Bus Ciudad Juárez Moroleón: Rozkład jazdy PKS

Autobus Ciudad Juárez ↔ Moroleón: Znajdź na CheckmyBus najtańszy bilet

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
2094 Firm - 5 679 001 Połączeń
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Fakty o autobusie z Ciudad Juárez do Moroleón

Najtańsze połączenie374,49 zł
Najszybsze połączenie23h 57m
Najwcześniejszy przejazd09:30
Najpóźniejszy pojazd15:30
Codzienne połączenia5 Ø
Dystans1 388,4 km
Firmy autobusoweOmnibus de México, Transportes Chihuahuenses

Najtańsze połączenie z Ciudad Juárez do Moroleón

Today
Tomorrow
14.07
15.07
16.07
17.07

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • Omnibus de México
    14:00
    Ciudad Juárez, CH - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 0h 45m
    14:45
    Moroleón, GT
    od374,49 zł
  • Transportes Chihuahuenses
    09:30
    Ciudad Juárez, CH - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 2h 10m
    11:40
    Moroleón, GT
    od381,34 zł
  • Transportes Chihuahuenses
    15:30
    Ciudad Juárez, CH - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 23h 57m
    15:27
    Moroleón, GT
    od381,34 zł
  • Transportes Chihuahuenses
    09:30
    Ciudad Juárez, CH - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 23h 57m
    09:27
    Moroleón, GT
    od381,34 zł
  • Transportes Chihuahuenses
    15:30
    Ciudad Juárez, CH - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 0h 37m
    16:07
    Moroleón, GT
    od381,43 zł

Najtańsze połączenie z Moroleón do Ciudad Juárez

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • Omnibus de México
    13:30
    Moroleón, GT
    Czas jazdy 0h 0m
    13:30
    Ciudad Juárez, CH - Dworzec Autobusowy
    od374,49 zł
  • Omnibus de México
    15:45
    Moroleón, GT
    Czas jazdy 0h 30m
    16:15
    Ciudad Juárez, CH - Dworzec Autobusowy
    od374,49 zł
  • Transportes Chihuahuenses
    15:30
    Moroleón, GT
    Czas jazdy 23h 50m
    15:20
    Ciudad Juárez, CH - Dworzec Autobusowy
    od381,34 zł
  • Transportes Chihuahuenses
    14:30
    Moroleón, GT
    Czas jazdy 22h 35m
    13:05
    Ciudad Juárez, CH - Dworzec Autobusowy
    od381,34 zł
  • Transportes Chihuahuenses
    13:30
    Moroleón, GT
    Czas jazdy 22h 35m
    12:05
    Ciudad Juárez, CH - Dworzec Autobusowy
    od381,43 zł
  • Transportes Chihuahuenses
    15:30
    Moroleón, GT
    Czas jazdy 0h 30m
    16:00
    Ciudad Juárez, CH - Dworzec Autobusowy
    od381,43 zł
  • Transportes Chihuahuenses
    13:30
    Moroleón, GT
    Czas jazdy 21h 35m
    11:05
    Ciudad Juárez, CH - Dworzec Autobusowy
    od423,81 zł
  • Transportes Chihuahuenses
    15:30
    Moroleón, GT
    Czas jazdy 1h 10m
    16:40
    Ciudad Juárez, CH - Dworzec Autobusowy
    od423,81 zł

Informacje o połączeniach autobusowych, udogodnieniach i obsłudze

Jeśli chcesz skorzystać z połączenia na trasie: Ciudad Juárez - Moroleón, napotkasz ceny biletów rozpoczynające się od 374,49 zł oraz czas trwania podróży w granicach 22h 15m. Dlatego zestawianie różnych opcji zawsze jest pomocne. Wykorzystaj naszą witrynę internetową aby znaleźć najbardziej odpowiednie kursy Ciudad Juárez - Moroleón oraz porównać oferty firm: Omnibus de México, ClickBus MX i Busbud. Wystarczy kliknąć "Znajdź połączenie" by zarezerwować podróż!
Przemieszczanie się autobusem jest jednym z najbardziej korzystnych cenowo sposobów na dostanie się z punktu A do punktu B – nawet jeśli dotyczy to przejazdów na lotnisko. Najtańsze bilety na przejazd z Ciudad Juárez do Moroleón kosztują obecnie 374,49 zł. Jeśli zarezerwujesz bilet tuż przed wyjazdem, możesz otrzymać zwrot pieniędzy o wysokości nawet 374,49 zł. Mamy dla Ciebie poradę: sprawdź autokary z różnymi czasami odjazdu. Jeśli masz szczęście, uda Ci się oszczędzić kilka złotych wybierając wcześniejszy przejazd.
Od dawna nie udało Ci się odwiedzić rodziny albo po prostu masz ochotę na spontaniczny wyjazd, bez wydawania wielu pieniędzy? Autokar jest idealną opcją! Za bilety z Ciudad Juárez do Moroleón zapłacisz nawet 374,49 zł. Możesz je kupić w ostatniej chwili, ale niewykluczone, że ich cena wzrośnie. Jeśli autobus to dla Ciebie ciekawa opcja, ale martwisz się czasem podróży, to nie musisz się przejmować. Transport zajmie Ci jedynie 22h 15m.

Przystanki autobusowe w Ciudad Juárez i Moroleón

Stacje
Prolongación America 1620, 38800 Moroleón (Meksyk)

Porównaj Ciudad Juárez i Moroleón

Kontynuuj swoją podróż

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.