calendar
Dalsze opcje
314 Firm - 694 370 Połączeń

Bus Poznań: Rozkład jazdy PKS

PKS Poznań - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Poznań

Poznań, stolica Wielkopolski, piąte pod względem liczby ludności miasto w Polsce, wymieniany był juz w kronikach Thietmara i Galla Anonima. To właśnie tu znajduje się symboliczny grobowiec Mieszka I i Bolesława Chrobrego, pierwszych władców Polski. Miłośnicy historii koniecznie muszą odwiedzić Ostrów Tumski, gdzie w miejscu dzisiejszego Kościoła NMP znajdował się pałac Mieszka I. Najbardziej charakterystyczną atrakcją Poznania jest zegar na wieży Ratusza, na którym codziennie o 12 w południe bodą się dwa koziołki. Nie można też przegapić innych zabytków wokół Starego Rynku. W stolicy Wielkopolski znajdują się również Międzynarodowe Targi Poznańskie, najstarsze i najsłynniejsze tereny wystawowe w kraju. Po całym dniu zwiedzania albo targów, warto odpocząć chwilę w barze lub zjeść posiłek w jednej z wielu restauracji.

Dzięki położeniu Poznania przy ważnym szlaku komunikacyjnym, miasto to nie może narzekać na brak połączeń autobusowych. Większość firm krajowych i zagranicznych, wliczając w to PolskiBus, Lux Express, Sindbad i Eurolines, zatrzymuje się w tym piastowskim grodzie. Na CheckMyBus wyszukasz najtańsze bilety autokarowe do i z Poznania, porównasz rozkłady jazdy i wybierzesz najlepsze połączenie. Wszystkie autobusy odjeżdżają z Dworca autobusowego PKS, położonego blisko centrum a także terenów Politechniki Poznańskiej.

Autobusy z Poznania

Rozklad jazdy dla Poznania
Odjazd: 26 maja 2016

  Wyjazd Przystanek Bus do Dostawca  
 
W tym dniu niestety z miasta: Poznań nie znależiono połaczeń autobusowych.
 

Autobusy do Poznania

Rozklad jazdy dla Poznania
Przyjazd: 26 maja 2016

  Pzyjazd Przystanek Bus z Dostawca  
 
23:35
Poznań - Matyi
Berlin
FlixBus
 
 
Stacje:
Berlin → Poznań
 
   

Poznań: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Poznań - Matyi
    Matyi 11 Poznań
  • Poznań Dworzec Główny
  • Poznań Dworzec PKS
    Albańska/Zgoda Str. Poznań

Rozkład jazdy dla Poznania: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Poznaniem i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.


Międzynarodowe połączenia autobusowe
Liczba połączeń
Operator autobusów
Cena
28
7
od 75,15 zł w Eurolines Germany
14
4
od 159,00 zł w EuroTicket