Bus Columbus, OH Lotnisko Columbus (CMH): Rozkład jazdy PKS

✈ Autobus Columbus, OH ↔ Lotnisko Columbus: Znajdź na CheckmyBus najtańszy bilet

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
2094 Firm - 5 679 001 Połączeń
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Fakty o autobusie z Columbus, OH do Lotnisko Columbus

Najtańsze połączenie34,75 zł
Najszybsze połączenie0h 35m
Najwcześniejszy przejazd00:45
Najpóźniejszy pojazd15:10
Codzienne połączenia5 Ø
Dystans6,4 km
Firmy autobusoweBarons Bus, Greyhound US
Obecnie nie udało nam się znaleźć połączeń między Columbus, OH a Lotnisko Columbus. Poniżej znajdziesz listę tanich opcji przejazdu w pobliżu Columbus, OH oraz Lotnisko Columbus, a także alternatywne formy transportu.
Today
Tomorrow
14.07
15.07
16.07
17.07
  • Barons Bus
    13:20
    Newark, OH
    Czas jazdy 0h 35m
    13:55
    Columbus, OH - Lotnisko
    od34,75 zł
  • Barons Bus
    13:20
    Newark, OH
    Czas jazdy 0h 50m
    14:10
    Columbus, OH - Uniwersytet
    od34,75 zł
  • Greyhound US
    15:10
    Columbus, OH - Uniwersytet
    Czas jazdy 1h 0m
    16:10
    Springfield, OH
    od55,35 zł
  • Greyhound US
    07:55
    Columbus, OH - Uniwersytet
    Czas jazdy 0h 55m
    08:50
    Springfield, OH
    od55,35 zł
  • Greyhound US
    00:45
    Springfield, OH
    Czas jazdy 0h 45m
    01:30
    Columbus, OH - Greyhound Bus Station
    od67,21 zł
Obecnie nie udało nam się znaleźć połączeń między Lotnisko Columbus a Columbus, OH. Poniżej znajdziesz listę tanich opcji przejazdu w pobliżu Lotnisko Columbus oraz Columbus, OH, a także alternatywne formy transportu.
  • Barons Bus
    07:20
    Columbus, OH - Uniwersytet
    Czas jazdy 0h 55m
    08:15
    Newark, OH
    od34,75 zł
  • Barons Bus
    07:40
    Columbus, OH - Lotnisko
    Czas jazdy 0h 35m
    08:15
    Newark, OH
    od34,75 zł
  • Greyhound US
    15:10
    Columbus, OH - Uniwersytet
    Czas jazdy 1h 0m
    16:10
    Springfield, OH
    od55,35 zł
  • Greyhound US
    07:55
    Columbus, OH - Uniwersytet
    Czas jazdy 0h 55m
    08:50
    Springfield, OH
    od55,35 zł
  • Greyhound US
    07:25
    Columbus, OH - Greyhound Bus Station
    Czas jazdy 0h 45m
    08:10
    Springfield, OH
    od67,21 zł

Informacje o połączeniach autobusowych, udogodnieniach i obsłudze

Twój lot jest już zarezerwowany ale nadal szukasz niedrogiego środka transportu na lotnisko? Trafiłeś w dobre miejsce! Dzięki naszej bazie danych znajdziesz tanie autobusy na trasie Columbus, OH ↔ Lotnisko Columbus, których rezerwacja pozwoli Ci uniknąć wysokich taryf parkingowych czy kosztownego przejazdu taksówką! Wyniki naszego wyszukiwania pozwolą Ci porównać ceny i wybrać najbardziej dogodny czas wyjazdu. Poszukiwanie optymalnego transportu lotniskowego nigdy nie było takie proste!
Im więcej korzystnych cenowo opcji mamy do wyboru, tym trudniej nam podjąć właściwą decyzję. CheckMyBus dostarcza wszystkich informacji potrzebnych do rezerwacji idealnej podróży! Jeśli szukasz przed wylotem połączenia z Columbus, OH do Lotnisko Columbus, to pomożemy Ci je znaleźć. Nasza wyszukiwarka pozwoli Ci sprawdzić, która oferta na trasie Lotnisko Columbus - Columbus, OH lub Columbus, OH - Lotnisko Columbus jest najszybsza, która najtańsza, a która najlepsza pod kątem udogodnień. Podaj nam szczegóły dotyczące Twojego wyjazdu, a my pokażemy Ci, który z operatorów autobusowych zapewnia dodatkowe miejsce na nogi lub ma korzystną dla Ciebie politykę bagażową. Podróżuj mądrze!
Na CheckMyBus znajdziesz połączenia autobusowe z miasta: Columbus, OH do miasta lub lotniska: Lotnisko Columbus i z powrotem od .

Przystanki autobusowe w Columbus, OH i Lotnisko Columbus

Stacje
International Gateway 4600, 43219 Lotnisko Columbus (USA)

Porównaj Columbus, OH i Lotnisko Columbus

18,00 zł
18,00 zł
Columbus, OH
Lotnisko Columbus
Przejazd taksówką w lokalizacji: Columbus, OH jest 0% droższy niż w lokalizacji: Lotnisko Columbus.
7,91 zł
7,91 zł
Columbus, OH
Lotnisko Columbus
Przejazd autobusem w lokalizacji: Columbus, OH jest 0% droższy niż w lokalizacji: Lotnisko Columbus.
12,85 zł
12,85 zł
Columbus, OH
Lotnisko Columbus
Duży kufel piwa w lokalizacji: Columbus, OH jest 0% droższy niż w lokalizacji: Lotnisko Columbus.
8,12 zł
8,12 zł
Columbus, OH
Lotnisko Columbus
1 litr wody w lokalizacji: Columbus, OH jest 0% droższy niż w lokalizacji: Lotnisko Columbus.
35,28 zł
35,28 zł
Columbus, OH
Lotnisko Columbus
Pełny posiłek w lokalizacji: Columbus, OH jest 0% droższy niż w lokalizacji: Lotnisko Columbus.

Kontynuuj swoją podróż

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.