calendar
Więcej opcji wyszukiwania
509 Firm - 1 167 183 Połączeń

Bus Gießen: Rozkład jazdy PKS

PKS Gießen - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Obojętnie jeśli chcesz jechać do lub z Berlina, autobusem dotrzesz wszędzie i najlepszymi cenami! FlixBus, Deutsche Bahn i ECOLINES - są operatorami z którymi podróżujesz tanio i wygodnie z Gießen Licher Str albo Gießen Mathematikum. Z CheckMyBus wyszukiwarką do autobusów, znajdziesz zawsze najszybsze połączenie. Możesz kupić bilet tutaj zaraz online!

Autobusy z
Gießen

Rozkład jazdy dla Gießen
Odjazd: 22 stycznia 2017

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
14:45
Gießen Mathematikum
Berlin
FlixBus
 
 
Stacje:
Gießen → Berlin
 
  
 
15:20
Gießen Mathematikum
Frankfurt Lotnisko
FlixBus
 
 
Stacje:
Gießen → Frankfurt Lotnisko
 
  
 
15:50
Gießen Mathematikum
Monachium
FlixBus
 
 
Stacje:
Gießen → Monachium
 
  
 
16:10
Gießen Mathematikum
Kolonia/Bonn Lotnisko
DeinBus.de
 
 
Stacje:
Gießen → Kolonia/Bonn Lotnisko
 
  
 
16:30
Gießen Mathematikum
Dortmund
FlixBus
 
 
Stacje:
Gießen → Dortmund
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Gießen

Rozklad jazdy dla Gießen
Przyjazd: 22 stycznia 2017

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
16:35
Gießen Mathematikum
Kolonia/Bonn Lotnisko
DeinBus.de
 
 
Stacje:
Kolonia/Bonn Lotnisko → Gießen
 
  
 
16:40
Gießen Mathematikum
Frankfurt Lotnisko
FlixBus
 
 
Stacje:
Frankfurt Lotnisko → Gießen
 
  
 
17:35
Gießen Mathematikum
Würzburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Würzburg → Gießen
 
  
 
18:35
Gießen Mathematikum
Weimar
FlixBus
 
 
Stacje:
Weimar → Gießen
 
  
 
21:55
Gießen Mathematikum
Brunszwik
FlixBus
 
 
Stacje:
Brunszwik → Gießen
 
  
 póżniej 

Gießen: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Gießen Licher Str
    An der Automeile 4 Gießen
    Gießen Licher Str
  • Gießen Mathematikum
    Liebigstraße 8 Gießen
    Gießen Mathematikum