calendar
Więcej opcji wyszukiwania
541 Firm - 1 108 266 Połączeń

Bus Reims: Rozkład jazdy PKS

PKS Reims - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Obojętnie jeśli chcesz jechać do lub z Berlina, autobusem dotrzesz wszędzie i najlepszymi cenami! SemiTimeS, megabus i Eurolines Germany - są operatorami z którymi podróżujesz wygodnie z Reims - Rue du Général Estienne, Reims, Gare TGV, Reims Dworzec Główny albo Reims - Rue André Pingat. Z CheckMyBus wyszukiwarką do autobusów, znajdziesz zawsze najtańszy autobus. Możesz kupić bilet tutaj zaraz online!

Autobusy z
Reims

Rozkład jazdy dla Reims
Odjazd: 24 lutego 2017

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
17:10
Reims Dworzec Główny
Bruksela Lotnisko
FlixBus
 
 
Stacje:
Reims → Bruksela Lotnisko
 
  
 
17:55
Reims Dworzec Główny
Paryż
OUIBUS
 
 
Stacje:
Reims → Paryż
 
  
 
18:10
Reims Dworzec Główny
Charleville-Mézières
FlixBus
 
 
Stacje:
Reims → Charleville-Mézières
 
  
 
18:30
Reims, Gare TGV
Orleans
isilines
 
 
Stacje:
Reims → Orleans
 
  
 
18:30
Reims - Rue André Pingat
Paryż
Eurolines France
 
 
Stacje:
Reims → Paryż
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Reims

Rozklad jazdy dla Reims
Przyjazd: 24 lutego 2017

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
19:35
Reims Dworzec Główny
Charleville-Mézières
FlixBus
 
 
Stacje:
Charleville-Mézières → Reims
 
  
 
20:15
Reims, Gare TGV
Paryż
isilines
 
 
Stacje:
Paryż → Reims
 
  
 
20:55
Reims Dworzec Główny
Paryż
OUIBUS
 
 
Stacje:
Paryż → Reims
 
  
 
21:25
Reims, Gare TGV
Lille
isilines
 
 
Stacje:
Lille → Reims
 
  

Reims: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Reims - Rue André Pingat
    Rue André Pingat 8-12, 51100 Reims
  • Reims - Rue du Général Estienne
    Rue du Général Estienne, 51100 Reims
  • Reims Dworzec Główny
    Cour de la Gare, 51100 Reims
  • Reims, Gare TGV
    Route de Sacy, 51430 Reims