calendar
Więcej opcji wyszukiwania
487 Firm - 1 063 566 Połączeń

Bus Budapeszt: Rozkład jazdy PKS

PKS Budapeszt - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Obojętnie jeśli chcesz jechać do lub z Berlina, autokarem dotrzesz wszędzie i najlepszymi cenami! Brabusz, Eurolines France i LUX Express - są operatorami z którymi podróżujesz tanio z Budapeszt wschód , Budapeszt Dworzec Autobusowy, Budapeszt Nepliget Hst 5, Budapeszt, Albert Flórián albo Budapeszt Nepliget. Z CheckMyBus wyszukiwarką do autobusów, znajdziesz zawsze najtańsze połączenie. Możesz kupić bilet tutaj zaraz online!

Autobusy z
Budapeszt

Rozkład jazdy dla Budapeszt
Odjazd: 10 grudnia 2016

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
05:45
Budapeszt Nepliget Hst 5
Frankfurt nad Menem
RegioJet
 
 
Stacje:
Budapeszt → Frankfurt nad Menem
 
  
 
06:00
Budapeszt Nepliget Hst 5
Lublana
OrangeWays
 
 
Stacje:
Budapeszt → Lublana
 
  
 
06:45
Budapeszt Nepliget Hst 5
Praga
SemiTimeS
 
 
Stacje:
Budapeszt → Praga
 
  
 
06:45
Budapeszt Nepliget Hst 5
Praga
Czech Transport
 
 
Stacje:
Budapeszt → Praga
 
  
 
06:55
Budapeszt Dworzec Autobusowy
Kraków
PolskiBus
 
 
Stacje:
Budapeszt → Kraków
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Budapeszt

Rozklad jazdy dla Budapeszt
Przyjazd: 10 grudnia 2016

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
09:50
Wiedeń Lotnisko
Budapeszt
OrangeWays
 
 
Stacje:
Budapeszt → Wiedeń Lotnisko
 
  
 
10:00
Budapeszt Nepliget Hst 5
Bratysława
FlixBus
 
 
Stacje:
Bratysława → Budapeszt
 
  
 
11:30
Zagrzeb Dworzec Autobusowy
Budapeszt
OrangeWays
 
 
Stacje:
Budapeszt → Zagrzeb
 
  
 
12:00
Budapeszt Nepliget Hst 5
Zagrzeb
FlixBus
 
 
Stacje:
Zagrzeb → Budapeszt
 
  
 
12:15
Budapeszt Nepliget Hst 5
Bratysława
SemiTimeS
 
 
Stacje:
Bratysława → Budapeszt
 
  
 póżniej 

Budapeszt: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Budapeszt Dworzec Autobusowy
    Nyugati tér 4, 1132 Budapeszt
    Budapeszt Dworzec Autobusowy
  • Budapeszt Nepliget
    Üllői út 129, 1091 Budapeszt
    Budapeszt Nepliget
  • Budapeszt Nepliget Hst 5
    Könyves Kálmán körút 13, 1097 Budapeszt
    Budapeszt Nepliget Hst 5
  • Budapeszt wschód
    Baross tér 11 c, 1087 Budapeszt
    Budapeszt wschód
  • Budapeszt, Albert Flórián
    Albert Flórián út 9, 1097 Budapeszt
    Budapeszt, Albert Flórián

Rozkład jazdy dla Budapeszt: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Budapeszt i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.