calendar
Więcej opcji wyszukiwania
541 Firm - 1 108 312 Połączeń

Bus Budapeszt: Rozkład jazdy PKS

PKS Budapeszt - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Obojętnie jeśli chcesz jechać do lub z Berlina, autokarem dotrzesz wszędzie i najlepszymi cenami! Eurolines Czech Republic, OrangeWays i FlixBus - są operatorami z którymi podróżujesz tanio z Budapeszt - P+R Parkoló Budapest Üllői ú, Budapeszt wschód , Budapeszt Dworzec Autobusowy, Budapeszt Nepliget Hst 5, Budapeszt, Albert Flórián albo Budapeszt Nepliget. Z CheckMyBus wyszukiwarką do autobusów, znajdziesz zawsze najtańsze połączenie. Możesz kupić bilet tutaj zaraz online!

Autobusy z
Budapeszt

Rozkład jazdy dla Budapeszt
Odjazd: 28 lutego 2017

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
03:35
Budapeszt Nepliget Hst 5
Wiedeń
Distribusion
 
 
Stacje:
Budapeszt → Wiedeń
 
  
 
05:00
Budapeszt Nepliget Hst 5
Wiedeń Lotnisko
OrangeWays
 
 
Stacje:
Budapeszt → Wiedeń Lotnisko
 
  
 
05:15
Budapeszt Nepliget Hst 5
Zagrzeb
Distribusion
 
 
Stacje:
Budapeszt → Zagrzeb
 
  
 
06:15
Budapeszt Nepliget Hst 5
Sofia
Eurolines Germany
 
 
Stacje:
Budapeszt → Sofia
 
  
 
06:45
Budapeszt Nepliget Hst 5
Pilzno
RegioJet
 
 
Stacje:
Budapeszt → Pilzno
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Budapeszt

Rozklad jazdy dla Budapeszt
Przyjazd: 28 lutego 2017

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
10:00
Budapeszt Nepliget Hst 5
Bratysława
FlixBus
 
 
Stacje:
Bratysława → Budapeszt
 
  
 
11:00
Budapeszt Dworzec Autobusowy
Rzeszów
PolskiBus
 
 
Stacje:
Rzeszów → Budapeszt
 
  
 
12:10
Budapeszt Nepliget Hst 5
Wiedeń Lotnisko
OrangeWays
 
 
Stacje:
Wiedeń Lotnisko → Budapeszt
 
  
 
12:15
Budapeszt Nepliget Hst 5
Nitra
RegioJet
 
 
Stacje:
Nitra → Budapeszt
 
  
 
14:15
Budapeszt Nepliget Hst 5
Wiedeń
RegioJet
 
 
Stacje:
Wiedeń → Budapeszt
 
  
 póżniej 

Budapeszt: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Budapeszt - P+R Parkoló Budapest Üllői ú
    Üllői út 131, 1091 Budapeszt
  • Budapeszt Dworzec Autobusowy
    Nyugati tér 4, 1132 Budapeszt
  • Budapeszt Nepliget
    Üllői út 129, 1091 Budapeszt
  • Budapeszt Nepliget Hst 5
    Könyves Kálmán körút 13, 1097 Budapeszt
  • Budapeszt wschód
    Baross tér 11 c, 1087 Budapeszt
  • Budapeszt, Albert Flórián
    Albert Flórián út 9, 1097 Budapeszt

Trasy autobusów Budapeszt: Przegląd najpopularniejszych połączeń

Oto przegląd najczęciej wybieranych połączeń ze stacji lub przystanku Budapeszt. Wystarczy kliknąć wybrane połączenie, aby zobaczyć wszystkie szczegóły trasy!