calendar
Dalsze opcje
314 Firm - 643 528 Połączeń

Bus Fryburg Bryzgowijski: Rozkład jazdy PKS

PKS Fryburg Bryzgowijski - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Znajdź i porównaj wszystkie dostępne autobusy z i do miasta: Fryburg Bryzgowijski! Wybierz po prostu połączenie wpisz dzień i i kliknij znajdź teraz! Na CheckMyBus widzisz wszystkie przystanki z mapą i dokładny adres, a także szczegółowe odcinki jazdy. Sprawdź czas jazdy, ceny i czas trwania podróży jak i wyposażenie autobusów Upewnij się gdzie się dokładnie zatrzymuje Twój autobus, na Freiburg Bissierstraße, Freiburg Dworzec Główny, Fryburg Bryzgowijski or Freiburg Pressehaus. Wybrałeś jazde autobusem? Za pomocą jednego kliknięcia jesteś na sieci web od SemiTimeS, Eurolines Suisse or Deutsche Bahn gdzie można kupić bilet online.

Autobusy z
Fryburg Bryzgowijski

Rozkład jazdy dla Fryburg Bryzgowijski
Odjazd: 1 lipca 2016

 WyjazdPrzystanekBus doDostawca 
 
07:10
Freiburg Dworzec Główny
Berlin
FlixBus
 
 
Stacje:
Fryburg Bryzgowijski → Berlin
 
  
 
07:15
Freiburg Dworzec Główny
Leverkusen
FlixBus
 
 
Stacje:
Fryburg Bryzgowijski → Leverkusen
 
  
 
07:25
Freiburg Dworzec Główny
Karlsruhe
FlixBus
 
 
Stacje:
Fryburg Bryzgowijski → Karlsruhe
 
  
 
08:00
Freiburg Dworzec Główny
Mannheim
Distribusion
 
 
Stacje:
Fryburg Bryzgowijski → Mannheim
 
  
 
08:00
Freiburg Dworzec Główny
Überlingen
FlixBus
 
 
Stacje:
Fryburg Bryzgowijski → Überlingen
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Fryburg Bryzgowijski

Rozklad jazdy dla Fryburg Bryzgowijski
Przyjazd: 1 lipca 2016

 PzyjazdPrzystanekBus zDostawca 
 
08:40
Freiburg Dworzec Główny
Basel - Mulhouse Lotnisko
FlixBus
 
 
Stacje:
Basel - Mulhouse Lotnisko → Fryburg Bryzgowijski
 
  
 
09:40
Freiburg Dworzec Główny
Basel - Mulhouse Lotnisko
FlixBus
 
 
Stacje:
Basel - Mulhouse Lotnisko → Fryburg Bryzgowijski
 
  
 
10:15
Freiburg Dworzec Główny
Stuttgart
FlixBus
 
 
Stacje:
Stuttgart → Fryburg Bryzgowijski
 
  
 
10:30
Freiburg Dworzec Główny
Stuttgart Lotnisko
DeinBus.de
 
 
Stacje:
Stuttgart Lotnisko → Fryburg Bryzgowijski
 
  
 
10:40
Freiburg Dworzec Główny
Basel - Mulhouse Lotnisko
FlixBus
 
 
Stacje:
Basel - Mulhouse Lotnisko → Fryburg Bryzgowijski
 
  
 póżniej 

Fryburg Bryzgowijski: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Freiburg Bissierstraße
    Bissierstraße 30 Fryburg Bryzgowijski
    Freiburg Bissierstraße
  • Freiburg Dworzec Główny
    Bismarckallee Fryburg Bryzgowijski
    Freiburg Dworzec Główny
  • Freiburg Pressehaus
    Am Radacker 10, 79115 Fryburg Bryzgowijski
    Freiburg Pressehaus
  • Fryburg Bryzgowijski
    Fryburg Bryzgowijski

Rozkład jazdy dla Fryburg Bryzgowijski: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Fryburg Bryzgowijski i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Niemcy)
Liczba połączeń
Operator autobusów
Cena
40
6
od 22,13 zł w Distribusion
26
6
od 61,97 zł w Distribusion
28
3
od 119,52 zł w Distribusion
24
5
od 35,41 zł w Distribusion
12
5
od 79,68 zł w FlixBus
14
4
od 44,27 zł w Distribusion
16
5
od 86,32 zł w FlixBus
10
4
od 84,10 zł w FlixBus
10
3
od 61,97 zł w DeinBus.de
16
4
od 35,41 zł w FlixBus
16
4
od 22,13 zł w MeinFernbus
8
4
od 61,97 zł w FlixBus
8
4
od 50,91 zł w DeinBus.de
10
3
od 84,10 zł w FlixBus
14
3
od 48,69 zł w FlixBus
8
2
od 84,10 zł w FlixBus
10
2
od 84,10 zł w FlixBus
14
4
od 66,40 zł w DeinBus.de
8
3
od 84,10 zł w FlixBus
8
4
od 39,84 zł w DeinBus.de
12
2
od 106,24 zł w FlixBus
6
3
od 115,09 zł w MeinFernbus FlixBus