calendar
Więcej opcji wyszukiwania
413 Firm - 887 943 Połączeń

Bus Fryburg Bryzgowijski: Rozkład jazdy PKS

PKS Fryburg Bryzgowijski - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Znajdź i porównaj wszystkie dostępne autobusy z i do miasta: Fryburg Bryzgowijski! Wybierz po prostu połączenie wpisz dzień i i kliknij znajdź teraz! Na CheckMyBus widzisz wszystkie przystanki z mapą i dokładny adres, a także szczegółowe odcinki jazdy. Sprawdź czas jazdy, ceny i czas trwania podróży jak i wyposażenie autobusów Upewnij się gdzie się dokładnie zatrzymuje Twój autobus, na Freiburg Bissierstraße, Freiburg Dworzec Główny, Fryburg Bryzgowijski albo Freiburg Pressehaus. Wybrałeś jazde autobusem? Za pomocą jednego kliknięcia jesteś na sieci web od FlixBus, Bokolina albo ECOLINES gdzie można kupić bilet online.

Autobusy z
Fryburg Bryzgowijski

Rozkład jazdy dla Fryburg Bryzgowijski
Odjazd: 30 sierpnia 2016

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
13:30
Freiburg Dworzec Główny
Berlin
FlixBus
 
 
Stacje:
Fryburg Bryzgowijski → Berlin
 
  
 
14:00
Freiburg Dworzec Główny
Bazylea
FlixBus
 
 
Stacje:
Fryburg Bryzgowijski → Bazylea
 
  
 
14:05
Freiburg Dworzec Główny
Konstancja
FlixBus
 
 
Stacje:
Fryburg Bryzgowijski → Konstancja
 
  
 
14:15
Freiburg Dworzec Główny
Basel - Mulhouse Lotnisko
FlixBus
 
 
Stacje:
Fryburg Bryzgowijski → Basel - Mulhouse Lotnisko
 
  
 
14:55
Freiburg Dworzec Główny
Leverkusen
FlixBus
 
 
Stacje:
Fryburg Bryzgowijski → Leverkusen
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Fryburg Bryzgowijski

Rozklad jazdy dla Fryburg Bryzgowijski
Przyjazd: 30 sierpnia 2016

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
14:55
Freiburg Dworzec Główny
Basel - Mulhouse Lotnisko
FlixBus
 
 
Stacje:
Basel - Mulhouse Lotnisko → Fryburg Bryzgowijski
 
  
 
15:15
Freiburg Dworzec Główny
Konstancja
FlixBus
 
 
Stacje:
Konstancja → Fryburg Bryzgowijski
 
  
 
16:05
Freiburg Dworzec Główny
Heidelberg
FlixBus
 
 
Stacje:
Heidelberg → Fryburg Bryzgowijski
 
  
 
16:10
Freiburg Dworzec Główny
Basel - Mulhouse Lotnisko
FlixBus
 
 
Stacje:
Basel - Mulhouse Lotnisko → Fryburg Bryzgowijski
 
  
 
16:15
Freiburg Dworzec Główny
Berno
FlixBus
 
 
Stacje:
Berno → Fryburg Bryzgowijski
 
  
 póżniej 

Fryburg Bryzgowijski: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Freiburg Bissierstraße
    Bissierstraße 30 Fryburg Bryzgowijski
    Freiburg Bissierstraße
  • Freiburg Dworzec Główny
    Bismarckallee Fryburg Bryzgowijski
    Freiburg Dworzec Główny
  • Freiburg Pressehaus
    Am Radacker 10, 79115 Fryburg Bryzgowijski
    Freiburg Pressehaus
  • Fryburg Bryzgowijski
    Fryburg Bryzgowijski

Rozkład jazdy dla Fryburg Bryzgowijski: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Fryburg Bryzgowijski i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Niemcy)
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
26
7
od 60,86 zł w Distribusion
36
5
od 21,73 zł w Distribusion
24
3
od 117,37 zł w Distribusion
18
6
od 43,47 zł w Distribusion
24
6
od 91,29 zł w DeinBus.de
14
5
od 78,25 zł w FlixBus
12
5
od 82,59 zł w FlixBus
22
4
od 34,78 zł w FlixBus
12
3
od 60,86 zł w DeinBus.de
20
4
od 34,78 zł w Distribusion
12
5
od 39,12 zł w DeinBus.de
14
3
od 104,33 zł w FlixBus
10
3
od 82,59 zł w MeinFernbus
12
3
od 84,77 zł w FlixBus
10
2
od 82,59 zł w FlixBus
8
2
od 82,59 zł w FlixBus
8
3
od 82,59 zł w FlixBus
8
3
od 82,59 zł w FlixBus
12
3
od 47,82 zł w FlixBus
12
3
od 34,78 zł w FlixBus
6
3
od 49,99 zł w DeinBus.de
6
3
od 113,02 zł w MeinFernbus FlixBus
8
2
od 82,59 zł w MeinFernbus FlixBus
14
3
od 21,73 zł w MeinFernbus

Międzynarodowe połączenia autokarowe
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
12
6
od 30,43 zł w Eurolines Germany
16
7
od 26,08 zł w Cipolla Group
18
5
od 23,91 zł w DeinBus.de
10
5
od 82,59 zł w Eurolines Germany
10
4
od 130,41 zł w FlixBus
12
3
od 108,67 zł w MeinFernbus