyt wielu pieniędzy? W takim razie autobus to najlepsza opcja. Za bilety na przejazd z Hatay do Konya nie zapłacisz zbyt wiele, szczególnie jeśli kupisz je z odpowiednim wyprzedzeniem. Nie zwlekaj z zakupem, bo cena może znacząco wzrosnąć. Jeśli koszty są dla Ciebie zadowalające, ale martwi Cię czas przejazdu, to spieszymy poinformować, że nie masz się czym przejmować. Wybierz najszybsze połączenie, a szybko dotrzesz do celu.

Przystanki autobusowe w Hatay i Konya

Stacje
Azerbeycan Cd. , 42040 Konya (Turcja)
Adak Sk. 69, 42020 Konya (Turcja)
Yazır Mahallesi , 42250 Konya (Turcja)
Ardıçlı Mahallesi,  No:4216, 42250 Konya (Turcja)

Porównaj Hatay i Konya

Kontynuuj swoją podróż

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.