Bus Berlin Schongau: Rozkład jazdy PKS

Autobus Berlin ↔ Schongau: Znajdź na CheckmyBus najtańszy bilet

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
2094 Firm - 5 653 204 Połączeń
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Fakty o autobusie z Berlin do Schongau

Najtańsze połączenie138,66 zł
Najszybsze połączenie10h 30m
Najwcześniejszy przejazd22:15
Najpóźniejszy pojazd23:15
Codzienne połączenia2 Ø
Dystans552,8 km
Firmy autobusoweFlixBus

Najtańsze połączenie z Berlin do Schongau

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych w inne dni.

  • FlixBus
    23:15
    Berlin - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 10h 30m
    09:45
    Schongau Dworzec
    od138,66 zł
  • FlixBus
    22:15
    Berlin - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 11h 30m
    09:45
    Schongau Dworzec
    od143,13 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Berlin do Schongau

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych w inne dni.

  • Deutsche Bahn
    04:28
    Berlin
    Czas jazdy 6h 15m
    10:43
    Schongau
    od268,09 zł
  • Deutsche Bahn
    04:28
    Berlin
    Czas jazdy 6h 17m
    10:45
    Schongau
    od268,09 zł
  • Deutsche Bahn
    04:28
    Berlin
    Czas jazdy 6h 8m
    10:36
    Schongau
    od268,09 zł
  • Deutsche Bahn
    04:28
    Berlin
    Czas jazdy 6h 23m
    10:51
    Schongau
    od268,09 zł

Najtańsze połączenie z Schongau do Berlin

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych w inne dni.

  • FlixBus
    17:45
    Schongau Dworzec
    Czas jazdy 13h 25m
    07:10
    Berlin - Dworzec Główny Autobusowy
    od183,41 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Schongau do Berlin

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych w inne dni.

  • Deutsche Bahn
    20:08
    Schongau
    Czas jazdy 11h 50m
    07:58
    Berlin
    od115,92 zł
  • Deutsche Bahn
    20:17
    Schongau
    Czas jazdy 11h 41m
    07:58
    Berlin
    od115,92 zł
  • Deutsche Bahn
    08:04
    Schongau
    Czas jazdy 6h 20m
    14:24
    Berlin
    od330,75 zł
  • Deutsche Bahn
    08:11
    Schongau
    Czas jazdy 6h 13m
    14:24
    Berlin
    od330,75 zł

Informacje o połączeniach autobusowych, udogodnieniach i obsłudze

Jeśli chcesz skorzystać z połączenia autokarowego na trasie: Berlin - Schongau, trafiłeś we właściwe miejsce. Kurs obecnie oferuje 1 z operatorów autobusowych - FlixBus. Zazwyczaj bilety na podobne połączenie autokarowe dostępne są online za około 138,66 zł. Musisz jednak pamiętać, że w okresach wysokiego popytu, np. podczas przerw w nauce oferty drożeją. Nie zwlekaj też z rezerwacją podróży, gdyż z czasem ceny mogą rosnąć. Najszybszy autokar pokonuje trasę Schongau - Berlin w czasie . To proste: kliknij "Znajdź połączenie" aby wybrać kurs!
Linie autokarowe to idealna opcja dla osób, które chcą podróżować oszczędnie, ale też komfortowo. Większość przewoźników autobusowych unowocześniła swoja floty, przez co korzystanie z ich usług jest wyjątkowo miłe. Pośród wielu udogodnień warto wymienić dostęp do darmowego Wi-Fi albo możliwość wzięcia ze sobą bagażu podręcznego na pokład. Firmy takie jak FlixBus oferują zaś możliwość kupienia napojów. Podróżując z Berlin do Schongau upewnij się, że porównasz ze sobą wszystkie opcje przejazdu, aby wybrać rozwiązanie, które będzie najlepsze. Za pośrednictwem CheckMyBus znajdziesz informacje dotyczące czasu wyjazdu oraz lokalizacji przystanków na trasie Schongau - Berlin. Staramy się również informować Was na bieżąco aktualizować listę najnowszych promocji oferowanych przez naszych partnerów. Obserwuj nas w mediach społecznościowych, aby być na bieżąco z wszystkimi informacjami!
Od dawna nie udało Ci się odwiedzić rodziny albo po prostu masz ochotę na spontaniczny wyjazd, bez wydawania wielu pieniędzy? Autokar jest idealną opcją! Za bilety z Berlin do Schongau zapłacisz nawet 138,66 zł. Możesz je kupić w ostatniej chwili, ale niewykluczone, że ich cena wzrośnie. Jeśli autobus to dla Ciebie ciekawa opcja, ale martwisz się czasem podróży, to nie musisz się przejmować. Transport zajmie Ci jedynie .

Przystanki autobusowe w Berlin i Schongau

Stacje
Hermann-Ranz-Straße 9, Schongau (Niemcy)

Porównaj Berlin i Schongau

Kontynuuj swoją podróż

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.