calendar
Więcej opcji wyszukiwania
541 Firm - 1 370 522 Połączeń

Bus Zadar: Rozkład jazdy PKS

PKS Zadar - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Szukasz odpowiedni autobus ,który Ci najlepiej odpowiada? Jeden który możesz najtaniej rezerwować? CheckMyBus może Ci pomóc! Pokażemy Państwu nie tylko najtańszy autobus z i do miasta: Zadar, lecz również wszystkie przystanki autobusów, jak: Zadar, Brala Trade, Zadar - Ulica Kralja Tvrtka, Zadar albo Zadar - Dworzec Autobusowy. Proszę tylko połączenie autobusowe wybrać, podaj dzień podróży i kliknij tylko na "Znajdź teraz!" Otrzymasz przegląd wszystkich dostępnych autobusów i wszystkie dane jak: cena, wyposażenie, czas trwania podróży lub czas wyjazdu. Zdecyduj sam, czy wybierasz Autotrans, FlixBus albo Eurolines Germany i rezerwujesz Twoje bilety autobusowe bezpośrednio online!

Autobusy z
Zadar

Rozkład jazdy dla Zadar
Odjazd: 25 marca 2017

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
16:00
Zadar
Jasenice
Autotrans
 
 
Stacje:
Zadar → Jasenice
 
  
 
17:00
Zadar
Hannover
Autotrans
 
 
Stacje:
Zadar → Hannover
 
  
 
17:00
Zadar - Dworzec Autobusowy
Berlin
Eurolines Germany
 
 
Stacje:
Zadar → Berlin
 
  
 
17:30
Zadar
Split
Autotrans
 
 
Stacje:
Zadar → Split
 
  
 
18:00
Zadar
Kolonia/Bonn Lotnisko
Autotrans
 
 
Stacje:
Zadar → Kolonia/Bonn Lotnisko
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Zadar

Rozklad jazdy dla Zadar
Przyjazd: 25 marca 2017

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
20:00
Zadar
Zagrzeb
Autotrans
 
 
Stacje:
Zagrzeb → Zadar
 
  
 
20:10
Zadar
Crikvenica
Autotrans
 
 
Stacje:
Crikvenica → Zadar
 
  
 
22:05
Zadar
Drage
Autotrans
 
 
Stacje:
Drage → Zadar
 
  
 
22:30
Zadar
Zagrzeb
Autotrans
 
 
Stacje:
Zagrzeb → Zadar
 
  

Zadar: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Zadar
    Ul. Ante Starčevića 2, 23000 Zadar
  • Zadar - Dworzec Autobusowy
    Ulica kralja Tvrtka 6 Zadar
  • Zadar - Ulica Kralja Tvrtka
    Ulica Kralja Tvrtka 2, 23000 Zadar
  • Zadar, Brala Trade
    Zaseok Grgurice 5, 23242 Zadar