Bus Lotnisko Bergamo (BGY) Neapol : Rozkład jazdy PKS

✈ Autobus Lotnisko Bergamo ↔ Neapol: Znajdź na CheckmyBus najtańszy bilet

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
2094 Firm - 5 661 466 Połączeń
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Fakty o autobusie z Lotnisko Bergamo do Neapol

Najtańsze połączenie147,27 zł
Najszybsze połączenie4h 10m
Najwcześniejszy przejazd16:15
Najpóźniejszy pojazd20:45
Codzienne połączenia2 Ø
Dystans650,5 km
Firmy autobusoweBuscenter.it, Marino Autolinee, FlixBus

Najtańsze połączenie z Lotnisko Bergamo do Neapol

Today
Tomorrow
od 339,28 zł
07.07
08.07
09.07
10.07

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • Buscenter.it
    20:45
    Bergamo Lotnisko
    Czas jazdy 11h 55m
    08:40
    Neapol - Piazza Mercato
    od147,27 zł
  • Marino Autolinee
    18:50
    Bergamo Lotnisko
    Czas jazdy 4h 10m
    23:00
    Neapol - Piazza Mercato
    od160,75 zł
  • FlixBus
    16:15
    Bergamo Lotnisko
    Czas jazdy 15h 25m
    07:40
    Neapol - Garibaldi / Metropark Centrale
    od339,28 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Lotnisko Bergamo do Neapol

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

  • Italotreno
    17:25
    Bergamo Lotnisko
    Czas jazdy 6h 5m
    23:30
    Neapol - Dworzec Główny
    od218,35 zł
  • Italotreno
    08:25
    Bergamo Lotnisko
    Czas jazdy 6h 0m
    14:25
    Neapol - Dworzec Główny
    od343,38 zł
  • Italotreno
    12:25
    Bergamo Lotnisko
    Czas jazdy 6h 5m
    18:30
    Neapol - Dworzec Główny
    od463,95 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Lotnisko Bergamo do Neapol

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    14:00
    Lotnisko Bergamo
    Czas jazdy 8h 30m
    22:30
    Neapol
    od156,29 zł
  • BlaBlaCar
    12:00
    Lotnisko Bergamo
    Czas jazdy 8h 30m
    20:30
    Neapol
    od200,94 zł

Najtańsze połączenie z Neapol do Lotnisko Bergamo

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • Buscenter.it
    20:00
    Neapol - Piazza Mercato
    Czas jazdy 12h 0m
    08:00
    Bergamo Lotnisko
    od142,80 zł
  • Marino Autolinee
    19:50
    Neapol - Piazza Mercato
    Czas jazdy 8h 10m
    04:00
    Bergamo Lotnisko
    od160,75 zł
  • FlixBus
    22:35
    Neapol - Garibaldi / Metropark Centrale
    Czas jazdy 16h 20m
    14:55
    Bergamo Lotnisko
    od357,14 zł
  • FlixBus
    23:15
    Neapol - Garibaldi / Metropark Centrale
    Czas jazdy 15h 40m
    14:55
    Bergamo Lotnisko
    od357,14 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Neapol do Lotnisko Bergamo

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

  • Italotreno
    14:20
    Neapol - Dworzec Główny
    Czas jazdy 5h 55m
    20:15
    Bergamo Lotnisko
    od463,95 zł
  • Italotreno
    09:25
    Neapol - Dworzec Główny
    Czas jazdy 5h 50m
    15:15
    Bergamo Lotnisko
    od759,11 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Neapol do Lotnisko Bergamo

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    08:00
    Neapol
    Czas jazdy 8h 20m
    16:20
    Lotnisko Bergamo
    od200,94 zł

Informacje o połączeniach autobusowych, udogodnieniach i obsłudze

W przypadku połączenia autobusowego Lotnisko Bergamo - Neapol długość podróży wynosi zaledwie . Nie tylko dotrzesz na miejsce odpowiednio wcześnie na swój lot, ale również natrafisz na konkurencyjne ceny - obecnie rozpoczynające się od 147,27 zł w przypadku firmy: Buscenter.it. Jednocześnie możesz uniknąć wysokich taryf parkingowych czy kosztownego przejazdu taksówką! Połączenie Neapol ↔ Lotnisko Bergamo znajduje się w rozkładach jazdy firm FlixBus, Italotreno, BlaBlaBus, ibus i Buscenter.it. Przyjrzyjmy się jednak bliżej: w okresach zwiększonego popytu ceny transportu lotniskowego mogą być niewiele wyższe. Właśnie dlatego stworzyliśmy CheckMyBus: ponieważ warto poświęcić chwilę na zestawienie ofert!
Szukając autobusu z Neapol do Lotnisko Bergamo albo z Neapol do Lotnisko Bergamo warto porównać dostępne oferty pod względem cen oraz udogodnień na pokładzie autokaru. Pomocna okaże się nasza wyszukiwarka – także wtedy, gdy szukasz autobusu na lotnisko. Podaj nam szczegóły dotyczące Twojego wyjazdu, a zobaczysz, który z przewoźników autokarowych pozwala na zabranie dodatkowego bagażu lub jaka jest jego polityka serwisowa. Na trasie Lotnisko Bergamo - Neapol jedną sztukę bagażu weźmiesz ze sobą za darmo z FlixBus.
Udało Ci się zarezerować tani lot, ale przejazd taksi na lotnisko kosztuje fortunę? Autokar to świetna alternatywa! W zależności od tego, kiedy kupisz bilet na przejazd, jego cena może się różnić. Czasami, jeśli chcesz ponieść niższe koszty albo w wybranym autobusie nie ma już wolnych miejsc, warto sprawdzić wcześniejsze połączenia. Pozwoli Ci to zaoszczędzić kilka lub kilkanaście złotych.

Przystanki autobusowe w Lotnisko Bergamo i Neapol

Stacje
Terminal traghetti , 80133 Neapol (Włochy)
Via Arena , 80021 Neapol (Włochy)
Piazza Giorgio Ascarelli 99, 80125 Neapol (Włochy)
80013 Casalnuovo di Napoli, Metropolitan City of Naples, Italy , Neapol (Włochy)
80137 Neapol (Włochy)
Piazza Giuseppe Garibaldi , 80143 Neapol (Włochy)
Corso Arnaldo Lucci , 80142 Neapol (Włochy)
80142 Naples, Metropolitan City of Naples, Italy , Neapol (Włochy)
Corso Vittorio Emanuele, 4, 80122 Napoli NA, Italy , Neapol (Włochy)
80135 Naples, Metropolitan City of Naples, Italy , Neapol (Włochy)
Piazza Amedeo, 80121 Napoli NA, Italy , Neapol (Włochy)
80124 Naples, Metropolitan City of Naples, Italy , Neapol (Włochy)
Piazza Mercato 288, 80133 Neapol (Włochy)
80146 Naples, Metropolitan City of Naples, Italy , Neapol (Włochy)
Via Pomigliano 40, 80049 Neapol (Włochy)
Via Benedetto Brin 28, 80142 Neapol (Włochy)

Porównaj Lotnisko Bergamo i Neapol

38,09 zł
19,38 zł
Lotnisko Bergamo
Neapol
Przejazd taksówką w lokalizacji: Lotnisko Bergamo jest 50% droższy niż w lokalizacji: Neapol.
6,70 zł
4,47 zł
Lotnisko Bergamo
Neapol
Przejazd autobusem w lokalizacji: Lotnisko Bergamo jest 34% droższy niż w lokalizacji: Neapol.
21,21 zł
17,86 zł
Lotnisko Bergamo
Neapol
Duży kufel piwa w lokalizacji: Lotnisko Bergamo jest 16% droższy niż w lokalizacji: Neapol.
2,46 zł
1,70 zł
Lotnisko Bergamo
Neapol
1 litr wody w lokalizacji: Lotnisko Bergamo jest 31% droższy niż w lokalizacji: Neapol.
49,86 zł
48,37 zł
Lotnisko Bergamo
Neapol
Pełny posiłek w lokalizacji: Lotnisko Bergamo jest 3% droższy niż w lokalizacji: Neapol.

Kontynuuj swoją podróż

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.