calendar
Więcej opcji wyszukiwania
541 Firm - 1 108 016 Połączeń

Bus Leeds: Rozkład jazdy PKS

PKS Leeds - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Który autobus jedzie do i z miasta: Leeds? CheckMyBus pokazuje Ci rozkład jazdy wszystkich firm autobusowych. Wybierz z wszystkich rezultatów najszybsze połączenie i wybierz Twój przystanek odjazdu. W mieście: Leeds autobusy zatrzymują się na przystankach: Leeds Central Bus Station, Leeds - Headingley, Leeds Uniwersytet, Leeds - Moortown, Leeds - Great Wilson Street i Leeds - Corn Exchange. Obecnie są stamtąd dostępne 601 bezpośrednie połączenia, firm autobusowych jak Eurolines UK, Eurolines France albo Busbud. Porównaj wszystkie dane jak: cena, wyposażenie, czas trwania podróży lub czas wyjazdu i rezerwuj Twoje bilety autobusowe bezpośrednio online!

Autobusy z
Leeds

Rozkład jazdy dla Leeds
Odjazd: 22 lutego 2017

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
19:55
Leeds Central Bus Station
Bradford
National Express
 
 
Stacje:
Leeds → Bradford
 
  
 
20:00
Leeds Central Bus Station
Leeds
Eurolines UK
 
 
Stacje:
LeedsLeeds Uniwersytet
 
  
 
20:00
Leeds Central Bus Station
Bradford
National Express
 
 
Stacje:
Leeds → Bradford
 
  
 
20:15
Leeds Central Bus Station
Harewood
National Express
 
 
Stacje:
Leeds → Harewood
 
  
 
20:15
Leeds Central Bus Station
Manchester
Eurolines UK
 
 
Stacje:
Leeds → Manchester
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Leeds

Rozklad jazdy dla Leeds
Przyjazd: 22 lutego 2017

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
20:30
Leeds Central Bus Station
Harewood
National Express
 
 
Stacje:
Harewood → Leeds
 
  
 
20:40
Leeds Central Bus Station
Bradford
National Express
 
 
Stacje:
Bradford → Leeds
 
  
 
20:55
Leeds Central Bus Station
Chadderton
National Express
 
 
Stacje:
Chadderton → Leeds
 
  
 
21:00
Leeds Central Bus Station
Harewood
National Express
 
 
Stacje:
Harewood → Leeds
 
  
 
21:06
Leeds Central Bus Station
York
National Express
 
 
Stacje:
York → Leeds
 
  
 póżniej 

Leeds: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Leeds - Corn Exchange
    Call Lane, LS1 7BR Leeds
  • Leeds - Great Wilson Street
    Great Wilson Street, LS11 Leeds
  • Leeds - Headingley
    Otley Road, LS16 5JY Leeds
  • Leeds - Moortown
    Harrogate Road, LS17 7AB Leeds
  • Leeds Central Bus Station
    New York St, Leeds Leeds
  • Leeds Uniwersytet
    Woodhouse Lane 174, LS2 9HB Leeds