calendar
Więcej opcji wyszukiwania
487 Firm - 1 072 070 Połączeń

Bus Poznań: Rozkład jazdy PKS

PKS Poznań - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Poznań

Poznań, stolica Wielkopolski, piąte pod względem liczby ludności miasto w Polsce, wymieniany był juz w kronikach Thietmara i Galla Anonima. To właśnie tu znajduje się symboliczny grobowiec Mieszka I i Bolesława Chrobrego, pierwszych władców Polski. Miłośnicy historii koniecznie muszą odwiedzić Ostrów Tumski, gdzie w miejscu dzisiejszego Kościoła NMP znajdował się pałac Mieszka I. Najbardziej charakterystyczną atrakcją Poznania jest zegar na wieży Ratusza, na którym codziennie o 12 w południe bodą się dwa koziołki. Nie można też przegapić innych zabytków wokół Starego Rynku. W stolicy Wielkopolski znajdują się również Międzynarodowe Targi Poznańskie, najstarsze i najsłynniejsze tereny wystawowe w kraju. Po całym dniu zwiedzania albo targów, warto odpocząć chwilę w barze lub zjeść posiłek w jednej z wielu restauracji.

Dzięki położeniu Poznania przy ważnym szlaku komunikacyjnym, miasto to nie może narzekać na brak połączeń autobusowych. Większość firm krajowych i zagranicznych, wliczając w to PolskiBus, Lux Express, Sindbad i Eurolines, zatrzymuje się w tym piastowskim grodzie. Na CheckMyBus wyszukasz najtańsze bilety autokarowe do i z Poznania, porównasz rozkłady jazdy i wybierzesz najlepsze połączenie. Wszystkie autobusy odjeżdżają z Dworca autobusowego PKS, położonego blisko centrum a także terenów Politechniki Poznańskiej.

Autobusy z Poznania

Rozklad jazdy dla Poznania
Odjazd: 10 grudnia 2016

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
11:40
Poznań Dworzec PKS
Przemysl
Distribusion
 
 
Stacje:
Poznań → Przemysl
 
  
 
12:35
Poznań Dworzec PKS
Berlin Schönefeld - Lotnisko
PolskiBus
 
 
Stacje:
Poznań → Berlin Schönefeld - Lotnisko
 
  
 
12:35
Poznań Dworzec PKS
Berlin Schönefeld - Lotnisko
FlixBus
 
 
Stacje:
Poznań → Berlin Schönefeld - Lotnisko
 
  
 
12:50
Poznań Dworzec PKS
Toruń
PolskiBus
 
 
Stacje:
Poznań → Toruń
 
  
 
13:00
Poznań Dworzec PKS
Kijów
EuroTicket
 
 
Stacje:
Poznań → Kijów
 
  
 póżniej 

Autobusy do Poznania

Rozklad jazdy dla Poznania
Przyjazd: 10 grudnia 2016

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
16:55
Poznań Dworzec PKS
Berlin Schönefeld - Lotnisko
PolskiBus
 
 
Stacje:
Berlin Schönefeld - Lotnisko → Poznań
 
  
 
18:30
Poznań Dworzec PKS
Berlin
LUX Express
 
 
Stacje:
Berlin → Poznań
 
  
 
19:15
Poznań Dworzec PKS
Łódź
PolskiBus
 
 
Stacje:
Łódź → Poznań
 
  
 
23:30
Poznań Dworzec PKS
Berlin
PolskiBus
 
 
Stacje:
Berlin → Poznań
 
  
 
23:35
Poznań Dworzec PKS
Berlin
FlixBus
 
 
Stacje:
Berlin → Poznań
 
  

Poznań: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Poznań Dworzec Główny
    Poznań Dworzec Główny
  • Poznań Dworzec PKS
    Matyi 11, 60-101 Poznań
    Poznań Dworzec PKS