calendar
Więcej opcji wyszukiwania
413 Firm - 895 652 Połączeń

Bus Praga: Rozkład jazdy PKS

PKS Praga - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Praga

Jeśli zastanawia Cię dlaczego Praga jest nazywana „małym Paryżem”, to wizyta w tym mieście rozwieje Twoje wątpliwości. Spacer po ulicach starego miasta, położonego niedaleko Hradzczanów, największego w Europie kompleksu zamkowego i rzut oka na słynny zegar astronomiczny Orloj, sprawią że przeniesiesz się do innej epoki. Przejście Mostem Karola i podziwianie gotyckiej zabudowy tego liczącego ponad tysiąc lat miasta pozwoli w pełni docenić uroki Pragi. Nic dziwnego, że ta gościnna metropolia przyciąga każdego roku miliony turystów.

Pomimo, że Praga jest dość stara, to jest jednym z najlepiej skomunikowanych drogowo miast w Europie. Wielu turystów decyduje się przyjechać do Pragi autobusem, bo to wygodny i szybki sposób dotarcia do stolicy Czech. My proponujemy Ci to samo! Na CheckMyBus znajdziesz dogodne połączenia, oferowane przez wielu europejskich przewoźników. PolskiBus, FlixBus, MeinFernbus, Eurolines CZ, OneBus, Student Agency i SemiTimeS oferują tanie bilety na autobusy do Pragi. W mieście jest wiele dworców, ale większość autokarów zatrzymuje się na Praga ÚAN Florenc i Praga Ringhofferova. Dzięki ich centralnemu położeniu, łatwo dotrzesz do hotelu lub prosto na stare miasto!

Autobusy z
Pragi

Rozkład jazdy dla Pragi
Odjazd: 29 września 2016

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
18:00
Praga ÚAN Florenc
Drezno
Czech Transport
 
 
Stacje:
Praga → Drezno
 
  
 
18:00
Praga ÚAN Florenc
Wiedeń
FlixBus
 
 
Stacje:
Praga → Wiedeń
 
  
 
18:00
Praga ÚAN Florenc
Berlin
Eurolines Germany
 
 
Stacje:
Praga → Berlin
 
  
 
18:00
Praga ÚAN Florenc
Berlin
Eurolines Czech Republic
 
 
Stacje:
Praga → Berlin
 
  
 
18:00
Praga ÚAN Florenc
Drezno
Postbus
 
 
Stacje:
Praga → Drezno
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Pragi

Rozkład jazdy dla Pragi
Przyjazd: 29 września 2016

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
20:22
Praga Dworzec Główny
Kolín
FlixBus
 
 
Stacje:
Kolín → Praga
 
  
 
21:55
Praga ÚAN Florenc
Wiedeń
Eurolines Germany
 
 
Stacje:
Wiedeń → Praga
 
  
 
21:55
Praga ÚAN Florenc
Wiedeń
Eurolines Czech Republic
 
 
Stacje:
Wiedeń → Praga
 
  
 
22:15
Praga ÚAN Florenc
Bratysława
Eurolines Germany
 
 
Stacje:
Bratysława → Praga
 
  
 
22:15
Praga ÚAN Florenc
Bratysława
Eurolines Czech Republic
 
 
Stacje:
Bratysława → Praga
 
  
 póżniej 

Praga: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Praga Dworzec Główny
    Wilsonova Str. Praga
    Praga Dworzec Główny
  • Praga Metro Mustek
    U Františkánů Jungmannovo náměstí 18, 110 00 Praga
    Praga Metro Mustek
  • Praga Ringhofferova
    K metru Praga
    Praga Ringhofferova
  • Praga ÚAN Florenc
    Křižíkova 6, 186 00 Praga
    Praga ÚAN Florenc

Rozkład jazdy dla Pragi: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Pragą i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.


Międzynarodowe połączenia autokarowe
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
70
12
od 38,78 zł w Eurolines Germany
54
11
od 64,63 zł w Eurolines Germany
52
11
od 25,85 zł w OneBus
56
8
od 60,33 zł w IC Bus
38
8
od 90,49 zł w Eurolines Germany
26
7
od 115,91 zł w FlixBus
24
8
od 107,72 zł w FlixBus
30
8
od 77,56 zł w ECOLINES
20
8
od 129,27 zł w FlixBus
24
7
od 112,03 zł w FlixBus
26
6
od 249,92 zł w MeinFernbus
20
7
od 161,59 zł w FlixBus
26
8
od 56,02 zł w FlixBus
16
6
od 56,02 zł w OneBus
20
5
od 129,27 zł w FlixBus