calendar
Więcej opcji wyszukiwania
541 Firm - 1 108 266 Połączeń

Bus Cambridge: Rozkład jazdy PKS

PKS Cambridge - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Opłaca się podróżować autobusem. Znajdź sam wszystkie korzyści. Na CheckMyBus masz możliwość porównać wszystkie linie autobusowe. Ponadto pokażemy Ci drogę, jak również dokładny adres odpowiednich przystanków z mapą. W mieście Cambridge odjeżdżają autobusy od Cambridge, Cambridge Trumpington, Cambridge Trumpington Park and Ride i Cambridge Madingley Park and Ride. Busbud, Eurolines France i megabus mają te miasto w ich rozkładach jazdy. Nie ma znaczenia, czy są Tobie ważniejsze wyposażenie, cena, czas odjazdu lub czas trwania podróży . Na CheckMyBus możesz sam zdecydować którym autobusem podróżujesz. To łatwo: po prostu wybierz połączenie, dzień podróży i kliknij na "Znajdź teraz".

Autobusy z
Cambridge

Rozkład jazdy dla Cambridge
Odjazd: 25 lutego 2017

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
07:10
Cambridge Trumpington Park and Ride
Cambridge
National Express
 
 
Stacje:
CambridgeCambridge
 
  
 
07:10
Cambridge
Oxford
megabus
 
 
Stacje:
Cambridge → Oxford
 
  
 
07:20
Cambridge
Chester
National Express
 
 
Stacje:
Cambridge → Chester
 
  
 
07:22
Cambridge Madingley Park and Ride
Birmingham Lotnisko
National Express
 
 
Stacje:
Cambridge → Birmingham Lotnisko
 
  
 
07:30
Cambridge
Brighton
National Express
 
 
Stacje:
Cambridge → Brighton
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Cambridge

Rozklad jazdy dla Cambridge
Przyjazd: 25 lutego 2017

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
07:30
Cambridge Trumpington Park and Ride
Cambridge
National Express
 
 
Stacje:
CambridgeCambridge Trumpington Park and Ride
 
  
 
08:20
Cambridge Trumpington Park and Ride
Cambridge
National Express
 
 
Stacje:
CambridgeCambridge Trumpington Park and Ride
 
  
 
09:30
Cambridge Trumpington Park and Ride
Cambridge
National Express
 
 
Stacje:
CambridgeCambridge Trumpington Park and Ride
 
  
 
10:20
Cambridge
Leicester
National Express
 
 
Stacje:
Leicester → Cambridge
 
  
 
10:53
Cambridge Madingley Park and Ride
Buckingham
National Express
 
 
Stacje:
Buckingham → Cambridge
 
  
 póżniej 

Cambridge: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Cambridge
    Parkside 37-39 Cambridge
  • Cambridge Madingley Park and Ride
    Madingley Road, CB3 0EL Cambridge
  • Cambridge Trumpington
    High Street, CB2 9JD Cambridge
  • Cambridge Trumpington Park and Ride
    Hauxton Road, CB2 9FT Cambridge