calendar
Dalsze opcje
314 Firm - 694 376 Połączeń

CheckMyBus: Wyszukiwarka dla autobusów i jej partnerzy

W ciągu kilku sekund znaleźć odpowiedni autobus i wszystko połączyć z różnymi atrakcjami!

CheckMyBus poleca:

HOTELS

hotel.de Połącz Twoją podróż autobusem z noclegiem! Z hotel.de możesz znależć nawet najbliższy hotel do dworca autobusowego. Po prostu n.p. "Berlin Dworzec Główny" wpisać i już spisz blisko przystanku przyjazdu lub wyjazdu.

...do www.hotel.de


Frankfurt Central Hostel Po Twojej podróży autobusem jesteś we Frankfurcie nad Menem w i Frankfurt Central Hostel to nie tylko dobre miejsce na pobyt, ale również doskonałe miejsce do zwiedzania miasta.

...do www.frankfurt-central-hostel.com


Smart Stay Hostel Munich City Smart Stay Hostel Munich City znajduje się w samym centrum Monachium. Po podróży autobusem polecamy tutaj najpierw ten niezwykły hotel poznać bliżej. Hotel został całkowicie odnowiony w 2012 roku i zapewnia absolutny odpoczynek.

...do www.munichcity.smart-stay.de


five elements Hostel Frankfurt Po przyjeżdzie autobusem do Frankfurtu nad Menem, Hotel położony jest tuż za rogiem! Five elements Hostel we Frankfurcie nad Menem: Oprócz 24/7 otwartego baru i recepcji, skorzystają tutaj Państwo z bardzo centralnej lokalizacji.

...do www.5elementshostel.de


Central Globetrotter Hostel Wygodne i bardzo tano podróżujesz Autobusem do Lipska. Wygodne i bardzo tanie spią Państwo w Lipsku! Zaledwie 350 metrów od przystanku: Central Globetrotter Hostel. Hotel oferuje w pełni wyposażoną kuchnię i bezpłatny WiFi.

...do www.globetrotter-leipzig.de


Backpacker Network Germany Obojętnie gdzie autobusem przyjedziesz, możesz przez firme German-Hostels, zawsze Twój hotel znaleźć. Skorzystaj z super usług, z unikalnych pokojów i z bezkonkurencyjnych cen.

...do www.german-hostels.de


Hostel Louise 20 Hostel Louise 20 znajduje się w Dreznie bezpośrednio nad bardzo znaną piwiarni "Planwirtschaft". Restauracje, cluby i galerie znajdują się w pobliżu schroniska (hostelu). Tylko rzut kamieniem: Drezno Dworzec Neustadt, tylko 800 m!

...do www.louise20.deMIASTA

Bundesstadt Bonn Autobusem do Bonn, miejsce urodzenia Beethovena. Każdy, kto podróżuje do Bonn znajduje dobre możliwośći. Od wielkiego wydarzenia "Rhein in Flammen" do licznych imprez kulturalnych, Bonn ma wiele do zaoferowania.

...do www.bonn.de


Seestadt Bremerhaven Odkryj szerokie plaże nad Morzem Północnym. Jedż do Bremerhaven! Autobusem przyjazne dla środowiska nad Morze Północne .Poznaj te nadmorskie miasto, które zostałó wyróżnione nawet przez NordWest Award 2014.

...do www.bremerhaven.de


TouristInfoZwickau Podróżuj autobusem do Zwickau i nie możesz zdecydować gdzie iść? Najnowsze wydarzenia, targowiska i wszystkie informacje miasta można znaleźć najszybciej na Kultour Z. Zwickau!

...do www.zwickautourist.deWIĘCEJ CHECKMYBUS PARTNERÓW

smart move Autobus i autokar są najlepszym środkiem transportu, skupiającym wiele zalet. Podróżowanie nimi jest ekologiczne i nieszkodliwe dla klimatu, zmniejsza zanieczyszczenie powietrza i tłok na drogach ,a także poprawia bezpieczeństwo. To wszystko bez dodatkowych kosztów dla podatników. Smart Move jest porozumieniem, zapoczątkowanym w 2009 roku przez IRU oraz Busworld i ma na calu zwiększanie świadomości na temat powyższych zalet podróżowania autobusem, tak by popularyzować ten środek transportu. Wspiera je ponad 100 partnerów z branży przewozów autobusowych i transportu drogowego.

...do www.busandcoach.travel


fluege.de Pokaż wszystkie oferty lotów za pomocą jednego kliknięcia. Podczas CheckMyBus pokazuje najlepsze autobusy na lotnisko, można przeglądnąć na fluege.de, różnych firm tanich lotów, last minute wakacji i dużo więcej.

...do www.fluege.de


billiger-mietwagen.de Autobusem po autostradzie i w mieście jeździć wygodnie ładnym wynajętym samochodem? billiger-mietwagen.de udostępnia za darmo największe porównanie wynajmu samochodów w Niemczech.

...do www.billiger-mietwagen.de


getyourguide Na GetYourGuide znajdziesz liczne zajęcia i wycieczki, aby Twoją podróż jeszcze bardziej atrakcyjnie przeżywać. Gdy cel zostanie autobusem osiągnięty, GetYourGuide pokarze i sugeruje zaraz, co możesz tutaj zrobić.

...do www.getyourguide.de


Rostocker Messe- und Stadthallengesellschaft mbH Wizyta targów! Do Rostock można łatwo dojechać autobusem, z dworca głównego na targi w tylko 20 Min. Targi w Rostocku oferóją często wielkie bardzo atrakcyjnie i kompleksowe Imprezy.

...do www.messe-und-stadthalle.de


Airport Nürnberg Kto przyjedzie autobusem na lotnisko w Norymberdze, to ma naprawde tylko kilka kroków do następnej podróży! Lotnisko znajduje się w pierwszej 10 największych niemieckich lotniskach. Z Norymbergii można dotrzeć do 300 miejsc na całym świecie.

...do www.airport-nuernberg.de


ERFAHRE Hamburg Autobus: najbardziej przyjazny transport dla środowiska! Jeśli pójdziesz do Hamburga, to jeszcze długo nie kończysz być przyjazny dla środowiska! Z POZNAJ Hamburg masz możliwość eBike, e-skuter lub Twizy do wynajęcia i te miasto hanzeatyckie elektrycznie zwiedzić.

...do www.erfahre.com