Bus Carcassonne Grenoble: Rozkład jazdy PKS

Autobus Carcassonne ↔ Grenoble: Znajdź na CheckmyBus najtańszy bilet

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
2094 Firm - 5 679 001 Połączeń
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Fakty o autobusie z Carcassonne do Grenoble

Najtańsze połączenie84,85 zł
Najszybsze połączenie5h 25m
Najwcześniejszy przejazd00:30
Najpóźniejszy pojazd22:00
Codzienne połączenia8 Ø
Dystans346,8 km
Firmy autobusoweFlixBus, BlaBlaBus

Najtańsze połączenie z Carcassonne do Grenoble

Today
Tomorrow
14.07
15.07
16.07
17.07

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • FlixBus
    00:30
    Carcassonne - Dworzec Główny
    Czas jazdy 5h 25m
    05:55
    Grenoble - Dworzec Główny
    od84,85 zł
  • BlaBlaBus
    22:00
    Carcassonne - Dworzec Główny
    Czas jazdy 9h 35m
    07:35
    Grenoble - Dworzec Główny Autobusowy
    od133,91 zł
  • BlaBlaBus
    22:00
    Carcassonne - Dworzec Główny
    Czas jazdy 13h 35m
    11:35
    Grenoble - Dworzec Główny Autobusowy
    od138,02 zł
  • BlaBlaBus
    22:00
    Carcassonne - Dworzec Główny
    Czas jazdy 12h 35m
    10:35
    Grenoble - Dworzec Główny Autobusowy
    od138,02 zł
  • BlaBlaBus
    22:00
    Carcassonne - Dworzec Główny
    Czas jazdy 11h 25m
    09:25
    Grenoble - Dworzec Główny Autobusowy
    od138,02 zł
  • BlaBlaBus
    22:00
    Carcassonne - Dworzec Główny
    Czas jazdy 12h 25m
    10:25
    Grenoble - Dworzec Główny Autobusowy
    od138,02 zł
  • BlaBlaBus
    22:00
    Carcassonne - Dworzec Główny
    Czas jazdy 10h 25m
    08:25
    Grenoble - Dworzec Główny Autobusowy
    od138,02 zł
  • BlaBlaBus
    22:00
    Carcassonne - Dworzec Główny
    Czas jazdy 13h 25m
    11:25
    Grenoble - Dworzec Główny Autobusowy
    od138,02 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Carcassonne do Grenoble

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

  • SNCF
    16:28
    Carcassonne
    Czas jazdy 4h 2m
    20:30
    Grenoble
    od207,77 zł
  • SNCF
    08:28
    Carcassonne
    Czas jazdy 5h 2m
    13:30
    Grenoble
    od247,09 zł
  • SNCF
    09:30
    Carcassonne
    Czas jazdy 5h 0m
    14:30
    Grenoble
    od326,62 zł
  • SNCF
    11:30
    Carcassonne
    Czas jazdy 5h 0m
    16:30
    Grenoble
    od328,85 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Carcassonne do Grenoble

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    06:10
    Carcassonne
    Czas jazdy 4h 50m
    11:00
    Grenoble
    od102,77 zł
  • BlaBlaCar
    09:50
    Carcassonne
    Czas jazdy 4h 40m
    14:30
    Grenoble
    od107,23 zł

Najtańsze połączenie z Grenoble do Carcassonne

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • FlixBus
    23:50
    Grenoble - Dworzec Główny
    Czas jazdy 5h 15m
    05:05
    Carcassonne - Dworzec Główny
    od84,85 zł
  • BlaBlaBus
    20:00
    Grenoble - Dworzec Główny
    Czas jazdy 10h 55m
    06:55
    Carcassonne - Dworzec Główny
    od151,42 zł
  • BlaBlaBus
    16:35
    Grenoble - Dworzec Główny
    Czas jazdy 14h 20m
    06:55
    Carcassonne - Dworzec Główny
    od151,42 zł
  • BlaBlaBus
    17:05
    Grenoble - Dworzec Główny
    Czas jazdy 13h 50m
    06:55
    Carcassonne - Dworzec Główny
    od151,42 zł
  • BlaBlaBus
    18:05
    Grenoble - Dworzec Główny
    Czas jazdy 12h 50m
    06:55
    Carcassonne - Dworzec Główny
    od151,42 zł
  • BlaBlaBus
    19:05
    Grenoble - Dworzec Główny
    Czas jazdy 11h 50m
    06:55
    Carcassonne - Dworzec Główny
    od151,42 zł
  • BlaBlaBus
    20:05
    Grenoble - Dworzec Główny
    Czas jazdy 10h 50m
    06:55
    Carcassonne - Dworzec Główny
    od151,42 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Grenoble do Carcassonne

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

  • SNCF
    07:31
    Grenoble
    Czas jazdy 4h 59m
    12:30
    Carcassonne
    od216,26 zł
  • SNCF
    07:31
    Grenoble
    Czas jazdy 6h 7m
    13:38
    Carcassonne
    od260,94 zł
  • SNCF
    06:01
    Grenoble
    Czas jazdy 4h 29m
    10:30
    Carcassonne
    od265,41 zł
  • SNCF
    12:05
    Grenoble
    Czas jazdy 4h 25m
    16:30
    Carcassonne
    od269,87 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Grenoble do Carcassonne

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    19:40
    Grenoble
    Czas jazdy 4h 30m
    00:10
    Carcassonne
    od125,11 zł
  • BlaBlaCar
    10:20
    Grenoble
    Czas jazdy 5h 20m
    15:40
    Carcassonne
    od129,58 zł
  • BlaBlaCar
    15:00
    Grenoble
    Czas jazdy 4h 50m
    19:50
    Carcassonne
    od147,45 zł

Informacje o połączeniach autobusowych, udogodnieniach i obsłudze

Szukasz autobusu na trasie: Carcassonne - Grenoble lub spowrotem? W takim razie masz okazję wybrać spośród ofert takich operatorów autobusowych jak: FlixBus, BlaBlaBus, Movelia albo . przewoźnicy autokarowi tej klasy stawiają sobie za cel zapewnienie połączeń, które są wygodne i niekosztowne dla podróżnych. Za zaledwie 84,85 zł dotrzesz do celu w 5h 25m. Pamiętaj jednak, że w czasie wysokiego popytu ceny mogą być umiarkowanie wyższe - dlatego właśnie porównanie cen jest opłacalne!
Autobusy dalekobierzne to idealna opcja dla osób, które chcą podróżować oszczędnie, ale też komfortowo. Większość operatorów autobusowych unowocześniła swoja floty, przez co korzystanie z ich usług jest wyjątkowo miłe. Pośród wielu udogodnień warto wymienić dostęp do darmowego Wi-Fi albo możliwość wzięcia ze sobą bagażu podręcznego na pokład. Firmy takie jak FlixBus oferują zaś możliwość kupienia poczęstunku. Podróżując z Carcassonne do Grenoble upewnij się, że porównasz ze sobą wszystkie opcje przejazdu, aby wybrać rozwiązanie, które będzie idealne. Za pośrednictwem CheckMyBus znajdziesz informacje dotyczące czasu wyjazdu oraz lokalizacji przystanków na trasie Grenoble - Carcassonne. Staramy się również informować Was na bieżąco aktualizować listę aktualnych ofert promocyjnych oferowanych przez naszych partnerów. Obserwuj nas w mediach społecznościowych, aby być na bieżąco z wszystkimi informacjami!
Wybierając najlepsze połączenie autokarowe należy zwrócić uwagę na dwa aspekty. Pierwszym z nich jest cena. Obecnie koszt biletu za przejazd z Carcassonne do Grenoble zaczyna się od 84,85 zł, ale w przypadku rezerwacji na ostatnią chwilę może on wzrosnąć. Drugi to zaś czas podróży, który może się znacząco różnić w zależności od wybranej oferty. Jeśli nie chcesz spędzać zbyt wielu godzin w autobusie, wybierz najszybszy możliwy przejazd.

Przystanki autobusowe w Carcassonne i Grenoble

Stacje
Rue des Résidences 1408-1430, 38400 Grenoble (Francja)
Rue Emile Gueymard 300, 38000 Grenoble (Francja)
Grenoble (Francja)
Avenue des Martyrs 78-80, 38000 Grenoble (Francja)
Avenue des Martyrs 78-80 , 38000  Grenoble (Francja)

Porównaj Carcassonne i Grenoble

Kontynuuj swoją podróż

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.