calendar
Dalsze opcje
314 Firm - 628 152 Połączeń

Bus Kehl: Rozkład jazdy PKS

PKS Kehl - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Szukasz odpowiedni autobus ,który Ci najlepiej odpowiada? Jeden który możesz wygodnie rezerwować? CheckMyBus może Ci pomóc! Pokażemy Państwu nie tylko najtańszy autokar z i do miasta: Kehl, lecz również wszystkie przystanki autobusów, jak: Kehl Dworzec Główny. Proszę tylko odcinek wybrać, podaj dzień podróży i kliknij tylko na "Znajdź teraz!" Otrzymasz przegląd wszystkich dostępnych autobusów i wszystkie dane jak: cena, wyposażenie, czas trwania podróży lub czas wyjazdu. Zdecyduj sam, czy wybierasz Bokolina, ALSA or Movelia i rezerwujesz Twoje bilety autobusowe bezpośrednio online!

Autobusy z
Kehl

Rozkład jazdy dla Kehl
Odjazd: 27 czerwca 2016

 WyjazdPrzystanekBus doDostawca 
 
13:30
Kehl Dworzec Główny
Leverkusen
FlixBus
 
 
Stacje:
Kehl → Leverkusen
 
  
 
13:35
Kehl Dworzec Główny
Zurych
FlixBus
 
 
Stacje:
Kehl → Zurych
 
  
 
14:55
Kehl Dworzec Główny
Stuttgart
FlixBus
 
 
Stacje:
Kehl → Stuttgart
 
  
 
15:20
Kehl Dworzec Główny
Fryburg Bryzgowijski
DeinBus.de
 
 
Stacje:
Kehl → Fryburg Bryzgowijski
 
  
 
15:35
Kehl Dworzec Główny
Zurych
FlixBus
 
 
Stacje:
Kehl → Zurych
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Kehl

Rozklad jazdy dla Kehl
Przyjazd: 27 czerwca 2016

 PzyjazdPrzystanekBus zDostawca 
 
15:35
Kehl Dworzec Główny
Heidelberg
FlixBus
 
 
Stacje:
Heidelberg → Kehl
 
  
 
17:35
Kehl Dworzec Główny
Heidelberg
FlixBus
 
 
Stacje:
Heidelberg → Kehl
 
  
 
18:55
Kehl Dworzec Główny
Zurych
FlixBus
 
 
Stacje:
Zurych → Kehl
 
  
 
19:10
Kehl Dworzec Główny
Leverkusen
FlixBus
 
 
Stacje:
Leverkusen → Kehl
 
  
 
19:55
Kehl Dworzec Główny
Heidelberg
FlixBus
 
 
Stacje:
Heidelberg → Kehl
 
  
 póżniej 

Kehl: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Kehl Dworzec Główny
    Straßburger Straße Kehl
    Kehl Dworzec Główny

Rozkład jazdy dla Kehl: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Kehl i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Niemcy)
Liczba połączeń
Operator autobusów
Cena
16
4
od 22,21 zł w FlixBus
12
4
od 75,51 zł w FlixBus
6
2
od 133,25 zł w FlixBus
10
4
od 35,53 zł w FlixBus
10
3
od 75,51 zł w DeinBus.de
8
2
od 22,21 zł w FlixBus
12
4
od 57,74 zł w DeinBus.de
6
2
od 71,07 zł w FlixBus
10
4
od 75,51 zł w FlixBus
6
2
od 115,49 zł w FlixBus
4
2
od 39,98 zł w FlixBus
4
2
od 84,39 zł w FlixBus
6
3
od 48,86 zł w FlixBus
6
2
od 39,98 zł w MeinFernbus FlixBus
4
2
od 79,95 zł w FlixBus
4
2
od 71,07 zł w FlixBus
4
2
od 126,59 zł w MeinFernbus
4
2
od 99,94 zł w MeinFernbus
4
2
od 97,72 zł w MeinFernbus

Międzynarodowe połączenia autobusowe
Liczba połączeń
Operator autobusów
Cena
20
5
od 22,21 zł w DeinBus.de
10
2
od 84,39 zł w FlixBus
8
4
od 195,44 zł w FlixBus
6
2
od 48,86 zł w FlixBus
6
2
od 39,98 zł w FlixBus
4
2
od 142,14 zł w MeinFernbus
4
2
od 111,04 zł w MeinFernbus