Bus Budapeszt Ulm: Rozkład jazdy PKS

Autobus Budapeszt ↔ Ulm: Znajdź na CheckmyBus najtańszy bilet

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
2094 Firm - 5 661 800 Połączeń
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Fakty o autobusie z Budapeszt do Ulm

Najtańsze połączenie156,12 zł
Najszybsze połączenie11h 5m
Najwcześniejszy przejazd10:40
Najpóźniejszy pojazd23:50
Codzienne połączenia5 Ø
Dystans680,8 km
Firmy autobusoweFlixBus, SemiTimeS, Eurolines Germany, Karat-S

Najtańsze połączenie z Budapeszt do Ulm

Today
Tomorrow
09.07
10.07
11.07
12.07

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • FlixBus
    10:40
    Budapeszt - Népliget Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 11h 5m
    21:45
    Ulm - International Bus Stop Böfingen
    od156,12 zł
  • FlixBus
    23:50
    Budapeszt - Népliget Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 13h 35m
    13:25
    Ulm - International Bus Stop Böfingen
    od178,38 zł
  • SemiTimeS
    18:15
    Budapeszt - Nyugati Dworzec
    Czas jazdy 13h 15m
    07:30
    Ulm - Dworzec Główny Autobusowy
    od203,01 zł
  • Eurolines Germany
    19:15
    Budapeszt - Népliget Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 13h 0m
    08:15
    Ulm - Dworzec Główny Autobusowy
    od245,40 zł
  • Karat-S
    19:15
    Budapeszt
    Czas jazdy 13h 0m
    08:15
    Ulm
    od249,86 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Budapeszt do Ulm

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

  • Deutsche Bahn
    14:40
    Budapeszt
    Czas jazdy 8h 26m
    23:06
    Ulm
    od209,26 zł
  • Deutsche Bahn
    23:20
    Budapeszt
    Czas jazdy 13h 41m
    13:01
    Ulm
    od209,26 zł
  • ÖBB
    20:40
    Budapeszt
    Czas jazdy 11h 20m
    08:00
    Ulm
    od249,41 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Budapeszt do Ulm

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    00:20
    Budapeszt
    Czas jazdy 10h 50m
    11:10
    Ulm
    od272,17 zł

Najtańsze połączenie z Ulm do Budapeszt

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • FlixBus
    07:30
    Ulm - International Bus Stop Böfingen
    Czas jazdy 11h 15m
    18:45
    Budapeszt - Népliget Dworzec Główny Autobusowy
    od156,12 zł
  • FlixBus
    20:55
    Ulm - International Bus Stop Böfingen
    Czas jazdy 11h 5m
    08:00
    Budapeszt - Népliget Dworzec Główny Autobusowy
    od156,12 zł
  • FlixBus
    17:15
    Ulm - International Bus Stop Böfingen
    Czas jazdy 12h 30m
    05:45
    Budapeszt - Népliget Dworzec Główny Autobusowy
    od178,38 zł
  • FlixBus
    17:15
    Ulm - International Bus Stop Böfingen
    Czas jazdy 12h 50m
    06:05
    Budapeszt - Népliget Dworzec Główny Autobusowy
    od178,38 zł
  • FlixBus
    07:30
    Ulm - International Bus Stop Böfingen
    Czas jazdy 11h 45m
    19:15
    Budapeszt - Népliget Dworzec Główny Autobusowy
    od178,42 zł
  • SemiTimeS
    15:30
    Ulm - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 13h 45m
    05:15
    Budapeszt - Nyugati Dworzec
    od203,01 zł
  • Eurolines Germany
    20:35
    Ulm - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 11h 45m
    08:20
    Budapeszt - Népliget Dworzec Główny Autobusowy
    od325,71 zł
  • Karat-S
    20:35
    Ulm
    Czas jazdy 11h 45m
    08:20
    Budapeszt
    od325,71 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Ulm do Budapeszt

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

  • Deutsche Bahn
    10:56
    Ulm
    Czas jazdy 8h 23m
    19:19
    Budapeszt
    od222,64 zł
  • ÖBB
    20:26
    Ulm
    Czas jazdy 12h 53m
    09:19
    Budapeszt
    od249,41 zł
  • ÖBB
    20:26
    Ulm
    Czas jazdy 13h 13m
    09:39
    Budapeszt
    od249,41 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Ulm do Budapeszt

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    04:00
    Ulm
    Czas jazdy 8h 30m
    12:30
    Budapeszt
    od156,16 zł
  • BlaBlaCar
    19:00
    Ulm
    Czas jazdy 9h 30m
    04:30
    Budapeszt
    od281,09 zł
  • BlaBlaCar
    05:50
    Ulm
    Czas jazdy 9h 10m
    15:00
    Budapeszt
    od281,09 zł

Informacje o połączeniach autobusowych, udogodnieniach i obsłudze

Szukasz autobusu na trasie: Budapeszt - Ulm lub spowrotem? W takim razie masz okazję wybrać spośród ofert takich przewoźników autokarowych jak: Eurolines Germany albo FlixBus. przewoźnicy autokarowi tej klasy stawiają sobie za cel zapewnienie połączeń, które są wygodne i tanie dla podróżnych. Za zaledwie 156,12 zł dotrzesz do celu w 11h 5m. Pamiętaj jednak, że w czasie wysokiego popytu taryfy mogą być trochę wyższe - dlatego właśnie porównanie ofert zawsze się opłaca!
Podróżowanie autobusem jest nie tylko komfortowe, ale i przyjazne środowisku naturalnemu, ze względu na małą emisję dwutlenku węgla. W ostatnich latach przewoźnicy autokarowi zainwestowali w modernizację swoich flot, przez co autokary dorównały standardem samolotom oraz pociągom. Linie autobusowe to synonim podróży w XXI wieku. Podróżując z Budapeszt do Ulm dostęp do darmowego internetu bezprzewodowego znajdziesz na pokładzie autobusów FlixBus. Dzięki takiej opcji będziesz mógł oglądać Netfliksa lub YouTube'a w czasie podróży. Szukając połączenia na trasie Budapeszt - Ulm sprawdź, który z przewoźników autobusowych zapewnia centrum multimedialne do dyspozycji pasażerów. Pamiętaj, aby przed wyjazdem porównać ze sobą dostępne oferty. Przewoźnicy kursujący na trasie Budapeszt - Ulm dysponują różną flotą z różnym wyposażeniem. CheckMyBus pozwoli Ci znaleźć najlepszy autobus! Dokonaj najlepszego wyboru i podróżuj mądrze!
Tanie podróżowanie to coś, co lubisz? Nie możesz więc nie sprawdzić ofert na połączenia autobusowe. Bilety na przejazd na trasie z Budapeszt do Ulm są zazwyczaj niedrogie – szczególnie jeśli zarezerwujesz je z odpowiednim wyprzedzeniem. Porównaj dostępne oferty, bo w zależności od przewoźnika mogą się one różnić między sobą. Czasami aby zaoszczędzić wystarczy wybrać wcześniejszy przejazd. Przed wyjazdem warto również zwrócić uwagę na czas podróży: wybierz najszybszy autobus by dostać się jak najszybciej do miejsca docelowego.

Przystanki autobusowe w Budapeszt i Ulm

Stacje
Friedrich-Ebert-Straße 7, 89073 Ulm (Niemcy)
Einsteinstrasse 25, 89077 Ulm (Niemcy)
Eberhard-Finckh-Straße 34, 89075 Ulm (Niemcy)

Porównaj Budapeszt i Ulm

9,22 zł
20,07 zł
Budapeszt
Ulm
Przejazd taksówką w lokalizacji: Budapeszt jest 55% tańszy niż w lokalizacji: Ulm.
4,42 zł
9,37 zł
Budapeszt
Ulm
Przejazd autobusem w lokalizacji: Budapeszt jest 53% tańszy niż w lokalizacji: Ulm.
5,05 zł
13,39 zł
Budapeszt
Ulm
Duży kufel piwa w lokalizacji: Budapeszt jest 63% tańszy niż w lokalizacji: Ulm.
1,34 zł
1,76 zł
Budapeszt
Ulm
1 litr wody w lokalizacji: Budapeszt jest 24% tańszy niż w lokalizacji: Ulm.
21,14 zł
52,43 zł
Budapeszt
Ulm
Pełny posiłek w lokalizacji: Budapeszt jest 60% tańszy niż w lokalizacji: Ulm.

Kontynuuj swoją podróż

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.