Bus Bisho Port Elizabeth: Rozkład jazdy PKS

Autobus Bisho ↔ Port Elizabeth: Znajdź na CheckmyBus najtańszy bilet

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
2094 Firm - 5 662 876 Połączeń
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Fakty o autobusie z Bisho do Port Elizabeth

Najtańsze połączenie33,51 zł
Najszybsze połączenie3h 25m
Najwcześniejszy przejazd01:55
Najpóźniejszy pojazd18:20
Codzienne połączenia3 Ø
Dystans210,5 km
Firmy autobusoweIntercape, Eldo Coaches
Obecnie nie udało nam się znaleźć połączeń między Bisho a Port Elizabeth. Poniżej znajdziesz listę tanich opcji przejazdu w pobliżu Bisho oraz Port Elizabeth, a także alternatywne formy transportu.
Today
Tomorrow
11.07
12.07
13.07
14.07
  • Intercape
    13:15
    East London - Intercape Office
    Czas jazdy 5h 25m
    18:40
    Port Elizabeth - Perridgevale Centre
    od33,51 zł
  • Intercape
    14:20
    King William's Town - Dworzec PKP
    Czas jazdy 4h 20m
    18:40
    Port Elizabeth - Perridgevale Centre
    od35,60 zł
  • Intercape
    14:20
    King William's Town - Dworzec PKP
    Czas jazdy 3h 25m
    17:45
    Port Elizabeth - Perridgevale Centre
    od35,60 zł
  • Intercape
    13:15
    East London - Intercape Office
    Czas jazdy 4h 30m
    17:45
    Port Elizabeth - Perridgevale Centre
    od43,98 zł
  • Intercape
    04:35
    King William's Town - Dworzec PKP
    Czas jazdy 4h 10m
    08:45
    Port Elizabeth - Perridgevale Centre
    od54,45 zł
  • Eldo Coaches
    01:55
    East London - Windmill Roadhouse
    Czas jazdy 4h 5m
    06:00
    Port Elizabeth - Intercape Port Elizabeth Central
    od126,81 zł
  • Intercape
    03:10
    East London - Intercape Office
    Czas jazdy 4h 25m
    07:35
    Port Elizabeth - Perridgevale Centre
    od231,17 zł
  • Intercape
    18:20
    East London - Intercape Office
    Czas jazdy 4h 10m
    22:30
    Port Elizabeth - Perridgevale Centre
    od231,17 zł
Obecnie nie udało nam się znaleźć połączeń między Port Elizabeth a Bisho. Poniżej znajdziesz listę tanich opcji przejazdu w pobliżu Port Elizabeth oraz Bisho, a także alternatywne formy transportu.
  • Eldo Coaches
    06:00
    Port Elizabeth - Intercape Port Elizabeth Central
    Czas jazdy 2h 20m
    08:20
    King William's Town - Engen Buffalo River 1 Stop
    od47,70 zł
  • Eldo Coaches
    17:00
    Port Elizabeth - Intercape Port Elizabeth Central
    Czas jazdy 3h 50m
    20:50
    East London
    od122,15 zł
  • Intercape
    19:30
    Port Elizabeth - Perridgevale Centre
    Czas jazdy 4h 35m
    00:05
    East London - Intercape Office
    od232,24 zł
  • Intercape
    06:25
    Port Elizabeth - Perridgevale Centre
    Czas jazdy 4h 25m
    10:50
    East London - Intercape Office
    od234,33 zł
  • Intercape
    17:30
    Port Elizabeth - Perridgevale Centre
    Czas jazdy 16h 10m
    09:40
    East London - Intercape Office
    od295,88 zł
  • Intercape
    17:00
    Port Elizabeth - Perridgevale Centre
    Czas jazdy 16h 40m
    09:40
    East London - Intercape Office
    od295,88 zł

Informacje o połączeniach autobusowych, udogodnieniach i obsłudze

Gdy szukasz autokaru na trasie Bisho - Port Elizabeth możesz skorzystać z wielu rozmaitych opcji, gdyż trasę które Cię interesuje znajduje się w rozkładzie jazdy . Przeciętnego dnia dostępne są bilety za kilkadziesiąt złotych. Mimo to, jeśli zarezerwujesz podróż na ostatnią chwilę lub w okresie natężonego ruchu, bilety moga być odrobinę droższe. Teraz wybór należy do Ciebie: kliknij "Znajdź połączenie" aby zobaczyć oferty konkretnej firmy!

Porównaj Bisho i Port Elizabeth

Kontynuuj swoją podróż

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.