calendar
Więcej opcji wyszukiwania
541 Firm - 1 187 611 Połączeń

Bus Nimes: Rozkład jazdy PKS

PKS Nimes - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Obojętnie jeśli chcesz jechać do lub z Berlina, autobusem dotrzesz wszędzie i najlepszymi cenami! FlixBus, Eurolines Spain i Eurolines France - są operatorami z którymi podróżujesz niedrogo z Nimes Total, Nimes Parking Relais Parnasse, Nimes - Dworzec Autobusowy albo Nimes. Z CheckMyBus wyszukiwarką do autobusów, znajdziesz zawsze najszybsze połączenie. Możesz kupić bilet tutaj zaraz online!

Autobusy z
Nimes

Rozkład jazdy dla Nimes
Odjazd: 23 marca 2017

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
09:15
Nimes Parking Relais Parnasse
Mediolan
FlixBus
 
 
Stacje:
Nimes → Mediolan
 
  
 
10:15
Nimes Parking Relais Parnasse
Perpignan
OUIBUS
 
 
Stacje:
Nimes → Perpignan
 
  
 
11:30
Nimes Parking Relais Parnasse
Barcelona
Eurolines Spain
 
 
Stacje:
Nimes → Barcelona
 
  
 
13:10
Nimes Parking Relais Parnasse
Marsylia
FlixBus
 
 
Stacje:
Nimes → Marsylia
 
  
 
14:45
Nimes - Dworzec Autobusowy
Ilhavo
Flibco
 
 
Stacje:
Nimes → Ilhavo
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Nimes

Rozklad jazdy dla Nimes
Przyjazd: 23 marca 2017

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
15:45
Nimes Parking Relais Parnasse
Barcelona
Eurolines Spain
 
 
Stacje:
Barcelona → Nimes
 
  
 
19:15
Nimes Parking Relais Parnasse
Barcelona
Eurolines Spain
 
 
Stacje:
Barcelona → Nimes
 
  
 
19:15
Nimes Parking Relais Parnasse
Lyon
FlixBus
 
 
Stacje:
Lyon → Nimes
 
  
 
19:30
Nimes Parking Relais Parnasse
Barcelona
OUIBUS
 
 
Stacje:
Barcelona → Nimes
 
  
 
19:45
Nimes - Dworzec Autobusowy
Valence
isilines
 
 
Stacje:
Valence → Nimes
 
  
 póżniej 

Nimes: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Nimes
    Avenue Feuchères 18 Nimes
  • Nimes - Dworzec Autobusowy
    Rue Sainte-Félicite 16, 30000 Nimes
  • Nimes Parking Relais Parnasse
    Avenue du Languedoc 77, 30900 Nimes
  • Nimes Total
    Rue John Mac Adam 275, 30900 Nimes