calendar
Więcej opcji wyszukiwania
487 Firm - 1 058 252 Połączeń

Bus Praga: Rozkład jazdy PKS

PKS Praga - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Praga

Jeśli zastanawia Cię dlaczego Praga jest nazywana „małym Paryżem”, to wizyta w tym mieście rozwieje Twoje wątpliwości. Spacer po ulicach starego miasta, położonego niedaleko Hradzczanów, największego w Europie kompleksu zamkowego i rzut oka na słynny zegar astronomiczny Orloj, sprawią że przeniesiesz się do innej epoki. Przejście Mostem Karola i podziwianie gotyckiej zabudowy tego liczącego ponad tysiąc lat miasta pozwoli w pełni docenić uroki Pragi. Nic dziwnego, że ta gościnna metropolia przyciąga każdego roku miliony turystów.

Pomimo, że Praga jest dość stara, to jest jednym z najlepiej skomunikowanych drogowo miast w Europie. Wielu turystów decyduje się przyjechać do Pragi autobusem, bo to wygodny i szybki sposób dotarcia do stolicy Czech. My proponujemy Ci to samo! Na CheckMyBus znajdziesz dogodne połączenia, oferowane przez wielu europejskich przewoźników. PolskiBus, FlixBus, MeinFernbus, Eurolines CZ, OneBus, Student Agency i SemiTimeS oferują tanie bilety na autobusy do Pragi. W mieście jest wiele dworców, ale większość autokarów zatrzymuje się na Praga ÚAN Florenc i Praga Ringhofferova. Dzięki ich centralnemu położeniu, łatwo dotrzesz do hotelu lub prosto na stare miasto!

Autobusy z
Pragi

Rozkład jazdy dla Pragi
Odjazd: 9 grudnia 2016

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
07:45
Praga ÚAN Florenc
Graz
FlixBus
 
 
Stacje:
Praga → Graz
 
  
 
08:00
Praga - Na Knížecí
Wiedeń Lotnisko
RegioJet
 
 
Stacje:
Praga → Wiedeń Lotnisko
 
  
 
08:00
Praga Dworzec Główny
Warszawa
PolskiBus
 
 
Stacje:
Praga → Warszawa
 
  
 
08:00
Praga ÚAN Florenc
Wiedeń
Eurolines Germany
 
 
Stacje:
Praga → Wiedeń
 
  
 
08:05
Praga ÚAN Florenc
Drezno
Czech Transport
 
 
Stacje:
Praga → Drezno
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Pragi

Rozkład jazdy dla Pragi
Przyjazd: 9 grudnia 2016

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
08:22
Praga Dworzec Główny
Kolín
FlixBus
 
 
Stacje:
Kolín → Praga
 
  
 
08:30
Praga ÚAN Florenc
Londyn
Eurolines Czech Republic
 
 
Stacje:
Londyn → Praga
 
  
 
08:55
Praga Hradčanská
Louny
RegioJet
 
 
Stacje:
Louny → Praga
 
  
 
09:05
Praga - Černý Most
Liberec
RegioJet
 
 
Stacje:
Liberec → Praga
 
  
 
09:10
Praga ÚAN Florenc
Louny
RegioJet
 
 
Stacje:
Louny → Praga
 
  
 póżniej 

Praga: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Praga - Černý Most
    Bryksova, 198 00 Praga
    Praga - Černý Most
  • Praga - Na Knížecí
    Za Ženskými domovy 124/3, 150 00 Praga
    Praga - Na Knížecí
  • Praga Dworzec Główny
    Wilsonova Str. Praga
    Praga Dworzec Główny
  • Praga Hradčanská
    Milady Horákové 115/107, 160 00 Praga
    Praga Hradčanská
  • Praga Metro Mustek
    U Františkánů Jungmannovo náměstí 18, 110 00 Praga
    Praga Metro Mustek
  • Praga Ringhofferova
    K metru Praga
    Praga Ringhofferova
  • Praga Roztyly
    Tomíčkova 2234, 148 00 Praga
    Praga Roztyly
  • Praga ÚAN Florenc
    Křižíkova 6, 186 00 Praga
    Praga ÚAN Florenc