Bus Berlin Bottrop: Rozkład jazdy PKS

Autobus Berlin ↔ Bottrop: Znajdź na CheckmyBus najtańszy bilet

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
2094 Firm - 5 662 876 Połączeń
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Fakty o autobusie z Berlin do Bottrop

Najtańsze połączenie259,73 zł
Najszybsze połączenie19h 10m
Najwcześniejszy przejazd08:30
Najpóźniejszy pojazd12:20
Codzienne połączenia1 Ø
Dystans455,4 km
Firmy autobusoweFlixBus

Najtańsze połączenie z Berlin do Bottrop

Today
Tomorrow
od 214,94 zł
11.07
od 246,29 zł
12.07
od 282,13 zł
13.07
14.07

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • FlixBus
    08:30
    Berlin - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 23h 0m
    07:30
    Bottrop - Dworzec PKP
    od259,73 zł
  • FlixBus
    12:20
    Berlin - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 19h 10m
    07:30
    Bottrop - Dworzec PKP
    od358,29 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Berlin do Bottrop

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

  • Deutsche Bahn
    00:07
    Berlin
    Czas jazdy 5h 55m
    06:02
    Bottrop
    od286,25 zł
  • Deutsche Bahn
    00:07
    Berlin
    Czas jazdy 6h 20m
    06:27
    Bottrop
    od313,13 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Berlin do Bottrop

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    23:40
    Berlin
    Czas jazdy 5h 50m
    05:30
    Bottrop
    od120,95 zł

Najtańsze połączenie z Bottrop do Berlin

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • FlixBus
    19:10
    Bottrop - Dworzec PKP
    Czas jazdy 12h 45m
    07:55
    Berlin - Dworzec Główny Autobusowy
    od111,90 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Bottrop do Berlin

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

  • Deutsche Bahn
    03:06
    Bottrop
    Czas jazdy 6h 16m
    09:22
    Berlin
    od232,50 zł
  • Deutsche Bahn
    03:06
    Bottrop
    Czas jazdy 6h 13m
    09:19
    Berlin
    od232,50 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Bottrop do Berlin

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    15:00
    Bottrop
    Czas jazdy 5h 50m
    20:50
    Berlin
    od89,59 zł
  • BlaBlaCar
    16:15
    Bottrop
    Czas jazdy 7h 0m
    23:15
    Berlin
    od98,55 zł
  • BlaBlaCar
    19:30
    Bottrop
    Czas jazdy 6h 0m
    01:30
    Berlin
    od111,99 zł

Informacje o połączeniach autobusowych, udogodnieniach i obsłudze

Jeśli chcesz skorzystać z połączenia autokarowego na trasie: Berlin - Bottrop, napotkasz ceny biletów rozpoczynające się od 259,73 zł oraz czas trwania przejazdu w granicach 19h 10m. Dlatego zestawianie różnych opcji zawsze jest korzystne. Wykorzystaj naszą wyszukiwarkę aby znaleźć najbardziej odpowiednie połączenia Berlin - Bottrop oraz porównać oferty firm: FlixBus i . Kliknij "Znajdź połączenie" i zarezerwuj podróż!
Znalezienie taniego biletu z Berlin do Bottrop może okazać się wyzwaniem, jeśli nie wiemy, gdzie szukać. Dlatego właśnie jesteśmy my – aby pomóc Ci w wyborze najlepszego przejazdu. Dzięki naszej stronie internetowej możesz sprawdzić dostępne oferty i wybrać najkorzystniejszą z nich. Wybierz najszybszą opcję przejazdu, jeżeli się spieszysz, zwróć uwagę na najtańsze połączenia, jeżeli chcesz zaoszczędzić albo zerknij na wyposażenie autobusu, jeśli cenisz sobie komfort przejazdu. Obecnie klimatyzacja, dodatkowa przestrzeń na nogi czy dostęp do przekąsek stają się standardem, jednak niektórzy przewoźnicy oferują dodatkowe udogodnienia, takie jak Wi-Fi i gniazdka. Wprowadź punkt swojego wyjazdu oraz miejsce docelowe podróży i jej datę, a następnie pozwól naszej wyszukiwarce działać. Wybierając przykładowo połączenie z Bottrop do Berlin, darmowe Wi-Fi znajdzie się w autokarach takich przewoźników, jak FlixBus. Dzięki naszej stronie internetowej znajdziesz najlepszą opcję przejazdu między Berlin i Bottrop, która będzie bardziej komfortowa niż pociąg lub samolot.
Wybierając najlepsze połączenie autokarowe należy zwrócić uwagę na dwa aspekty. Pierwszym z nich jest cena. Obecnie koszt biletu za przejazd z Berlin do Bottrop zaczyna się od 259,73 zł, ale w przypadku rezerwacji na ostatnią chwilę może on wzrosnąć. Drugi to zaś czas trwania podróży, który może się znacząco różnić w zależności od wybranej oferty. Jeśli nie chcesz spędzać zbyt wielu godzin w autokarze, wybierz najszybszy możliwy przejazd.

Przystanki autobusowe w Berlin i Bottrop

Stacje
Am Hauptbahnhof 1, 46242 Bottrop (Niemcy)

Porównaj Berlin i Bottrop

Kontynuuj swoją podróż

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.