✈ Autokar z Cork do Lotnisko Kerry (KIR)

Znajdź tanie bilety na przejazd autobusowy z Cork do Lotnisko Kerry

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Jaki jest najtańszy bilet autobusowy z Cork do Lotnisko Kerry Którym autobusem podróż jest najszybsza? Porównaj wszystkie połączenia i firmy autokarowe dla trasy Cork Lotnisko Kerry. Znajdź wszystkie rozkłady autobusowe jednym kliknięciem!

Cork – Lotnisko Kerry (KIR) informacje o połączeniu

Najtańsze połączenie86,53 zł
Najszybsze połączenie1h 55m
Najwcześniejszy przejazd10:00
Najpóźniejszy pojazd10:00
Codzienne połączenia1 Ø
Dystans77,7 km
Firmy autobusoweBus Éireann
Czy chcesz pojechać autobusem z Cork do Lotnisko Kerry?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia z Cork do Lotnisko Kerry, pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży, a także najlepsze ceny biletów. Pokażemy Ci również informacje o wszystkich udogodnieniach na pokładzie. Sprawdź czy autokar ma dostęp do Wi-Fi, posiada gniazdka elektryczne i klimatyzację
Na tej stronie zobaczysz najtańsze połączenia z Cork do Lotnisko Kerry dla najbliższych dni. Znajdziesz też informacje o przystankach międzymiastowych w Cork i Lotnisko Kerry, które pomogą Ci w organizacji wyjazdu. Prezentujemy również najtańsze opcje dalsza podróż Cork, a także alternatywne kierunki wyjazdu z Lotnisko Kerry.

Jakie są najtańsze autobusy na trasie z Cork do Lotnisko Kerry, które zazwyczaj znajdujesz?

Rozkłady jazdy autobusów mogą ulec zmianie. Poniżej znajdziesz firmy autokarowe, które zazwyczaj obsługują trasę z Cork do Lotnisko Kerry, ale obecnie nie kursują.
 • Bus Éireann
  10:00
  Cork - Parnell Place (Dworzec Główny Autobusowy)
  Czas jazdy 1h 55m
  11:55
  Kerry Lotnisko
  od86,53 zł
  Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2020-09-11

Autobus z Cork do Lotnisko Kerry: dalsze informacje

Chcesz dostosować wyniki swojego wyszukiwania?
W wynikach wyszukiwania znajdziesz już Cork, jako swoje miejsce wyjazdu oraz Lotnisko Kerry, jako miejsce docelowe swojej podróży. Jeśli przejazd z Lotnisko Kerry do Cork powinien być odwrotny, naciśnij strzałki, a miejsca zamienią się ze sobą.
Podaliśmy już domyślną datę wyjazdu. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd na od trzech do siedmiu dni do przodu. Jeśli chcesz ustawić konkretną datę, to wybierz ją z kalendarza przy pasku wyszukiwania.
Wiesz już kiedy będziesz wracać z Lotnisko Kerry do Cork? Sprawdź dostępne opcje powrotu, które wyświetlą się po wskazaniu daty podróży.
Podróżujesz z innymi? Wskaż ile osób jedzie z Tobą i kontynuuj wyszukiwanie przejazdów.
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i powrotu, a także filtrować je według przewoźnika lub miejsc postoju, dzięki czemu na pewno nie spóźnisz się na swój lot.
Dla połączeń z Cork do Lotnisko Kerry staramy się wskazać dodatkowe opcje transportowe, takie jak pociągi, loty czy samochody.

Przystanki autobusowe w Cork i Lotnisko Kerry

Stacje
Crag , Lotnisko Kerry (Irlandia)

Połączenia autobusowe z Cork oraz z Lotnisko Kerry

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.