calendar
Więcej opcji wyszukiwania
541 Firm - 1 388 147 Połączeń

Bus Basingstoke: Rozkład jazdy PKS

PKS Basingstoke - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Bez względu czy jest to wycieczka na zakupy, albo chcesz odwiedzic twoich znajomych, lub tylko uciec od wszystkiego - następujące operatorzy autokarowe: National Express i Eurolines UK. obsługują miasto: Basingstoke. Wystarczy wpisać cel i dzień podróży i już można jechać! CheckMyBus jest wyszukiwarką autobusów z z którą znajdziesz wszystkie informacje o harmonogramach, wszystkich autobusów obsługujących ten cel/przystanek: Basingstoke. Jesteś oddalony tylko kliknięciem od Twojego biletu autobusowego.

Autobusy z
Basingstoke

Rozkład jazdy dla Basingstoke
Odjazd: 29 marca 2017

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
16:15
Basingstoke
Winchester
National Express
 
 
Stacje:
Basingstoke → Winchester
 
  
 
16:20
Basingstoke
Marlborough
National Express
 
 
Stacje:
Basingstoke → Marlborough
 
  
 
16:20
Basingstoke
Loughborough
Eurolines UK
 
 
Stacje:
Basingstoke → Loughborough
 
  
 
18:15
Basingstoke
Newport
National Express
 
 
Stacje:
Basingstoke → Newport
 
  
 
21:15
Basingstoke
Andover
National Express
 
 
Stacje:
Basingstoke → Andover
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Basingstoke

Rozklad jazdy dla Basingstoke
Przyjazd: 29 marca 2017

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
21:15
Basingstoke
Cambridge
National Express
 
 
Stacje:
Cambridge → Basingstoke
 
  
 
21:25
Basingstoke
Southsea
National Express
 
 
Stacje:
Southsea → Basingstoke
 
  
 
23:40
Basingstoke
Oxford
National Express
 
 
Stacje:
Oxford → Basingstoke
 
  
 
23:40
Basingstoke
Newport
Eurolines UK
 
 
Stacje:
Newport → Basingstoke
 
  

Basingstoke: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Basingstoke
    Churchill Way Basingstoke