Bus Bangor Wexford: Rozkład jazdy PKS

Autobus Bangor ↔ Wexford: Znajdź na CheckmyBus najtańszy bilet

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
2094 Firm - 5 662 876 Połączeń
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Fakty o autobusie z Bangor do Wexford

Najtańsze połączenie223,73 zł
Najszybsze połączenie10h 55m
Najwcześniejszy przejazd23:50
Najpóźniejszy pojazd23:50
Codzienne połączenia1 Ø
Dystans185,9 km
Firmy autobusoweNational Express

Najtańsze połączenie z Bangor do Wexford

Today
Tomorrow
11.07
12.07
13.07
14.07

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

 • National Express
  23:50
  Bangor
  Czas jazdy 10h 55m
  10:45
  Wexford Dworzec (O'Hanrahan)
  od223,73 zł

Najtańsze połączenie z Wexford do Bangor

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

 • National Express
  15:00
  Wexford Dworzec (O'Hanrahan)
  Czas jazdy 10h 25m
  01:25
  Bangor
  od223,73 zł

Informacje o połączeniach autobusowych, udogodnieniach i obsłudze

Poszukujesz autobusu na trasie: Bangor - Wexford? W takim razie skorzystaj z naszej bazy danych, aby znaleźć dogodne oferty. Jeśli chcesz sprawnie dostać się na miejsce, wybierz najszybszy autobus z oferty firmy . Jest sporo połączeń, które mogą zająć więcej czasu jednak często okazuje się, że są to oferty najbardziej opłacalne. Jeśli więc chcesz zaoszczędzić w ramach Twojej podróży Wexford - Bangor, zerezerwuj bilet na połączenie najbardziej opłacalne, zaczynające się od 223,73 zł. Bądź ostrożny: jeśli będziesz zwlekać z kupnem biletu lub robisz to w czasie dużego popytu, opłaty mogą być wyższe. Nic prostrzego: Kliknij "Znajdź połączenie" i wybierz kurs!
Znalezienie taniego biletu autobusowego z Bangor do Wexford może okazać się wyzwaniem, jeśli nie wiemy, gdzie szukać. Dlatego właśnie jesteśmy my – aby pomóc Ci w wyborze najlepszego przejazdu. Dzięki naszej bazie danych możesz sprawdzić dostępne oferty i wybrać najkorzystniejszą z nich. Wybierz najszybszą opcję przejazdu, jeżeli się spieszysz, zwróć uwagę na najbardziej korzystne połączenia, jeżeli chcesz zaoszczędzić albo zerknij na udogodnienia w autokarze, jeśli cenisz sobie komfort przejazdu. Obecnie klimatyzacja, dodatkowa przestrzeń na nogi czy dostęp do napojów stają się standardem, jednak niektórzy przewoźnicy oferują dodatkowe udogodnienia, takie jak Internet i gniazdka. Wprowadź punkt swojego wyjazdu oraz miejsce docelowe podróży i jej datę, a następnie pozwól naszej wyszukiwarce działać. Wybierając przykładowo połączenie z Wexford do Bangor, darmowe Wi-Fi znajdzie się w autokarach takich przewoźników, jak National Express. Dzięki naszej bazie danych znajdziesz najlepszą opcję przejazdu między Bangor i Wexford, która będzie bardziej komfortowa niż pociąg lub samolot.
Podróżowanie autobusem jest jedną z najtańszych opcji, które pozwolą Ci odwiedzić rodzinę albo wyjechać na zagraniczną wycieczkę. Na przejazd z Bangor do Wexford można kupić bilety w cenie wynoszącej nawet 223,73 zł. Nasza rekomendacja: dokonując zakupu na ostatnią chwilę musisz liczyć się z tym, że ceny nie będą już tak atrakcyjne. Porównaj oferty w zależności od godziny wyjazdu, szczególnie jeśli nie musisz rozpocząć podróży o konkretnej godzinie. Pozwoli Ci to dokonać oszczędności.

Przystanki autobusowe w Bangor i Wexford

Stacje
Trinity Street , Wexford (Irlandia)
Redmond Pl , Wexford (Irlandia)

Porównaj Bangor i Wexford

Kontynuuj swoją podróż

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.