Bus Bad Urach Darmstadt: Rozkład jazdy PKS

Autobus Bad Urach ↔ Darmstadt: Znajdź na CheckmyBus najtańszy bilet

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
2094 Firm - 5 661 800 Połączeń
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Fakty o autobusie z Bad Urach do Darmstadt

Najtańsze połączenie111,50 zł
Najszybsze połączenie6h 55m
Najwcześniejszy przejazd07:40
Najpóźniejszy pojazd07:40
Codzienne połączenia1 Ø
Dystans162,3 km
Firmy autobusoweFlixBus

Najtańsze połączenie z Bad Urach do Darmstadt

Today
Tomorrow
09.07
10.07
11.07
12.07

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • FlixBus
    07:40
    Bad Urach Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 6h 55m
    14:35
    Darmstadt - Bus Stop Zweifalltorweg Central Station
    od111,50 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Bad Urach do Darmstadt

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

  • Deutsche Bahn
    08:20
    Bad Urach
    Czas jazdy 3h 2m
    11:22
    Darmstadt
    od106,68 zł
  • Deutsche Bahn
    08:16
    Bad Urach
    Czas jazdy 3h 6m
    11:22
    Darmstadt
    od106,68 zł
  • Deutsche Bahn
    12:55
    Bad Urach
    Czas jazdy 2h 27m
    15:22
    Darmstadt
    od115,61 zł
  • Deutsche Bahn
    10:55
    Bad Urach
    Czas jazdy 2h 27m
    13:22
    Darmstadt
    od115,61 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Bad Urach do Darmstadt

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    10:40
    Bad Urach
    Czas jazdy 3h 50m
    14:30
    Darmstadt
    od71,42 zł

Najtańsze połączenie z Darmstadt do Bad Urach

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • FlixBus
    12:40
    Darmstadt - Bus Stop Zweifalltorweg Central Station
    Czas jazdy 8h 50m
    21:30
    Bad Urach Dworzec Główny Autobusowy
    od89,18 zł
  • FlixBus
    01:30
    Darmstadt - Bus Stop Zweifalltorweg Central Station
    Czas jazdy 8h 45m
    10:15
    Bad Urach Dworzec Główny Autobusowy
    od98,11 zł
  • FlixBus
    01:50
    Darmstadt - Bus Stop Zweifalltorweg Central Station
    Czas jazdy 8h 25m
    10:15
    Bad Urach Dworzec Główny Autobusowy
    od124,89 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Darmstadt do Bad Urach

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

  • Deutsche Bahn
    22:12
    Darmstadt
    Czas jazdy 3h 23m
    01:35
    Bad Urach
    od106,68 zł
  • Deutsche Bahn
    20:37
    Darmstadt
    Czas jazdy 2h 58m
    23:35
    Bad Urach
    od106,68 zł
  • Deutsche Bahn
    22:12
    Darmstadt
    Czas jazdy 3h 21m
    01:33
    Bad Urach
    od106,68 zł
  • Deutsche Bahn
    20:37
    Darmstadt
    Czas jazdy 2h 56m
    23:33
    Bad Urach
    od106,68 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Darmstadt do Bad Urach

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    18:00
    Darmstadt
    Czas jazdy 2h 30m
    20:30
    Bad Urach
    od44,64 zł

Informacje o połączeniach autobusowych, udogodnieniach i obsłudze

Jeśli chcesz skorzystać z połączenia autobusowego na trasie: Bad Urach - Darmstadt, możesz wybrać różne opcje wyszukiwania online. Jeśli się spieszysz zarezerwuj kurs firmy . W kwestii cen, zwykle bilety na trasę: Darmstadt - Bad Urach są w systemie rezerwacji dostępne od 111,50 zł. W czasie zwiększonego ruchu i popytu na bilety jednak, możesz zapłacić więcej. Pamiętaj, że porównanie cen zawsze się opłaca! Dlatego wpisz szukane miejscowości i po prostu kiknij przycisk "Zobacz ofertę"!
Wybór autobusu, jako środka transportu wakacyjnej podróży staje się coraz bardziej popularny. Autokary są nie tylko niedrogie , ale też przyjazne środowisku naturalnemu. Podróżowania autobusem stało się również tak wygodne, jak w przypadku samolotu lub pociągu. W ostatnich latach przewoźnicy autobusowi zaczęli zwracać większą wagę na benefity dla podróżnych, takie jak Internet bezprzewodowy i gniazdka elektryczne. Sprawdzając wyniki wyszukiwania na naszej stronie można od razu zobaczyć, jakie benefity oferuje przewoźnik. Dla przykładu, kontakty znajdują się na pokładach autokarów firm: FlixBus. Liberalne podejście do przewożonego bagażu to również domena nowoczesnych przewoźników. Twoja podróż z Darmstadt do Bad Urach może okazać się zdecydowanie łatwiejsza, jeśli sprawdzisz wszystkie szczegóły przed wyjazdem. Zwróć uwagę, gdzie znajdują się postoje autobusowe w obu miastach, zanotuj czas odjazdu i zarezerwuj najlepszą opcję. Możesz skorzystać ze strony CheckMyBus aby zapoznać się ze zniżkami na przejazdy Bad Urach – Darmstadt.
Przed wybraniem autokaru międzymiastowego należy rozważyć dwie rzeczy. Po pierwsze ceny. Bilet na podróż z Bad Urach do Darmstadt możesz kupić już za 111,50 zł. Pamiętaj, że duże znaczenie ma w tym przypadku to, czy transakcję zrealizujesz z wyprzedzeniem czy na ostatnią chwilę. Druga kwestia dotyczy czasu podróży. W przypadku . U innych przewoźników przejazd może zająć Ci więcej czasu.

Przystanki autobusowe w Bad Urach i Darmstadt

Stacje
Zweifalltorweg , 64293 Darmstadt (Niemcy)
Poststraße 7, 64293 Darmstadt (Niemcy)

Porównaj Bad Urach i Darmstadt

23,21 zł
22,32 zł
Bad Urach
Darmstadt
Przejazd taksówką w lokalizacji: Bad Urach jest 4% droższy niż w lokalizacji: Darmstadt.
12,50 zł
9,37 zł
Bad Urach
Darmstadt
Przejazd autobusem w lokalizacji: Bad Urach jest 26% droższy niż w lokalizacji: Darmstadt.
16,96 zł
15,40 zł
Bad Urach
Darmstadt
Duży kufel piwa w lokalizacji: Bad Urach jest 10% droższy niż w lokalizacji: Darmstadt.
1,30 zł
2,07 zł
Bad Urach
Darmstadt
1 litr wody w lokalizacji: Bad Urach jest 38% tańszy niż w lokalizacji: Darmstadt.
29,45 zł
28,90 zł
Bad Urach
Darmstadt
Pełny posiłek w lokalizacji: Bad Urach jest 2% droższy niż w lokalizacji: Darmstadt.

Kontynuuj swoją podróż

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.