calendar
Więcej opcji wyszukiwania
342 Firm - 731 870 Połączeń

Bus Swansea: Rozkład jazdy PKS

PKS Swansea - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Znajdź autobus do (lub) z Berlina, który najbardziej Ci odpowiada! Sprawdź wszystkie dostępne połączenie autobusowe i wszystkie przystanki. Masz wybór, podróżuj od Swansea City Centre, Swansea Universytet - Bay Campus or Swansea Universytet. Co jest dla Ciebie ważne? Czy wyposażenie, cena, czas trwania podróży lub czas wyjazdu. Porównaj na CheckMyBus połączenie autobusowe od Greyhound UK, megabus and National Express i zdecyduj sam, z którym autokarem chcesz jechać.

Autobusy z
Swansea

Rozkład jazdy dla Swansea
Odjazd: 24 lipca 2016

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
07:00
Swansea City Centre
Bristol
National Express
 
 
Stacje:
Swansea → Bristol
 
  
 
07:20
Swansea City Centre
Londyn
National Express
 
 
Stacje:
Swansea → Londyn
 
  
 
08:00
Swansea City Centre
Cardiff
National Express
 
 
Stacje:
Swansea → Cardiff
 
  
 
08:00
Swansea City Centre
Londyn
Eurolines UK
 
 
Stacje:
Swansea → Londyn
 
  
 
08:40
Swansea City Centre
Londyn
National Express
 
 
Stacje:
Swansea → Londyn
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Swansea

Rozklad jazdy dla Swansea
Przyjazd: 24 lipca 2016

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
10:40
Swansea City Centre
Bristol
megabus
 
 
Stacje:
Bristol → Swansea
 
  
 
11:30
Swansea City Centre
Cardiff
National Express
 
 
Stacje:
Cardiff → Swansea
 
  
 
13:15
Swansea City Centre
Cardiff
National Express
 
 
Stacje:
Cardiff → Swansea
 
  
 
15:15
Swansea City Centre
Londyn
Eurolines UK
 
 
Stacje:
Londyn → Swansea
 
  
 
15:15
Swansea City Centre
Bristol
National Express
 
 
Stacje:
Bristol → Swansea
 
  
 póżniej 

Swansea: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Swansea City Centre
    The Quadrant Shopping Centre Swansea
    Swansea City Centre
  • Swansea Universytet
    Singleton Park Swansea
    Swansea Universytet
  • Swansea Universytet - Bay Campus
    Fabian Way, SA1 Swansea
    Swansea Universytet - Bay Campus

Rozkład jazdy dla Swansea: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Swansea i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Wielka Brytania)
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
6
3
od 26,02 zł w National Express
10
2
od 28,62 zł w megabus
8
2
od 36,42 zł w megabus
4
2
od 62,44 zł w megabus
4
1
od 156,10 zł w National Express
8
2
od 28,62 zł w megabus
2
1
od 176,40 zł w Eurolines UK
2
1
od 62,44 zł w megabus
4
1
od 123,32 zł w National Express
2
1
od 62,44 zł w megabus
4
2
od 36,42 zł w megabus

Międzynarodowe połączenia autokarowe
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
2
1
od 127,48 zł w megabus