calendar
Dalsze opcje
314 Firm - 694 376 Połączeń

Bus Fryburg Bryzgowijski: Rozkład jazdy PKS

PKS Fryburg Bryzgowijski - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Znajdź i porównaj wszystkie dostępne autobusy z i do miasta: Fryburg Bryzgowijski! Wybierz po prostu połączenie wpisz dzień i i kliknij znajdź teraz! Na CheckMyBus widzisz wszystkie przystanki z mapą i dokładny adres, a także szczegółowe odcinki jazdy. Sprawdź czas jazdy, ceny i czas trwania podróży jak i wyposażenie autobusów Upewnij się gdzie się dokładnie zatrzymuje Twój autobus, na Freiburg Bissierstraße, Freiburg Dworzec Główny, Fryburg Bryzgowijski or Freiburg Pressehaus. Wybrałeś jazde autobusem? Za pomocą jednego kliknięcia jesteś na sieci web od Deutsche Bahn, ALSA or Eurolines Czech Republic gdzie można kupić bilet online.

Autobusy z
Fryburg Bryzgowijski

Rozkład jazdy dla Fryburg Bryzgowijski
Odjazd: 25 maja 2016

  Wyjazd Przystanek Bus do Dostawca  
 
19:00
Freiburg Dworzec Główny
Immenstaad am Bodensee
FlixBus
 
 
Stacje:
Fryburg Bryzgowijski → Immenstaad am Bodensee
 
   
 
19:15
Freiburg Dworzec Główny
Monachium
FlixBus
 
 
Stacje:
Fryburg Bryzgowijski → Monachium
 
   
 
19:30
Freiburg Dworzec Główny
Stuttgart Lotnisko
FlixBus
 
 
Stacje:
Fryburg Bryzgowijski → Stuttgart Lotnisko
 
   
 
19:40
Freiburg Dworzec Główny
Karlsruhe
FlixBus
 
 
Stacje:
Fryburg Bryzgowijski → Karlsruhe
 
   
 
19:45
Freiburg Dworzec Główny
Karlsruhe
Distribusion
 
 
Stacje:
Fryburg Bryzgowijski → Karlsruhe
 
   
  póżniej  

Autobusy do
Fryburg Bryzgowijski

Rozklad jazdy dla Fryburg Bryzgowijski
Przyjazd: 25 maja 2016

  Pzyjazd Przystanek Bus z Dostawca  
 
19:55
Freiburg Dworzec Główny
Basel - Mulhouse Lotnisko
FlixBus
 
 
Stacje:
Basel - Mulhouse Lotnisko → Fryburg Bryzgowijski
 
   
 
20:35
Freiburg Dworzec Główny
Karlsruhe
Distribusion
 
 
Stacje:
Karlsruhe → Fryburg Bryzgowijski
 
   
 
21:05
Freiburg Dworzec Główny
Karlsruhe
FlixBus
 
 
Stacje:
Karlsruhe → Fryburg Bryzgowijski
 
   
 
21:10
Freiburg Dworzec Główny
Basel - Mulhouse Lotnisko
FlixBus
 
 
Stacje:
Basel - Mulhouse Lotnisko → Fryburg Bryzgowijski
 
   
 
22:05
Freiburg Dworzec Główny
Tybinga
FlixBus
 
 
Stacje:
Tybinga → Fryburg Bryzgowijski
 
   
  póżniej  

Fryburg Bryzgowijski: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Freiburg Bissierstraße
    Bissierstraße 30 Fryburg Bryzgowijski
  • Freiburg Dworzec Główny
    Bismarckallee Fryburg Bryzgowijski
  • Freiburg Pressehaus
    Am Radacker 10, 79115 Fryburg Bryzgowijski
  • Fryburg Bryzgowijski

Rozkład jazdy dla Fryburg Bryzgowijski: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Fryburg Bryzgowijski i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Niemcy)
Liczba połączeń
Operator autobusów
Cena
52
8
od 22,10 zł w Distribusion
36
5
od 119,35 zł w Distribusion
30
7
od 61,89 zł w Distribusion
26
7
od 44,21 zł w Distribusion
28
7
od 92,83 zł w DeinBus.de
16
7
od 79,57 zł w FlixBus
28
6
od 35,36 zł w Distribusion
26
6
od 35,36 zł w FlixBus
16
5
od 61,89 zł w DeinBus.de
20
6
od 86,20 zł w FlixBus
12
5
od 83,99 zł w FlixBus
14
5
od 83,99 zł w FlixBus
18
5
od 48,63 zł w FlixBus
14
6
od 39,78 zł w DeinBus.de
18
5
od 35,36 zł w FlixBus
10
5
od 61,89 zł w FlixBus
10
3
od 83,99 zł w FlixBus
10
5
od 50,84 zł w DeinBus.de
12
3
od 83,99 zł w FlixBus
10
5
od 70,73 zł w FlixBus
10
4
od 83,99 zł w FlixBus
16
5
od 66,31 zł w DeinBus.de
14
3
od 106,09 zł w FlixBus
8
4
od 114,93 zł w MeinFernbus FlixBus

Międzynarodowe połączenia autobusowe
Liczba połączeń
Operator autobusów
Cena
18
8
od 26,52 zł w Cipolla Group
26
6
od 24,31 zł w DeinBus.de
12
6
od 30,94 zł w Eurolines Germany
12
5
od 132,62 zł w FlixBus
12
3
od 154,28 zł w FlixBus
10
5
od 83,99 zł w Eurolines Germany
10
3
od 110,51 zł w MeinFernbus