calendar
Dalsze opcje
314 Firm - 694 380 Połączeń

Bus Praga: Rozkład jazdy PKS

PKS Praga - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Praga

Jeśli zastanawia Cię dlaczego Praga jest nazywana „małym Paryżem”, to wizyta w tym mieście rozwieje Twoje wątpliwości. Spacer po ulicach starego miasta, położonego niedaleko Hradzczanów, największego w Europie kompleksu zamkowego i rzut oka na słynny zegar astronomiczny Orloj, sprawią że przeniesiesz się do innej epoki. Przejście Mostem Karola i podziwianie gotyckiej zabudowy tego liczącego ponad tysiąc lat miasta pozwoli w pełni docenić uroki Pragi. Nic dziwnego, że ta gościnna metropolia przyciąga każdego roku miliony turystów.

Pomimo, że Praga jest dość stara, to jest jednym z najlepiej skomunikowanych drogowo miast w Europie. Wielu turystów decyduje się przyjechać do Pragi autobusem, bo to wygodny i szybki sposób dotarcia do stolicy Czech. My proponujemy Ci to samo! Na CheckMyBus znajdziesz dogodne połączenia, oferowane przez wielu europejskich przewoźników. PolskiBus, FlixBus, MeinFernbus, Eurolines CZ, OneBus, Student Agency i SemiTimeS oferują tanie bilety na autobusy do Pragi. W mieście jest wiele dworców, ale większość autokarów zatrzymuje się na Praga ÚAN Florenc i Praga Ringhofferova. Dzięki ich centralnemu położeniu, łatwo dotrzesz do hotelu lub prosto na stare miasto!

Autobusy z
Pragi

Rozkład jazdy dla Pragi
Odjazd: 30 maja 2016

  Wyjazd Przystanek Bus do Dostawca  
 
10:00
Praga ÚAN Florenc
Budapeszt
FlixBus
 
 
Stacje:
Praga → Budapeszt
 
   
 
10:15
Praga ÚAN Florenc
Salzburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Praga → Salzburg
 
   
 
10:30
Praga Dworzec Główny
Monachium
FlixBus
 
 
Stacje:
Praga → Monachium
 
   
 
10:55
Praga Dworzec Główny
Berlin
FlixBus
 
 
Stacje:
Praga → Berlin
 
   
 
11:00
Praga ÚAN Florenc
Monachium
FlixBus
 
 
Stacje:
Praga → Monachium
 
   
  póżniej  

Autobusy do
Pragi

Rozkład jazdy dla Pragi
Przyjazd: 30 maja 2016

  Pzyjazd Przystanek Bus z Dostawca  
 
12:00
Praga ÚAN Florenc
Drezno
Distribusion
 
 
Stacje:
Drezno → Praga
 
   
 
12:00
Praga ÚAN Florenc
Drezno
Eurolines Germany
 
 
Stacje:
Drezno → Praga
 
   
 
13:45
Praga ÚAN Florenc
Drezno
FlixBus
 
 
Stacje:
Drezno → Praga
 
   
 
14:15
Praga ÚAN Florenc
Berlin
FlixBus
 
 
Stacje:
Berlin → Praga
 
   
 
14:45
Praga Dworzec Główny
Wiedeń
FlixBus
 
 
Stacje:
Wiedeń → Praga
 
   
  póżniej  

Praga: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Praga Dworzec Główny
    Wilsonova Str. Praga
  • Praga Metro Mustek
    U Františkánů Jungmannovo náměstí 18, 110 00 Praga
  • Praga Ringhofferova
    K metru Praga
  • Praga ÚAN Florenc
    Křižíkova 6, 186 00 Praga

Rozkład jazdy dla Pragi: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Pragą i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Czechy)
Liczba połączeń
Operator autobusów
Cena
10
3
od 15,37 zł w MeinFernbus

Międzynarodowe połączenia autobusowe
Liczba połączeń
Operator autobusów
Cena
60
10
od 39,52 zł w Eurolines Germany
40
12
od 65,87 zł w Eurolines Germany
42
9
od 26,35 zł w OneBus
26
7
od 118,12 zł w FlixBus
34
8
od 61,48 zł w IC Bus
22
7
od 109,78 zł w FlixBus
18
7
od 57,09 zł w OneBus
16
7
od 57,09 zł w OneBus
20
6
od 92,22 zł w Eurolines Germany
20
9
od 57,09 zł w FlixBus
16
7
od 114,17 zł w FlixBus
16
6
od 131,74 zł w FlixBus
18
6
od 164,67 zł w FlixBus
20
5
od 636,72 zł w Bokolina
18
8
od 57,09 zł w OneBus