Bus Barnsley Bristol: Rozkład jazdy PKS

Autobus Barnsley ↔ Bristol: Znajdź na CheckmyBus najtańszy bilet

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
2094 Firm - 5 661 466 Połączeń
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Fakty o autobusie z Barnsley do Bristol

Najtańsze połączenie84,67 zł
Najszybsze połączenie6h 30m
Najwcześniejszy przejazd07:20
Najpóźniejszy pojazd17:35
Codzienne połączenia3 Ø
Dystans245,1 km
Firmy autobusoweNational Express, megabus

Najtańsze połączenie z Barnsley do Bristol

Today
Tomorrow
07.07
08.07
09.07
10.07

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • National Express
    17:35
    Barnsley - Interchange Transit Station
    Czas jazdy 6h 30m
    00:05
    Bristol - Dworzec Autobusowy
    od84,67 zł
  • National Express
    10:15
    Barnsley - Interchange Transit Station
    Czas jazdy 7h 20m
    17:35
    Bristol - Dworzec Autobusowy
    od93,09 zł
  • National Express
    14:15
    Barnsley - Interchange Transit Station
    Czas jazdy 10h 5m
    00:20
    Bristol - Dworzec Autobusowy
    od109,93 zł
  • megabus
    07:20
    Barnsley - Interchange Transit Station
    Czas jazdy 7h 40m
    15:00
    Bristol - UWE (East Gate)
    od117,90 zł
  • megabus
    07:20
    Barnsley - Interchange Transit Station
    Czas jazdy 7h 55m
    15:15
    Bristol - UWE (East Gate)
    od118,00 zł
  • megabus
    07:20
    Barnsley - Interchange Transit Station
    Czas jazdy 7h 35m
    14:55
    Bristol - UWE (East Gate)
    od118,00 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Barnsley do Bristol

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    17:10
    Barnsley
    Czas jazdy 3h 50m
    21:00
    Bristol
    od103,98 zł

Najtańsze połączenie z Bristol do Barnsley

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • National Express
    16:00
    Bristol - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 13h 5m
    05:05
    Barnsley - Interchange Transit Station
    od93,09 zł
  • National Express
    18:00
    Bristol - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 11h 5m
    05:05
    Barnsley - Interchange Transit Station
    od104,97 zł
  • National Express
    16:00
    Bristol - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 7h 55m
    23:55
    Barnsley - Interchange Transit Station
    od109,93 zł
  • megabus
    13:40
    Bristol - Cabot Circus
    Czas jazdy 7h 27m
    21:07
    Barnsley - Interchange Transit Station
    od118,00 zł
  • megabus
    14:00
    Bristol - Cabot Circus
    Czas jazdy 7h 7m
    21:07
    Barnsley - Interchange Transit Station
    od118,00 zł
  • megabus
    14:30
    Bristol - Cabot Circus
    Czas jazdy 6h 37m
    21:07
    Barnsley - Interchange Transit Station
    od118,00 zł
  • megabus
    13:45
    Bristol - Cabot Circus
    Czas jazdy 7h 22m
    21:07
    Barnsley - Interchange Transit Station
    od118,00 zł
  • megabus
    09:55
    Bristol - Cabot Circus
    Czas jazdy 7h 54m
    17:49
    Barnsley - Interchange Transit Station
    od118,00 zł
  • megabus
    12:00
    Bristol - Cabot Circus
    Czas jazdy 8h 7m
    20:07
    Barnsley - Interchange Transit Station
    od118,00 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Bristol do Barnsley

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    17:50
    Bristol
    Czas jazdy 3h 40m
    21:30
    Barnsley
    od108,94 zł

Informacje o połączeniach autobusowych, udogodnieniach i obsłudze

Kursy autobusowe na trasie: Barnsley - Bristol lub spowrotem są obecnie oferowane przez 2 operatorów autokarowych, czyli National Express i Busbud. Wybór należy do Ciebie! Możesz wybrać najszybszy autokar, czyli taki oferoway przez , albo możesz postawić na najtańsze połączenie autokarowe na trasie: Barnsley - Bristol, w cenie 84,67 zł.
Podróżowanie autobusem staje się coraz bardziej popularne. To nie tylko komfortowy, ale też przyjany środowisku naturalnemu sposób przemieszczania się. Jazda autobusem jest obecnie tak samo wygodna, jak samolotem czy pociągiem. W ostatnich latach przewoźnicy zaczęli przykładać większą wagę do udogodnień dla pasażerów. Mowa tutaj o takich dodatkach jak gniazdka i Wi-Fi czy też porty USB. Szukając połączeń na naszej stronie warto sprawdzić, która z firm autobusowych ma w swojej ofercie to, co nas interesuje. Dla przykładu, darmowe Wi-Fi znajdziemy na pokładach autokarów National Express. Dzięki takiej opcji będziesz mógł korzystać w czasie podróży z Facebooka. Wielu podróżnych zwraca dużą uwagę na politykę bagażową prowadzoną przez firm autobusowych. Twoja podróż z Bristol do Barnsley może okazać się łatwiejsza, jeśli sprawdzisz szczegóły dostępnych ofert przejazdu. Większość firm autobusowych kursujących między Barnsley i Bristol pozwala jednak zabrać ze sobą zwykły bagaż oraz bagaż podręczny. Aby przewieźć bagaż przekraczający dopuszczalny rozmiar należy uiścić dodatkową opłątę. Sprawdź dokładną lokalizację przystanków w Bristol i Barnsley oraz zwróć uwagę na godzinę wyjazdu autokaru. Na CheckMyBus znajdziesz również informacje o obowiązujących na wspomnianej wyżej trasie zniżkach. Wybór należy do Ciebie – podróżuj mądrze!
Chcesz tanio podróżować? Rozważ więc wybór autokaru. Ceny biletów na przejazd z Barnsley - Bristol zaczynają się obecnie od 84,67 zł. Warto mieć jednak na uwadze, że ich cena może wzrosnąć kilka dni przed wyjazdem. Nasza rekomendacja: porównaj wszystkie dostępne oferty i jeśli nie musisz wyjechać o konkretnej godzinie, wybierz najlepszą opcję. Czasami skorzystanie z wcześniejszego połączenia pozwoli Ci zaoszczędzić drobną kwotę.

Przystanki autobusowe w Barnsley i Bristol

Stacje
Church Rd 1, BS13 8JL Bristol (Wielka Brytania)
Bath Rd 809, BS4 5NG Bristol (Wielka Brytania)
Bristol (Wielka Brytania)
Ashton Rd 33, Bristol (Wielka Brytania)
Westbury Road , BS6 6UR Bristol (Wielka Brytania)
Bond St , BS1 3LX Bristol (Wielka Brytania)
Bond Steet 37327, BS1 3LZ Bristol (Wielka Brytania)
Whiteladies Road , BS8 2PH Bristol (Wielka Brytania)
Cribbs Causeway , BS34 5DG Bristol (Wielka Brytania)
Cannon Street/Whitson St , Bristol (Wielka Brytania)
Emerson Way , BS16 7AE Bristol (Wielka Brytania)
Bristol (Wielka Brytania)
Leisure Road , BS15 9NR Bristol (Wielka Brytania)
Park Ave , BS32 4SD Bristol (Wielka Brytania)
Rupert St , Bristol (Wielka Brytania)
Queens Road , BS8 Bristol (Wielka Brytania)
Coldharbour Lane , BS16 1QD Bristol (Wielka Brytania)
Filton Rd , BS16 1ZG Bristol (Wielka Brytania)
Coldharbour Ln 510 , BS161ZP Bristol (Wielka Brytania)
W Town Ln 9, BS4 5DA Bristol (Wielka Brytania)
Bristol (Wielka Brytania)
Bristol (Wielka Brytania)
High St 10, BS31 Bristol (Wielka Brytania)
Bath Rd 500, BS31 3HJ Bristol (Wielka Brytania)

Porównaj Barnsley i Bristol

22,14 zł
20,34 zł
Barnsley
Bristol
Przejazd taksówką w lokalizacji: Barnsley jest 9% droższy niż w lokalizacji: Bristol.
9,90 zł
8,42 zł
Barnsley
Bristol
Przejazd autobusem w lokalizacji: Barnsley jest 15% droższy niż w lokalizacji: Bristol.
14,85 zł
18,57 zł
Barnsley
Bristol
Duży kufel piwa w lokalizacji: Barnsley jest 21% tańszy niż w lokalizacji: Bristol.
4,95 zł
5,84 zł
Barnsley
Bristol
1 litr wody w lokalizacji: Barnsley jest 16% tańszy niż w lokalizacji: Bristol.
24,76 zł
35,57 zł
Barnsley
Bristol
Pełny posiłek w lokalizacji: Barnsley jest 31% tańszy niż w lokalizacji: Bristol.

Kontynuuj swoją podróż

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.