calendar
Więcej opcji wyszukiwania
342 Firm - 731 870 Połączeń

Bus Fryburg Bryzgowijski: Rozkład jazdy PKS

PKS Fryburg Bryzgowijski - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Znajdź i porównaj wszystkie dostępne autobusy z i do miasta: Fryburg Bryzgowijski! Wybierz po prostu połączenie wpisz dzień i i kliknij znajdź teraz! Na CheckMyBus widzisz wszystkie przystanki z mapą i dokładny adres, a także szczegółowe odcinki jazdy. Sprawdź czas jazdy, ceny i czas trwania podróży jak i wyposażenie autobusów Upewnij się gdzie się dokładnie zatrzymuje Twój autobus, na Freiburg Bissierstraße, Freiburg Dworzec Główny, Fryburg Bryzgowijski or Freiburg Pressehaus. Wybrałeś jazde autobusem? Za pomocą jednego kliknięcia jesteś na sieci web od Eurolines Suisse, SemiTimeS or Movelia gdzie można kupić bilet online.

Autobusy z
Fryburg Bryzgowijski

Rozkład jazdy dla Fryburg Bryzgowijski
Odjazd: 23 lipca 2016

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
15:30
Freiburg Dworzec Główny
Villingen-Schwenningen
DeinBus.de
 
 
Stacje:
Fryburg Bryzgowijski → Villingen-Schwenningen
 
  
 
15:30
Freiburg Dworzec Główny
Düsseldorf
FlixBus
 
 
Stacje:
Fryburg Bryzgowijski → Düsseldorf
 
  
 
15:35
Freiburg Dworzec Główny
Stuttgart
FlixBus
 
 
Stacje:
Fryburg Bryzgowijski → Stuttgart
 
  
 
15:40
Freiburg Dworzec Główny
Karlsruhe
FlixBus
 
 
Stacje:
Fryburg Bryzgowijski → Karlsruhe
 
  
 
15:45
Freiburg Dworzec Główny
Frankfurt Lotnisko
FlixBus
 
 
Stacje:
Fryburg Bryzgowijski → Frankfurt Lotnisko
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Fryburg Bryzgowijski

Rozklad jazdy dla Fryburg Bryzgowijski
Przyjazd: 23 lipca 2016

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
16:45
Freiburg Dworzec Główny
Kehl
FlixBus
 
 
Stacje:
Kehl → Fryburg Bryzgowijski
 
  
 
16:55
Freiburg Dworzec Główny
Kehl
FlixBus
 
 
Stacje:
Kehl → Fryburg Bryzgowijski
 
  
 
17:25
Freiburg Dworzec Główny
Überlingen
FlixBus
 
 
Stacje:
Überlingen → Fryburg Bryzgowijski
 
  
 
17:45
Freiburg Dworzec Główny
Konstancja
FlixBus
 
 
Stacje:
Konstancja → Fryburg Bryzgowijski
 
  
 
18:30
Freiburg Dworzec Główny
Karlsruhe
FlixBus
 
 
Stacje:
Karlsruhe → Fryburg Bryzgowijski
 
  
 póżniej 

Fryburg Bryzgowijski: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Freiburg Bissierstraße
    Bissierstraße 30 Fryburg Bryzgowijski
    Freiburg Bissierstraße
  • Freiburg Dworzec Główny
    Bismarckallee Fryburg Bryzgowijski
    Freiburg Dworzec Główny
  • Freiburg Pressehaus
    Am Radacker 10, 79115 Fryburg Bryzgowijski
    Freiburg Pressehaus
  • Fryburg Bryzgowijski
    Fryburg Bryzgowijski

Rozkład jazdy dla Fryburg Bryzgowijski: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Fryburg Bryzgowijski i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Niemcy)
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
36
5
od 21,81 zł w Distribusion
26
6
od 61,08 zł w Distribusion
26
3
od 117,79 zł w Distribusion
22
5
od 34,90 zł w Distribusion
14
4
od 43,63 zł w Distribusion
10
4
od 78,53 zł w FlixBus
10
3
od 82,89 zł w FlixBus
12
3
od 82,89 zł w FlixBus
10
3
od 61,08 zł w DeinBus.de
16
3
od 104,71 zł w FlixBus
14
4
od 85,07 zł w FlixBus
8
4
od 50,17 zł w DeinBus.de
16
4
od 34,90 zł w FlixBus
8
3
od 82,89 zł w FlixBus
8
4
od 61,08 zł w FlixBus
10
3
od 82,89 zł w FlixBus
16
4
od 21,81 zł w MeinFernbus
14
4
od 65,44 zł w DeinBus.de
12
3
od 47,99 zł w FlixBus
8
4
od 39,26 zł w DeinBus.de
8
2
od 82,89 zł w MeinFernbus FlixBus