Najlepsze oferty od 5000+ przewoźników!

Autobus Hagen - Gdańsk od 261 zł

Porównaj 1 przewoźników autobusowych i znajdź najlepszą cenę z CheckMyBus
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów z miasta Hagen do miasta Gdańsk.

Oto wybór najtańszych przejazdów autobusowych z rozkładu jazdy z miasta Hagen do miasta Gdańsk od różnych operatorów autobusowych, takich jak Sindbad na następne dni.
dzisiaj
od 300 zł
jutro
od 321 zł
piątek
od 351 zł
sobota
od 351 zł
niedziela
od 334 zł
poniedziałek
od 261 zł
wtorek
od 300 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w dzisiaj

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Sindbad
    18h 55m
    19:05
    Hagen
    Dworzec Główny
    14:00
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    Sindbad
    Ekonomiczna
    300 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w jutro

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Sindbad
    18h 55m
    19:05
    Hagen
    Dworzec Główny
    14:00
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    Sindbad
    Ekonomiczna
    321 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w piątek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Sindbad
    18h 55m
    19:05
    Hagen
    Dworzec Główny
    14:00
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    Sindbad
    Ekonomiczna
    351 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w sobota

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Sindbad
    18h 55m
    19:05
    Hagen
    Dworzec Główny
    14:00
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    Sindbad
    Ekonomiczna
    351 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w niedziela

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Sindbad
    18h 55m
    19:05
    Hagen
    Dworzec Główny
    14:00
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    Sindbad
    Ekonomiczna
    334 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w poniedziałek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Sindbad
    18h 55m
    19:05
    Hagen
    Dworzec Główny
    14:00
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    Sindbad
    Ekonomiczna
    261 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w wtorek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Sindbad
    18h 55m
    19:05
    Hagen
    Dworzec Główny
    14:00
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    Sindbad
    Ekonomiczna
    300 zł

Fakty dotyczące autobusów z miasta Hagen do miasta Gdańsk

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak Sindbad, którzy podróżują 1 razy każdego dnia autobusem z miasta Hagen do miasta Gdańsk jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet autobusowy z miasta Hagen do miasta Gdańsk już od 261 zł!

Najtańsze połączenie 261 zł
Najszybsze połączenie 18h 55m
Najwcześniejszy odjazd 19:05
Najpóźniejszy odjazd 19:05
Codzienne połączenia 1 Ø
Dystans 819,7 km
Firmy autobusowe Sindbad

Najtańsze połączenia autobusowe z miasta Hagen do miasta Gdańsk

Każdego dnia, 1 autobusy z 1 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Hagen do miasta Gdańsk: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus na tej trasie, począwszy od 2024-07-24 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 22.07
wtorek 23.07
środa 24.07
300 zł
czwartek 25.07
321 zł
piątek 26.07
351 zł
sobota 27.07
351 zł
niedziela 28.07
334 zł
poniedziałek 29.07
261 zł
wtorek 30.07
300 zł
środa 31.07
300 zł
czwartek 01.08
328 zł
piątek 02.08
351 zł
sobota 03.08
351 zł
niedziela 04.08
334 zł
poniedziałek 05.08
261 zł
wtorek 06.08
300 zł
środa 07.08
300 zł
czwartek 08.08
321 zł
piątek 09.08
351 zł
sobota 10.08
351 zł
niedziela 11.08
334 zł
poniedziałek 12.08
261 zł
wtorek 13.08
300 zł
środa 14.08
300 zł
czwartek 15.08
321 zł
piątek 16.08
351 zł
sobota 17.08
351 zł
niedziela 18.08

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Hagen do miasta Gdańsk?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Hagen do miasta Gdańsk z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie z miasta Hagen do miasta Gdańsk, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy z miasta Hagen do miasta Gdańsk są również bardziej puste.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w miastach Hagen i Gdańsk.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w miastach Hagen i Gdańsk.

Obsługa i komfort w autobusie z miasta Hagen do miasta Gdańsk

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach na trasie od miasta Hagen do miasta Gdańsk? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Hagen do miasta Gdańsk? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Hagen do miasta Gdańsk

Ile kosztuje podróż autobusowa z miasta Hagen do miasta Gdańsk?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od 261 zł i trwa 18h 55m do osiagnięcia celu w mieście Gdańsk. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z miasta Hagen do miasta Gdańsk?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 1. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 261 zł do 351 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Gdańsk.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Hagen do miasta Gdańsk?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z miasta Hagen do miasta Gdańsk wynosi: 1. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z miasta Hagen do miasta Gdańsk?

Najszybsze połączenie autobusowe z miasta Hagen do miasta Gdańsk oferuje Sindbad a podróż trwa 18h 55m. Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują 300 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z miasta Hagen do miasta Gdańsk?

Najwcześniejszy autobus do miasta Gdańsk odjeżdża z miasta Hagen o 19:05. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z miasta Hagen do miasta Gdańsk?

Ostatni autobus z miasta Hagen do miasta Gdańsk wyrusza o 19:05. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z miasta Hagen do miasta Gdańsk?

Podróżując autobusem z miasta Hagen do miasta Gdańsk, pasażerowie mogą wybrać Sindbad. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastami Hagen i Gdańsk?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastami Hagen i Gdańsk używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia autobusowe: Sindbad.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z miasta Hagen do miasta Gdańsk?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Hagen do miasta Gdańsk możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z miasta Hagen do miasta Gdańsk?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z miasta Hagen do miasta Gdańsk w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Hagen - Gdańsk

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Więcej tras autobusowych z miasta Hagen i miasta Gdańsk.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Hagen oraz z miasta Gdańsk. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.