calendar
Więcej opcji wyszukiwania
342 Firm - 732 314 Połączeń

Bus Praga: Rozkład jazdy PKS

PKS Praga - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Praga

Jeśli zastanawia Cię dlaczego Praga jest nazywana „małym Paryżem”, to wizyta w tym mieście rozwieje Twoje wątpliwości. Spacer po ulicach starego miasta, położonego niedaleko Hradzczanów, największego w Europie kompleksu zamkowego i rzut oka na słynny zegar astronomiczny Orloj, sprawią że przeniesiesz się do innej epoki. Przejście Mostem Karola i podziwianie gotyckiej zabudowy tego liczącego ponad tysiąc lat miasta pozwoli w pełni docenić uroki Pragi. Nic dziwnego, że ta gościnna metropolia przyciąga każdego roku miliony turystów.

Pomimo, że Praga jest dość stara, to jest jednym z najlepiej skomunikowanych drogowo miast w Europie. Wielu turystów decyduje się przyjechać do Pragi autobusem, bo to wygodny i szybki sposób dotarcia do stolicy Czech. My proponujemy Ci to samo! Na CheckMyBus znajdziesz dogodne połączenia, oferowane przez wielu europejskich przewoźników. PolskiBus, FlixBus, MeinFernbus, Eurolines CZ, OneBus, Student Agency i SemiTimeS oferują tanie bilety na autobusy do Pragi. W mieście jest wiele dworców, ale większość autokarów zatrzymuje się na Praga ÚAN Florenc i Praga Ringhofferova. Dzięki ich centralnemu położeniu, łatwo dotrzesz do hotelu lub prosto na stare miasto!

Autobusy z
Pragi

Rozkład jazdy dla Pragi
Odjazd: 29 lipca 2016

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
03:00
Praga ÚAN Florenc
Drezno
Distribusion
 
 
Stacje:
Praga → Drezno
 
  
 
03:05
Praga Dworzec Główny
Szczecin
FlixBus
 
 
Stacje:
Praga → Szczecin
 
  
 
03:15
Praga ÚAN Florenc
Lublana
FlixBus
 
 
Stacje:
Praga → Lublana
 
  
 
03:30
Praga ÚAN Florenc
Drezno Lotnisko
SemiTimeS
 
 
Stacje:
Praga → Drezno Lotnisko
 
  
 
03:30
Praga ÚAN Florenc
Szczecin
FlixBus
 
 
Stacje:
Praga → Szczecin
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Pragi

Rozkład jazdy dla Pragi
Przyjazd: 29 lipca 2016

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
04:05
Praga ÚAN Florenc
Drezno
FlixBus
 
 
Stacje:
Drezno → Praga
 
  
 
04:35
Praga Dworzec Główny
Drezno
FlixBus
 
 
Stacje:
Drezno → Praga
 
  
 
06:00
Praga ÚAN Florenc
Norymberga
Eurolines Germany
 
 
Stacje:
Norymberga → Praga
 
  
 
07:40
Praga Dworzec Główny
Wrocław
EuroTicket
 
 
Stacje:
Wrocław → Praga
 
  
 
08:30
Praga ÚAN Florenc
Norymberga
Eurolines Germany
 
 
Stacje:
Norymberga → Praga
 
  
 póżniej 

Praga: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Praga Dworzec Główny
    Wilsonova Str. Praga
    Praga Dworzec Główny
  • Praga Metro Mustek
    U Františkánů Jungmannovo náměstí 18, 110 00 Praga
    Praga Metro Mustek
  • Praga Ringhofferova
    K metru Praga
    Praga Ringhofferova
  • Praga ÚAN Florenc
    Křižíkova 6, 186 00 Praga
    Praga ÚAN Florenc

Rozkład jazdy dla Pragi: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Pragą i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.


Międzynarodowe połączenia autokarowe
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
64
11
od 39,30 zł w Eurolines Germany
40
10
od 65,50 zł w Eurolines Germany
46
10
od 26,20 zł w OneBus
26
7
od 91,70 zł w Eurolines Germany
38
7
od 61,13 zł w IC Bus
24
6
od 117,47 zł w FlixBus
22
7
od 109,17 zł w FlixBus
24
6
od 633,18 zł w Bokolina
20
7
od 163,75 zł w FlixBus
18
7
od 131,00 zł w FlixBus
22
9
od 56,77 zł w FlixBus
18
7
od 113,54 zł w FlixBus
16
6
od 56,77 zł w OneBus
20
6
od 253,27 zł w MeinFernbus