Bus Genewa Villingen-Schwenningen: Rozkład jazdy PKS

Autobus Genewa ↔ Villingen-Schwenningen: Znajdź na CheckmyBus najtańszy bilet

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
2094 Firm - 5 661 800 Połączeń
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Fakty o autobusie z Genewa do Villingen-Schwenningen

Najtańsze połączenie80,27 zł
Najszybsze połączenie6h 30m
Najwcześniejszy przejazd01:00
Najpóźniejszy pojazd13:15
Codzienne połączenia2 Ø
Dystans271,4 km
Firmy autobusoweFlixBus

Najtańsze połączenie z Genewa do Villingen-Schwenningen

Today
Tomorrow
09.07
10.07
11.07
12.07

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • FlixBus
    13:15
    Genewa - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 6h 30m
    19:45
    Villingen-Schwenningen Europaplatz
    od80,27 zł
  • FlixBus
    01:00
    Genewa - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 8h 50m
    09:50
    Villingen-Schwenningen Europaplatz
    od129,30 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Genewa do Villingen-Schwenningen

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

  • Deutsche Bahn
    11:32
    Genewa
    Czas jazdy 5h 27m
    16:59
    Villingen-Schwenningen
    od142,33 zł
  • Deutsche Bahn
    10:32
    Genewa
    Czas jazdy 5h 27m
    15:59
    Villingen-Schwenningen
    od142,33 zł
  • Deutsche Bahn
    09:32
    Genewa
    Czas jazdy 5h 27m
    14:59
    Villingen-Schwenningen
    od142,33 zł
  • Deutsche Bahn
    08:32
    Genewa
    Czas jazdy 5h 27m
    13:59
    Villingen-Schwenningen
    od142,33 zł

Najtańsze połączenie z Villingen-Schwenningen do Genewa

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • FlixBus
    08:35
    Villingen-Schwenningen Europaplatz
    Czas jazdy 6h 55m
    15:30
    Genewa - Dworzec Główny Autobusowy
    od71,34 zł
  • FlixBus
    09:30
    Villingen-Schwenningen Europaplatz
    Czas jazdy 6h 25m
    15:55
    Genewa - Dworzec Główny Autobusowy
    od71,34 zł
  • FlixBus
    21:10
    Villingen-Schwenningen Europaplatz
    Czas jazdy 7h 25m
    04:35
    Genewa - Dworzec Główny Autobusowy
    od93,61 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Villingen-Schwenningen do Genewa

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

  • Deutsche Bahn
    22:06
    Villingen-Schwenningen
    Czas jazdy 10h 41m
    08:47
    Genewa
    od142,33 zł
  • Deutsche Bahn
    22:06
    Villingen-Schwenningen
    Czas jazdy 10h 50m
    08:56
    Genewa
    od142,33 zł

Informacje o połączeniach autobusowych, udogodnieniach i obsłudze

Chcesz podróżować na trasie Genewa - Villingen-Schwenningen i spowrotem? Najlepiej więc będzie porównać bilety autobusowe i dostępność wielu przewoźników. W tym miejscu wkracza CheckMyBus: w wynikach wyszukiwania przedstawiamy pełną bazę przewoźników z tym połączeniem w rozkładzie. Korzystanie z naszej strony pozwala bezstresowo znaleźć najbardziej odpowiednie oferty na Twoją podróż na trasie Genewa - Villingen-Schwenningen. Wystarczy, że klikniesz "Znajdź połączenie" i zarezerwujesz bilet!

Przystanki autobusowe w Genewa i Villingen-Schwenningen

Stacje
Schützenstr. 15, Villingen-Schwenningen (Niemcy)

Porównaj Genewa i Villingen-Schwenningen

Kontynuuj swoją podróż

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.