calendar
Więcej opcji wyszukiwania
509 Firm - 1 167 183 Połączeń

Bus Praga: Rozkład jazdy PKS

PKS Praga - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Praga

Jeśli zastanawia Cię dlaczego Praga jest nazywana „małym Paryżem”, to wizyta w tym mieście rozwieje Twoje wątpliwości. Spacer po ulicach starego miasta, położonego niedaleko Hradzczanów, największego w Europie kompleksu zamkowego i rzut oka na słynny zegar astronomiczny Orloj, sprawią że przeniesiesz się do innej epoki. Przejście Mostem Karola i podziwianie gotyckiej zabudowy tego liczącego ponad tysiąc lat miasta pozwoli w pełni docenić uroki Pragi. Nic dziwnego, że ta gościnna metropolia przyciąga każdego roku miliony turystów.

Pomimo, że Praga jest dość stara, to jest jednym z najlepiej skomunikowanych drogowo miast w Europie. Wielu turystów decyduje się przyjechać do Pragi autobusem, bo to wygodny i szybki sposób dotarcia do stolicy Czech. My proponujemy Ci to samo! Na CheckMyBus znajdziesz dogodne połączenia, oferowane przez wielu europejskich przewoźników. PolskiBus, FlixBus, Eurolines CZ, OneBus i RegioJet / Student Agency oferują tanie bilety na autobusy do Pragi. W mieście jest wiele dworców, ale większość autokarów zatrzymuje się na Praga ÚAN Florenc i Praga Ringhofferova. Dzięki ich centralnemu położeniu, łatwo dotrzesz do hotelu lub prosto na stare miasto!

Autobusy z
Pragi

Rozkład jazdy dla Pragi
Odjazd: 23 stycznia 2017

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
08:45
Praga Hradčanská
Karlowe Wary
RegioJet
 
 
Stacje:
Praga → Karlowe Wary
 
  
 
09:00
Praga ÚAN Florenc
Rostock
Eurolines Czech Republic
 
 
Stacje:
Praga → Rostock
 
  
 
09:00
Praga - Na Knížecí
Česká Třebová
RegioJet
 
 
Stacje:
Praga → Česká Třebová
 
  
 
09:00
Praga Dworzec Główny
Brunszwik
FlixBus
 
 
Stacje:
Praga → Brunszwik
 
  
 
09:00
Praga Dworzec Główny
Praga Lotnisko
Terravision
 
 
Stacje:
PragaPraga Lotnisko
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Pragi

Rozkład jazdy dla Pragi
Przyjazd: 23 stycznia 2017

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
09:50
Praga Dworzec Główny
Praga Lotnisko
Terravision
 
 
Stacje:
Praga LotniskoPraga
 
  
 
10:05
Praga - Černý Most
Liberec
RegioJet
 
 
Stacje:
Liberec → Praga
 
  
 
10:20
Praga Dworzec Główny
Praga Lotnisko
Terravision
 
 
Stacje:
Praga LotniskoPraga
 
  
 
10:50
Praga Dworzec Główny
Praga Lotnisko
Terravision
 
 
Stacje:
Praga LotniskoPraga
 
  
 
11:05
Praga - Černý Most
Liberec
RegioJet
 
 
Stacje:
Liberec → Praga
 
  
 póżniej 

Praga: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Praga - Černý Most
    Bryksova, 198 00 Praga
    Praga - Černý Most
  • Praga - Na Knížecí
    Za Ženskými domovy 124/3, 150 00 Praga
    Praga - Na Knížecí
  • Praga Dworzec Główny
    Wilsonova Str. Praga
    Praga Dworzec Główny
  • Praga Hradčanská
    Milady Horákové 115/107, 160 00 Praga
    Praga Hradčanská
  • Praga Metro Mustek
    U Františkánů Jungmannovo náměstí 18, 110 00 Praga
    Praga Metro Mustek
  • Praga Ringhofferova
    K metru Praga
    Praga Ringhofferova
  • Praga Roztyly
    Tomíčkova 2234, 148 00 Praga
    Praga Roztyly
  • Praga ÚAN Florenc
    Křižíkova 6, 186 00 Praga
    Praga ÚAN Florenc