Autokar z Batumi do Chaszuri i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z Batumi do Chaszuri i z powrotem

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Jaki jest najtańszy bilet autobusowy z Batumi do Chaszuri Którym autobusem podróż jest najszybsza? Porównaj wszystkie połączenia i firmy autokarowe dla trasy Batumi Chaszuri. Znajdź wszystkie rozkłady autobusowe jednym kliknięciem!

Batumi do Chaszuri – informacje autokarowe

Najtańsze połączenie28,31 zł
Najszybsze połączenie5h 0m
Najwcześniejszy przejazd12:00
Najpóźniejszy pojazd12:00
Codzienne połączenia1 Ø
Dystans167,6 km
Firmy autobusoweMetro Turizm
Czy chcesz pojechać autobusem z Batumi do Chaszuri albo z powrotem?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia autobusowe pomiędzy Batumi a Chaszuri i show wskazujemy czasy wyjazdu oraz dojazdu na miejsce, dokładne lokalizacje przystanków, czas podróży, a także najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również informacje o wyposażeniu autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, klimatyzacji oraz gniazdek elektrycznych.
Na tej stronie prezentujemy również najtańsze połączenia z Batumi do Chaszuri dla najbliższych dni. Znajdziesz tu też informacje o przystankach międzymiastowych w Batumi i Chaszuri, co pozwoli Ci lepiej przygotować się do podróży. Znajdziemy też dla Ciebie opcje powrotu z Batumi, alternatywne kierunki dla wyjazdu z Chaszuri, a także najpopularniejsze transfery lotniskowe z Batumi i Chaszuri.

Jakie są najtańsze autobusy na trasie z Batumi do Chaszuri, które zazwyczaj znajdujesz?

Rozkłady jazdy autobusów mogą ulec zmianie. Poniżej znajdziesz firmy autokarowe, które zazwyczaj obsługują trasę z Batumi do Chaszuri, ale obecnie nie kursują.
 • Metro Turizm
  12:00
  Batumi - Budget Georgia
  Czas jazdy 5h 0m
  17:00
  Khashuri - Metro Turizm Przystanek Autobusowy
  od28,31 zł
  Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2020-10-29

Autobus z Batumi do Chaszuri: dalsze informacje

Chcesz dostosować pod siebie wyniki wyszukiwania?
Domyślnie ustawiliśmy Batumi jako Twoje miejsce wyjazdu oraz Chaszuri jako kierunek Twojej podróży. Jeśli chcesz ustawić odwrotną trasę z Chaszuri do Batumi, wystarczy że klikniesz strzałki przy kierunkach.
Ustawiliśmy też domyślną datę podróży. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd na od trzech do siedmiu dni do przodu. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw ją w kalendarzu, a wyniki wyszukiwania zostaną zaktualizowane.
Wiesz już, kiedy nastąpi Twój powrót? Sprawdź połączenia powrotne i ustaw preferowaną datę wyjazdu z Chaszuri do Batumi.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż, ile pasażerów pojedzie ze sobą i zaktualizuj wyniki wyszukiwania.
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i przyjazdu, a także filtrować je ze względu na przewoźników i miejsca przystanków. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Dla trasy Batumi - Chaszuri, prezentujemy również alternatywne opcje transportowe, takie jak samoloty, pociągi czy samochody.
Życzymy Ci udanego przejazdu z Batumi do Chaszuri!

Przystanki w Batumi i Chaszuri

Stacje
Khashuri - Metro Turizm Przystanek Autobusowy
Tbilisi - Senaki - Leselidze Hwy , Chaszuri  (Gruzja)

Porównaj Batumi i Chaszuri

Kontynuuj swoją podróż da Batumi i Chaszuri

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.