Autobusy w USA i nie tylko!

Znajdź i porównaj ceny oraz ofertę wszystkich firmy autokarowych na CheckMyBus

calendar
Więcej opcji wyszukiwania
625 Firm - 1 449 929 Połączeń
Najlepsze ofertyPorównaj i zaoszczędź średnio 70 %
Najlepsze połączeniaDopasowane wyniki na całym świecie
Prosto i przejrzyścieWyszukaj jednym kliknięciem
New-York City panoramę

USA to cel wymarzonej podróży dla bardzo wielu osób na całym świecie. Pomiędzy wschodnim i zachodnim wybrzeżem, można znaleźć wspaniałe parki narodowe, cuda natury, jak chociażby Wielki Kanion oraz miasta. Los Angeles, Las Vegas, Filadelfia, no i oczywiście Nowy Jork. Dzieci będą zachwycone, mogąc odwiedzić Disneyland albo inny z wielu parków rozrywki. Dorośli natomiast docenią przyrodę i kulturę, która na żywo wygląda trochę inaczej niż w filmach.

Jadąc do Ameryki, koniecznie trzeba zobaczyć Nowy Jork. Wielkie jabłko, jak mówią o nim miejscowi, czeka na Ciebie. Po całym dniu zwiedzania i zakupów zostaw sobie siły, bo wieczorem trzeba zobaczyć musical na Broadwayu i wpaść do baru. Przepłyń promem na Liberty Island, żeby zobaczyć z bliska Statuę Wolności. Przejdź się alejkami Central Park, albo pójdź na mecz w Madison Square Garden. Miasto, które nigdy nie zasypia, spełni oczekiwania każdego. Jeśli twój szlak wiedzie dalej na zachód, wtedy Boston, Filadelfia i Chicago będą po drodze. Znajdziesz w nich niezliczone muzea i zabytki. Jeśli wybierasz się na południe, koniecznie musisz udać się do Teksasu. Prawdziwych kowbojów spotkasz w Dallas i Houston. Jeśli od kowbojskiego południa wolisz bardziej zrelaksowaną atmosferę, to w Kaliforni, na zachodnim wybrzeżu poczujesz się jak w domu. Odwiedź Hollywood, by zobaczyć, gdzie mieszkają sławni i bogaci. Albo pojedź do San Francisco, kolebki hippisów. Powiadają, że w południowej Kalifornii nigdy nie pada, więc warto wpleść w plany pobyt na plaży. Jeśli pragniesz się rozerwać, Las Vegas to odpowiednie miejsce. Spróbuj szczęścia grając na automatach, albo zmierz się z najlepszymi w turnieju blackjacka. Nawet jeśli nie pociąga Cię hazard, Las Vegas to miejsce które trzeba koniecznie zobaczyć. Niesamowite hotele, rewie i atmosfera na Las Vegas Strip robią wrażenie.

Autokar to w USA środek transportu z bardzo dużymi tradycjami. Na CheckMyBus porównasz oferty różnych przewoźników w Ameryce i wybierzesz odpowiadające Ci połączenie. Znajdziesz wszystkie informacje, potrzebne by zarezerwować podróż autobusem przez Stany Zjednoczone. Poznasz rozkład jazdy, dowiesz się gdzie znajdują się dworce, jak wyposażone są autobusy i wiele więcej. Niezależnie od tego gdzie jesteś, podróż autokarem jest tania i wygodna!.


Miasta obsługiwane przez najwięcej linii autokarowych w USA

Miasto
Ilość połączeń
Przewoźnicy
3443
8
1452
8
1782
4
1119
9
1831
3
1788
3
1518
3
919
6
1562
2
1511
2
1498
2
Miasto
Ilość połączeń
Przewoźnicy
1478
2
1371
2
1264
2
811
5
569
6
564
6