Bus Biecz Dortmund: Rozkład jazdy PKS

Autobus Biecz ↔ Dortmund: Znajdź na CheckmyBus najtańszy bilet

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
2094 Firm - 5 662 944 Połączeń
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Fakty o autobusie z Biecz do Dortmund

Najtańsze połączenie189,00 zł
Najszybsze połączenie19h 0m
Najwcześniejszy przejazd11:10
Najpóźniejszy pojazd12:20
Codzienne połączenia4 Ø
Dystans991,6 km
Firmy autobusoweAutokar Polska, Eurolines Polska, Eurolines Germany, Eurolines Suisse

Najtańsze połączenie z Biecz do Dortmund

Today
Tomorrow
11.07
12.07
13.07
14.07

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • Autokar Polska
    11:10
    Biecz
    Czas jazdy 19h 0m
    06:10
    Dortmund - Dworzec Główny
    od189,00 zł
  • Eurolines Polska
    11:10
    Biecz
    Czas jazdy 19h 0m
    06:10
    Dortmund - Dworzec Główny
    od189,00 zł
  • Eurolines Germany
    12:20
    Biecz
    Czas jazdy 20h 10m
    08:30
    Dortmund - Dworzec Główny
    od232,88 zł
  • Eurolines Suisse
    12:20
    Biecz
    Czas jazdy 20h 10m
    08:30
    Dortmund - Dworzec Główny
    od277,67 zł

Najtańsze połączenie z Dortmund do Biecz

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • Eurolines Polska
    19:10
    Dortmund - Dworzec Główny
    Czas jazdy 18h 20m
    13:30
    Biecz
    od106,76 zł
  • Autokar Polska
    19:10
    Dortmund - Dworzec Główny
    Czas jazdy 18h 20m
    13:30
    Biecz
    od261,95 zł
  • Eurolines Germany
    19:00
    Dortmund - Dworzec Główny
    Czas jazdy 20h 0m
    15:00
    Biecz
    od268,71 zł
  • Eurolines Polska
    19:15
    Dortmund - Dworzec Główny
    Czas jazdy 17h 44m
    12:59
    Biecz
    od273,19 zł
  • Eurolines Suisse
    19:00
    Dortmund - Dworzec Główny
    Czas jazdy 20h 0m
    15:00
    Biecz
    od322,45 zł

Informacje o połączeniach autobusowych, udogodnieniach i obsłudze

Poszukujesz taniego biletu na podróż: Biecz - Dortmund? Trafiłeś w dobre miejsce! Wykorzystując naszą stronę www zawsze znajdziesz dogodny autokar. Spójrzmy jednak dokładniej: ceny biletów mogą różnić się nawet z dnia na dzień. Na przykład, ceny na bilety autokarowe mogą być nieco droższe w okresach zwiększonego ruchu - takimi jak ferie szkolne lub święta państwowe. Pamiętaj o naszej radzie: warto zainwestować chwilę w porównanie ofert!
The 'ext_content' start tag on line 1 position 2 does not match the end tag of 'br'. Line 2, position 331.

Przystanki autobusowe w Biecz i Dortmund

Stacje
Platz der Deutschen Einheit 1, 44137 Dortmund (Niemcy)
Steinstraße 54, 44147 Dortmund (Niemcy)
Hörder Bahnhofstr , 44263 Dortmund (Niemcy)
44139 Dortmund (Niemcy)

Porównaj Biecz i Dortmund

7,25 zł
23,73 zł
Biecz
Dortmund
Przejazd taksówką w lokalizacji: Biecz jest 70% tańszy niż w lokalizacji: Dortmund.
3,00 zł
11,20 zł
Biecz
Dortmund
Przejazd autobusem w lokalizacji: Biecz jest 74% tańszy niż w lokalizacji: Dortmund.
4,50 zł
14,33 zł
Biecz
Dortmund
Duży kufel piwa w lokalizacji: Biecz jest 69% tańszy niż w lokalizacji: Dortmund.
2,00 zł
1,49 zł
Biecz
Dortmund
1 litr wody w lokalizacji: Biecz jest 26% droższy niż w lokalizacji: Dortmund.
22,00 zł
26,42 zł
Biecz
Dortmund
Pełny posiłek w lokalizacji: Biecz jest 17% tańszy niż w lokalizacji: Dortmund.

Kontynuuj swoją podróż

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.