Bus Elmshorn Mannheim: Rozkład jazdy PKS

Autobus Elmshorn ↔ Mannheim: Znajdź na CheckmyBus najtańszy bilet

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
2094 Firm - 5 661 466 Połączeń
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Fakty o autobusie z Elmshorn do Mannheim

Najtańsze połączenie169,24 zł
Najszybsze połączenie16h 45m
Najwcześniejszy przejazd15:10
Najpóźniejszy pojazd15:10
Codzienne połączenia1 Ø
Dystans481,6 km
Firmy autobusoweFlixBus

Najtańsze połączenie z Elmshorn do Mannheim

Today
Tomorrow
07.07
08.07
09.07
10.07

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • FlixBus
    15:10
    Elmshorn - Bf. Elmshorn (ZOB)
    Czas jazdy 16h 45m
    07:55
    Mannheim - Dworzec Główny Autobusowy
    od169,24 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Elmshorn do Mannheim

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

  • Deutsche Bahn
    22:45
    Elmshorn
    Czas jazdy 7h 40m
    06:25
    Mannheim
    od115,65 zł
  • Deutsche Bahn
    05:09
    Elmshorn
    Czas jazdy 6h 45m
    11:54
    Mannheim
    od115,65 zł
  • Deutsche Bahn
    22:33
    Elmshorn
    Czas jazdy 7h 52m
    06:25
    Mannheim
    od115,65 zł
  • Deutsche Bahn
    04:57
    Elmshorn
    Czas jazdy 6h 57m
    11:54
    Mannheim
    od115,65 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Elmshorn do Mannheim

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    14:50
    Elmshorn
    Czas jazdy 6h 30m
    21:20
    Mannheim
    od125,03 zł
  • BlaBlaCar
    16:00
    Elmshorn
    Czas jazdy 6h 20m
    22:20
    Mannheim
    od129,49 zł
  • BlaBlaCar
    09:20
    Elmshorn
    Czas jazdy 5h 50m
    15:10
    Mannheim
    od138,43 zł
  • BlaBlaCar
    10:00
    Elmshorn
    Czas jazdy 8h 10m
    18:10
    Mannheim
    od142,89 zł

Najtańsze połączenie z Mannheim do Elmshorn

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • FlixBus
    22:05
    Mannheim - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 16h 30m
    14:35
    Elmshorn - Bf. Elmshorn (ZOB)
    od316,59 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Mannheim do Elmshorn

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

  • Deutsche Bahn
    23:42
    Mannheim
    Czas jazdy 8h 41m
    08:23
    Elmshorn
    od160,31 zł
  • Deutsche Bahn
    22:36
    Mannheim
    Czas jazdy 9h 1m
    07:37
    Elmshorn
    od383,57 zł
  • Deutsche Bahn
    22:36
    Mannheim
    Czas jazdy 9h 47m
    08:23
    Elmshorn
    od383,57 zł

Informacje o połączeniach autobusowych, udogodnieniach i obsłudze

Jeśli chcesz skorzystać z połączenia na trasie: Elmshorn - Mannheim, napotkasz ceny biletów rozpoczynające się od 169,24 zł oraz czas podróży w granicach . Dlatego zestawianie różnych opcji zawsze jest korzystne. Wykorzystaj naszą witrynę internetową aby znaleźć najbardziej odpowiednie połączenia Elmshorn - Mannheim oraz porównać oferty firm: FlixBus. Wystarczy, że klikniesz "Znajdź połączenie" i zarezerwujesz bilet!
Podróżowanie autobusem jest nie tylko komfortowe, ale i przyjazne środowisku naturalnemu, ze względu na małą emisję dwutlenku węgla. W ostatnich latach przewoźnicy autokarowi zainwestowali w modernizację swoich flot, przez co autobusy dorównały standardem samolotom oraz pociągom. Linie autobusowe to synonim podróży w XXI wieku. Podróżując z Elmshorn do Mannheim dostęp do darmowego Wi-Fi znajdziesz na pokładzie autokarów FlixBus. Dzięki takiej opcji nadrobisz internetowe newsy. Szukając połączenia na trasie Elmshorn - Mannheim sprawdź, który z operatorów autokarowych zapewnia centrum multimedialne do dyspozycji pasażerów. Pamiętaj, aby przed wyjazdem porównać ze sobą dostępne oferty. Przewoźnicy kursujący na trasie Elmshorn - Mannheim dysponują różną flotą z różnym wyposażeniem. CheckMyBus dostarcza wszystkich informacji potrzebnych do rezerwacji najlepszego autobusu! Dokonaj najlepszego wyboru i podróżuj mądrze!
Podróżowanie autobusem to jeden z najtańszych sposobów na odwiedzenie rodziny albo wyjechanie na wycieczkę zagraniczną. Znalezienie taniego biletu na przejazd z Elmshorn do Mannheim nie jest trudne. Wskazówka dla Ciebie: zarezerwuj połączenie wcześniej, aby nie przepłacić.

Przystanki autobusowe w Elmshorn i Mannheim

Stacje
Heinrich-von-Stephan-Str 6-8, 68161 Mannheim (Niemcy)
Kaiserring , 68161 Mannheim (Niemcy)

Porównaj Elmshorn i Mannheim

23,22 zł
27,46 zł
Elmshorn
Mannheim
Przejazd taksówką w lokalizacji: Elmshorn jest 16% tańszy niż w lokalizacji: Mannheim.
13,40 zł
11,16 zł
Elmshorn
Mannheim
Przejazd autobusem w lokalizacji: Elmshorn jest 17% droższy niż w lokalizacji: Mannheim.
15,63 zł
15,63 zł
Elmshorn
Mannheim
Duży kufel piwa w lokalizacji: Elmshorn jest 0% droższy niż w lokalizacji: Mannheim.
1,89 zł
1,13 zł
Elmshorn
Mannheim
1 litr wody w lokalizacji: Elmshorn jest 41% droższy niż w lokalizacji: Mannheim.
46,45 zł
26,47 zł
Elmshorn
Mannheim
Pełny posiłek w lokalizacji: Elmshorn jest 44% droższy niż w lokalizacji: Mannheim.

Kontynuuj swoją podróż

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.