Bus Eguilaz-Egilatz Tarragona: Rozkład jazdy PKS

Autobus Eguilaz-Egilatz ↔ Tarragona: Znajdź na CheckmyBus najtańszy bilet

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
2094 Firm - 5 661 466 Połączeń
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Fakty o autobusie z Eguilaz-Egilatz do Tarragona

Najtańsze połączenie179,77 zł
Najszybsze połączenie6h 45m
Najwcześniejszy przejazd06:30
Najpóźniejszy pojazd22:30
Codzienne połączenia4 Ø
Dystans353,6 km
Firmy autobusoweALSA, Eurolines Suisse, FlixBus
Obecnie nie udało nam się znaleźć połączeń między Eguilaz-Egilatz a Tarragona. Poniżej znajdziesz listę tanich opcji przejazdu w pobliżu Eguilaz-Egilatz oraz Tarragona, a także alternatywne formy transportu.
Today
Tomorrow
07.07
08.07
09.07
10.07
  • ALSA
    06:30
    Bilbao
    Czas jazdy 8h 35m
    15:05
    L'Hospitalet de Llobregat
    od179,77 zł
  • Eurolines Suisse
    13:00
    Bilbao Dworzec Autobusowy (Termibus)
    Czas jazdy 6h 45m
    19:45
    Tarragona - Dworzec Autobusowy
    od191,29 zł
  • ALSA
    09:30
    Bilbao Dworzec Autobusowy (Termibus)
    Czas jazdy 7h 30m
    17:00
    Tarragona - Dworzec Autobusowy
    od196,34 zł
  • ALSA
    13:00
    Bilbao
    Czas jazdy 6h 45m
    19:45
    Tarragona
    od212,42 zł
  • ALSA
    13:00
    Bilbao
    Czas jazdy 6h 55m
    19:55
    Tarragona
    od215,76 zł
  • ALSA
    22:30
    Bilbao
    Czas jazdy 8h 15m
    06:45
    L'Hospitalet de Llobregat
    od234,21 zł
  • FlixBus
    16:15
    Bilbao Dworzec Autobusowy (Termibus)
    Czas jazdy 14h 35m
    06:50
    Barcelona Lotnisko T2
    od392,86 zł
  • Renfe
    16:27
    Lotnisko Vitoria-Gasteiz
    Czas jazdy 4h 58m
    21:25
    Lotnisko Barcelona - El Prat
    od330,43 zł
  • Renfe
    15:08
    Lotnisko Vitoria-Gasteiz
    Czas jazdy 6h 17m
    21:25
    Lotnisko Barcelona - El Prat
    od348,30 zł
  • Renfe
    15:30
    Lotnisko Vitoria-Gasteiz
    Czas jazdy 5h 50m
    21:20
    Lotnisko Barcelona - El Prat
    od433,14 zł
  • BlaBlaCar
    15:00
    Bilbao
    Czas jazdy 5h 40m
    20:40
    Tarragona
    od80,38 zł
  • BlaBlaCar
    17:00
    Bilbao
    Czas jazdy 6h 50m
    23:50
    L'Hospitalet de Llobregat
    od93,77 zł
  • BlaBlaCar
    14:20
    Bilbao
    Czas jazdy 6h 20m
    20:40
    L'Hospitalet de Llobregat
    od120,56 zł
  • BlaBlaCar
    15:00
    Bilbao
    Czas jazdy 6h 30m
    21:30
    Lotnisko Barcelona - El Prat
    od125,03 zł
Obecnie nie udało nam się znaleźć połączeń między Tarragona a Eguilaz-Egilatz. Poniżej znajdziesz listę tanich opcji przejazdu w pobliżu Tarragona oraz Eguilaz-Egilatz, a także alternatywne formy transportu.
  • ALSA
    07:00
    L'Hospitalet de Llobregat
    Czas jazdy 8h 15m
    15:15
    Bilbao
    od179,77 zł
  • ALSA
    16:30
    L'Hospitalet de Llobregat
    Czas jazdy 8h 45m
    01:15
    Bilbao
    od179,77 zł
  • Eurolines Suisse
    12:45
    Tarragona - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 7h 30m
    20:15
    Bilbao Dworzec Autobusowy (Termibus)
    od191,29 zł
  • ALSA
    12:45
    Tarragona - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 7h 15m
    20:00
    Bilbao Dworzec Autobusowy (Termibus)
    od196,34 zł
  • ALSA
    22:45
    L'Hospitalet de Llobregat
    Czas jazdy 8h 15m
    07:00
    Bilbao
    od234,21 zł
  • ALSA
    23:05
    L'Hospitalet de Llobregat
    Czas jazdy 7h 55m
    07:00
    Bilbao
    od234,21 zł
  • ALSA
    15:35
    L'Hospitalet de Llobregat
    Czas jazdy 7h 40m
    23:15
    Bilbao
    od235,23 zł
  • ALSA
    15:15
    L'Hospitalet de Llobregat
    Czas jazdy 8h 0m
    23:15
    Bilbao
    od235,23 zł
  • FlixBus
    21:30
    Barcelona Lotnisko T2
    Czas jazdy 16h 15m
    13:45
    Bilbao Dworzec Autobusowy (Termibus)
    od401,83 zł
  • Renfe
    08:30
    Lotnisko Barcelona - El Prat
    Czas jazdy 5h 38m
    14:08
    Lotnisko Vitoria-Gasteiz
    od223,27 zł
  • Renfe
    16:03
    Lotnisko Barcelona - El Prat
    Czas jazdy 17h 47m
    09:50
    Lotnisko Vitoria-Gasteiz
    od272,38 zł
  • Renfe
    09:30
    Lotnisko Barcelona - El Prat
    Czas jazdy 4h 38m
    14:08
    Lotnisko Vitoria-Gasteiz
    od330,43 zł
  • BlaBlaCar
    21:00
    Tarragona
    Czas jazdy 6h 0m
    03:00
    Bilbao
    od111,63 zł
  • BlaBlaCar
    11:00
    Lotnisko Barcelona - El Prat
    Czas jazdy 6h 20m
    17:20
    Bilbao
    od125,03 zł
  • BlaBlaCar
    16:00
    Tarragona
    Czas jazdy 6h 0m
    22:00
    Bilbao
    od129,49 zł
  • BlaBlaCar
    16:30
    Tarragona
    Czas jazdy 6h 10m
    22:40
    Bilbao
    od160,75 zł

Informacje o połączeniach autobusowych, udogodnieniach i obsłudze

Połączenia na trasie: Eguilaz-Egilatz - Tarragona i spowrotem, są obecnie obsługiwane przez operatorów autobusowych, dlatego porównanie ofert się opłaca! Zazwyczaj mamy szansę zakupić niedrogie bilety. Jednakże w okresach dużego ruchu - czyli ferii szkolnych lub w trakcie Świąt ceny mogą być umiarkowanie bardziej kosztowne. Nasza mała rada: upewnij się czy ceny nie są lepsze w inne dni tygodnia. Kliknij "Znajdź połączenie" i zarezerwuj podróż!

Przystanki autobusowe w Eguilaz-Egilatz i Tarragona

Stacje
Tarragona (Hiszpania)
Carrer Móra d'Ebre , 43006 Tarragona (Hiszpania)
Carrer de Marcel·lí Domingo , 43007 Tarragona (Hiszpania)
Plaça de la Imperial Tàrraco , 43005 Tarragona (Hiszpania)
Acess d'Icomar , 43006 Tarragona (Hiszpania)
Urb. la Floresta , 43006 Tarragona (Hiszpania)
Plaça dels Carros  , 43004 Tarragona (Hiszpania)
Carrer D , 43006 Tarragona (Hiszpania)

Porównaj Eguilaz-Egilatz i Tarragona

22,33 zł
27,24 zł
Eguilaz-Egilatz
Tarragona
Przejazd taksówką w lokalizacji: Eguilaz-Egilatz jest 19% tańszy niż w lokalizacji: Tarragona.
5,58 zł
6,70 zł
Eguilaz-Egilatz
Tarragona
Przejazd autobusem w lokalizacji: Eguilaz-Egilatz jest 17% tańszy niż w lokalizacji: Tarragona.
7,81 zł
10,05 zł
Eguilaz-Egilatz
Tarragona
Duży kufel piwa w lokalizacji: Eguilaz-Egilatz jest 23% tańszy niż w lokalizacji: Tarragona.
4,02 zł
1,69 zł
Eguilaz-Egilatz
Tarragona
1 litr wody w lokalizacji: Eguilaz-Egilatz jest 58% droższy niż w lokalizacji: Tarragona.
133,96 zł
34,61 zł
Eguilaz-Egilatz
Tarragona
Pełny posiłek w lokalizacji: Eguilaz-Egilatz jest 75% droższy niż w lokalizacji: Tarragona.

Kontynuuj swoją podróż

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.