calendar
Więcej opcji wyszukiwania
541 Firm - 1 108 264 Połączeń

Bus Gießen: Rozkład jazdy PKS

PKS Gießen - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Obojętnie jeśli chcesz jechać do lub z Berlina, autobusem dotrzesz wszędzie i najlepszymi cenami! ECOLINES, DeinBus.de i FlixBus - są operatorami z którymi podróżujesz tanio i wygodnie z Gießen Licher Str albo Gießen Mathematikum. Z CheckMyBus wyszukiwarką do autobusów, znajdziesz zawsze najszybsze połączenie. Możesz kupić bilet tutaj zaraz online!

Autobusy z
Gießen

Rozkład jazdy dla Gießen
Odjazd: 25 lutego 2017

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
00:50
Gießen Mathematikum
Getynga
FlixBus
 
 
Stacje:
Gießen → Getynga
 
  
 
01:00
Gießen Mathematikum
Berlin
FlixBus
 
 
Stacje:
Gießen → Berlin
 
  
 
05:05
Gießen Mathematikum
Reutlingen
FlixBus
 
 
Stacje:
Gießen → Reutlingen
 
  
 
05:15
Gießen Mathematikum
Tybinga
FlixBus
 
 
Stacje:
Gießen → Tybinga
 
  
 
08:15
Gießen Mathematikum
Warszawa
FlixBus
 
 
Stacje:
Gießen → Warszawa
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Gießen

Rozklad jazdy dla Gießen
Przyjazd: 25 lutego 2017

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
08:55
Gießen Mathematikum
Moguncja
FlixBus
 
 
Stacje:
Moguncja → Gießen
 
  
 
11:45
Gießen Mathematikum
Essen
FlixBus
 
 
Stacje:
Essen → Gießen
 
  
 
12:00
Gießen Mathematikum
Monachium
FlixBus
 
 
Stacje:
Monachium → Gießen
 
  
 
12:40
Gießen Mathematikum
Moguncja
FlixBus
 
 
Stacje:
Moguncja → Gießen
 
  
 
12:45
Gießen Mathematikum
Kolonia/Bonn Lotnisko
DeinBus.de
 
 
Stacje:
Kolonia/Bonn Lotnisko → Gießen
 
  
 póżniej 

Gießen: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Gießen Licher Str
    An der Automeile 4 Gießen
  • Gießen Mathematikum
    Liebigstraße 8 Gießen