Bus Duisburg Magdeburg: Rozkład jazdy PKS

Autobus Duisburg ↔ Magdeburg: Znajdź na CheckmyBus najtańszy bilet

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
2094 Firm - 5 661 800 Połączeń
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Fakty o autobusie z Duisburg do Magdeburg

Najtańsze połączenie89,18 zł
Najszybsze połączenie8h 35m
Najwcześniejszy przejazd06:06
Najpóźniejszy pojazd11:42
Codzienne połączenia6 Ø
Dystans343,2 km
Firmy autobusoweFlixBus

Najtańsze połączenie z Duisburg do Magdeburg

Today
Tomorrow
09.07
10.07
11.07
12.07

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • FlixBus
    06:35
    Duisburg Dwoerzec Główny
    Czas jazdy 8h 35m
    15:10
    Magdeburg - Dworzec Główny Autobusowy
    od89,18 zł
  • FlixBus
    06:06
    Duisburg Dwoerzec Główny
    Czas jazdy 9h 4m
    15:10
    Magdeburg - Dworzec Główny Autobusowy
    od102,57 zł
  • FlixBus
    07:42
    Duisburg Dwoerzec Główny
    Czas jazdy 9h 8m
    16:50
    Magdeburg - Dworzec Główny Autobusowy
    od138,28 zł
  • FlixBus
    09:42
    Duisburg Dwoerzec Główny
    Czas jazdy 10h 13m
    19:55
    Magdeburg - Dworzec Główny Autobusowy
    od147,21 zł
  • FlixBus
    09:49
    Duisburg Dwoerzec Główny
    Czas jazdy 10h 6m
    19:55
    Magdeburg - Dworzec Główny Autobusowy
    od151,67 zł
  • FlixBus
    11:42
    Duisburg Dwoerzec Główny
    Czas jazdy 9h 38m
    21:20
    Magdeburg - Dworzec Główny Autobusowy
    od160,60 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Duisburg do Magdeburg

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

  • Deutsche Bahn
    05:12
    Duisburg
    Czas jazdy 3h 45m
    08:57
    Magdeburg
    od160,24 zł
  • Deutsche Bahn
    19:10
    Duisburg
    Czas jazdy 3h 51m
    23:01
    Magdeburg
    od178,10 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Duisburg do Magdeburg

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    06:10
    Duisburg
    Czas jazdy -5h -10m
    01:00
    Magdeburg
    od89,27 zł
  • Movacar
    11:00
    Duisburg
    Czas jazdy 4h 27m
    15:27
    Magdeburg
    od253,71 zł
  • Movacar
    12:00
    Duisburg
    Czas jazdy 4h 27m
    16:27
    Magdeburg
    od253,71 zł
  • Movacar
    13:00
    Duisburg
    Czas jazdy 4h 27m
    17:27
    Magdeburg
    od253,71 zł

Najtańsze połączenie z Magdeburg do Duisburg

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • FlixBus
    08:50
    Magdeburg - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 6h 12m
    15:02
    Duisburg Dwoerzec Główny
    od80,25 zł
  • FlixBus
    13:40
    Magdeburg - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 8h 16m
    21:56
    Duisburg Dwoerzec Główny
    od120,43 zł
  • FlixBus
    13:50
    Magdeburg - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 8h 14m
    22:04
    Duisburg Dwoerzec Główny
    od200,77 zł
  • FlixBus
    07:45
    Magdeburg - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 12h 31m
    20:16
    Duisburg Dwoerzec Główny
    od218,62 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Magdeburg do Duisburg

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

  • Deutsche Bahn
    06:03
    Magdeburg
    Czas jazdy 4h 39m
    10:42
    Duisburg
    od151,31 zł
  • Deutsche Bahn
    07:00
    Magdeburg
    Czas jazdy 3h 47m
    10:47
    Duisburg
    od160,24 zł
  • Deutsche Bahn
    18:03
    Magdeburg
    Czas jazdy 4h 39m
    22:42
    Duisburg
    od160,24 zł
  • Deutsche Bahn
    12:03
    Magdeburg
    Czas jazdy 4h 39m
    16:42
    Duisburg
    od160,24 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Magdeburg do Duisburg

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    20:10
    Magdeburg
    Czas jazdy 4h 33m
    00:43
    Duisburg
    od66,95 zł
  • Movacar
    11:00
    Magdeburg
    Czas jazdy 4h 27m
    15:27
    Duisburg
    od253,71 zł
  • Movacar
    12:00
    Magdeburg
    Czas jazdy 4h 27m
    16:27
    Duisburg
    od253,71 zł
  • Movacar
    13:00
    Magdeburg
    Czas jazdy 4h 27m
    17:27
    Duisburg
    od253,71 zł

Informacje o połączeniach autobusowych, udogodnieniach i obsłudze

Połączenia autobusowe na trasie: Duisburg - Magdeburg lub spowrotem są obecnie oferowane przez 2 przewoźników, czyli FlixBus i Movelia. Wybór należy do Ciebie! Możesz wybrać najszybsze połączenie, czyli taki oferoway przez , albo możesz postawić na najtańsze połączenie autokarowe na trasie: Duisburg - Magdeburg, w cenie 89,18 zł.
Nieważne, gdzie chcesz się udać, portal porównania dla autobusów pozwoli Ci znaleźć najlepsze połączenie autobusowe. Szukając przejazdu na trasie Duisburg - Magdeburg możesz zwrócić uwagę na najszybsze opcje, te najkorzystniejsze cenowo albo pozwalające na zabranie ze sobą dodatkowego bagażu. Jeśli chcesz przewieźć na trasie z Duisburg do Magdeburg bagaż przekraczający dopuszczalne wymiary, powinieneś sprawdzić listę wszystkich przewoźników, którzy mają korzystne dla Ciebie podejście do tej kwestii. Szczegóły dotyczące polityki bagażowej znajdziesz przy wynikach wyszukiwania. Dzięki temu dowiesz się, czy konieczna będzie dodatkowa opłata za bagaż przekraczający dopuszczalne wymiary czy przewieziesz go za darmo. Zachęcamy do sprawdzenia, czy autokar posiada darmowe Wi-Fi oraz gniazdek i baru z przekąskami. Zapoznaj się z listą najnowszych ofert promocyjnych, aby nie przegapić najlepszych z nich.
Chcesz tanio podróżować? W takim razie nie omieszkaj sprawdzić ofert na połączenia autokarów, bo to jedna z najtańszych form przejazdu między miastami. Aby nie wydać wielu pieniędzy upewnij się, że porównasz ze sobą wszystkie dostępne oferty – mogą się one między sobą znacząco różnić. Czasami kilka złotych zostanie nam w kieszeni, gdy wybierzemy wcześniejszy przejazd. Dla trasy Duisburg - Magdeburg ceny biletów zaczynają się obecnie od 89,18 zł. Zwróć również uwagę na czas podróży. Firma . W przypadku innych przewoźników autokarowych czas ten może być większy.

Przystanki autobusowe w Duisburg i Magdeburg

Stacje
Bahnhofstraße , 39104 Magdeburg (Niemcy)
Maybachstraße 25, 39104 Magdeburg (Niemcy)
Grabower Straße , 39126 Magdeburg (Niemcy)

Porównaj Duisburg i Magdeburg

32,14 zł
20,08 zł
Duisburg
Magdeburg
Przejazd taksówką w lokalizacji: Duisburg jest 38% droższy niż w lokalizacji: Magdeburg.
11,61 zł
9,37 zł
Duisburg
Magdeburg
Przejazd autobusem w lokalizacji: Duisburg jest 20% droższy niż w lokalizacji: Magdeburg.
15,85 zł
11,16 zł
Duisburg
Magdeburg
Duży kufel piwa w lokalizacji: Duisburg jest 30% droższy niż w lokalizacji: Magdeburg.
2,64 zł
0,88 zł
Duisburg
Magdeburg
1 litr wody w lokalizacji: Duisburg jest 67% droższy niż w lokalizacji: Magdeburg.
25,79 zł
19,34 zł
Duisburg
Magdeburg
Pełny posiłek w lokalizacji: Duisburg jest 26% droższy niż w lokalizacji: Magdeburg.

Kontynuuj swoją podróż

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.